Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

ICCA CEC GDAŃSK 2011

International Congress and Convention Association Central European Chapter Meeting GDAŃSK 25 - 27 Sierpień 2011

A
A

Spotkanie ICCA Central European Chapter Meeting jest ważnym punktem w terminarzu międzynarodowych konferencji. Należy pamiętać, że ICCA, jako najważniejsze międzynarodowe stowarzyszenie działające w sektorze turystyki biznesowej, które zrzesza ponad 900 firm z 85 krajów na świecie. Tym samym zajmuje czołową pozycję w branży. W ramach cyklicznych spotkań poruszane są tematy istotne dla branży, a w trakcie warsztatów i panelów dyskusyjnych, dzięki wymianie doświadczeń poszczególnych krajów, wspólnymi siłami wypracowywane są rozwiązania, generowane ciekawe pomysły i nowe cele. Tym bardziej zachęcamy gorąco wszystkich do uczestnictwa w przyszłorocznym spotkaniu w dniach 25 - 27 sierpnia w Gdańsku.

Uczestnikami konferencji szkoleniowych ICCA są osoby z firm zajmujących się organizacją wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, kongresów. Ze względu na rangę imprezy wiele miast z całego świata co roku ubiega się o możliwość organizacji konferencji i pragnie zaprosić uczestników do swojego miasta, tym bardziej cieszymy się że udało się zaprosić ICCA na Pomorze. To biznesowe wydarzenie jest doskonałą okazją do promocji Regionu oraz szansą by Gdańsk i jego okolice były jeszcze bardziej rozpoznawalnymi na świecie.

W konferencji bierze udział średnio około 40 osób, które w ciągu dwóch dni uczestniczą w sesjach edukacyjnych. Zarezerwowana jest wyłącznie dla profesjonalistów zajmujących się wydarzeniami biznesowymi. Głównym celem spotkania jest zbieranie w jednym miejscu planistów i dostawców usług, którzy zabiegają o aktywny rozwój branży spotkań. Uczestnikami konferencji są członkowie ICCA z międzynarodowych stowarzyszeń, przedstawiciele globalnych korporacji, branży turystycznej, agencji turystycznych, przewoźników, hotelarzy, profesjonalnych organizatorów kongresów, narodowych organizacji turystycznych i centrów konferencyjnych, mediów branżowych, należących do tzw. Oddziału Centralnej Europy (Central European Chapter).

W ramach meetingu przedstawiciele krajów członkowskich Chaptera przygotują prezentacje dotyczące aktualnej sytuacji w poszczególnych krajach oraz planowane inwestycje turystyczne, dzielą się swoimi doświadczeniami w dziedzinie organizacji konferencji i kongresów, poruszają kwestie nowych trendów w turystce korporacyjnej - z perspektywy korporacji i stowarzyszeń, nowych technologii w przemyśle spotkań, a także zasad efektywnej współpracy podmiotów przy organizacji konferencji.

Gdańsk Convention Bureau od sierpnia 2007 roku jako jedyna organizacja z Pomorza jest członkiem ICCA; Prezes Zarządu GOT Anna Górska od 2008, jako jedyny przedstawiciel z Polski jest członkiem zarządu oddziału CEC ICCA, który obejmuje swoim zasięgiem Europę Centralną.


OSOBY KONTAKTOWE:

Anna Górska: gorska@gdansk4u.pl
Prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej / Gdańsk Convention Bureau

Zespół Gdańsk Convention Bureau:
Beata Pawłowska pawlowska@gdansk4u.pl
Marta Wiśniewska wisniewska@gdansk4u.pl
Adriana Kluczyńska kluczynska@gdansk4u.pl

Tel. 58 300 06 59, 80-830 Gdańsk, ul. Długi Targ 28/29