Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Hotel Hilton Gdańsk nagrodzony!

CEE Insight Forum we współpracy z Financial Times ogłosiło finalistów tegorocznego konkursu Central & Eastern European Real Estate Quality Awards. Pierwszą nagrodę w kategorii Hotel, Leisure & Residential Development (?Hotel, Apartament Wypoczynkowy, Apartament Miejski?) otrzymał Hilton Gdańsk, jedyny obiekt w Polsce uhonorowany w tegorocznym konkursie.

A
A

CEE Insight Forum we współpracy z Financial Times ogłosiło finalistów tegorocznego konkursu Central & Eastern European Real Estate Quality Awards. Ponad 300 obiektów i firm z rejonu Europy Środkowej i Wschodniej walczyło o status najlepszej nieruchomości, developera  i inwestora roku 2010.

Pierwszą nagrodę w kategorii  Hotel, Leisure & Residential Development (?Hotel, Apartament Wypoczynkowy, Apartament Miejski?) otrzymał Hilton Gdańsk, jedyny obiekt w Polsce uhonorowany w tegorocznym konkursie. Konkursowi CEEQA przyświeca cel promowania doskonałości na rynku nieruchomości. Jego kapituła została starannie wybrana z pośród liderów rynku nieruchomości, inwestycji, finansów i consultingu. Co roku uroczysta gala rozdania nagród przyciąga ponad pół tysiąca przedstawicieli biznesu z 30 państw świata.

Jest to już kolejna międzynarodowa nagroda gdańskiego hotelu. Jego niezwykła architektura zdobyła również uznanie kapituły CIJ awards ? prestiżowego magazynu branżowego, który od 15 lat szuka ?architektonicznych pereł? na europejskim rynku nieruchomości. Ponadto Hilton Gdańsk, otrzymał statuetkę ?najbardziej luksusowego hotelu w Polsce?  wg. plebiscytu TOPHOTEL organizowanego przez NETMEDIA S.A., a także został uznany za ?debiut roku? i ?hotel z pomysłem? przez  największy polski magazyn branżowy - Hotelarz.

Hilton Gdańsk, otwarty w czerwcu 2010, położony jest w sercu Gdańskiej Starówki, bezpośrednio nad rzeką Motławą. Oferuje unikalną koncepcje Urban Beach z przeszklonym całorocznym basenem na dachu i letnim tarasem, z którego roztacza się ujmujący widok na Motławę oraz Długie Pobrzeże. Hilton Gdańsk to nowoczesny hotel, który perfekcyjnie współgra z otoczeniem, tworząc nową jakość ponadczasowej zabudowy Gdańska z dbałością o każdy szczegół.

Hotele Hilton są stylową, nowoczesną marką i jednocześnie globalnym liderem w branży hotelarskiej. W ramach sieci funkcjonuje aktualnie ponad 530 hoteli i resortów w 76 krajach. Dzięki wprowadzeniu produktu nowej jakości na rynek hotelarski w Trójmieście, Hilton Gdańsk stał się już w bardzo krótkim czasie jednym z najchętniej odwiedzanych hoteli przez światowej klasy artystów i polityków odwiedzających miasto.