Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Gdańsk przygotowuje się do kolejnej konferencji ICCA - Central European Chapter Meeting

Dzięki staraniom Gdańsk Convention Bureau (GCB), w dn. 25-27 sierpnia 2011 r. w Gdańsku odbędzie coroczna konferencja ICCA CEC- International Congress And Convention Association Central European Chapter Summer Meeting. Na spotkanie to przybędzie ok. 40 osób (top management) reprezentujących firmy i stowarzyszenia z Europy Centralnej, będące członkami ICCA. 

A
A

Jeszcze nie przebrzmiały echa konferencji ICCA Research, Sales & Marketing Programme, a przed Gdańskiem przygotowania do kolejnego spotkania ICCA. Dzięki staraniom Gdańsk Convention Bureau (GCB), w dn. 25-27 sierpnia 2011 r. w Gdańsku odbędzie coroczna konferencja ICCA CEC- International Congress And Convention Association Central European Chapter Summer Meeting. Na spotkanie to przybędzie ok. 40 osób (top management) reprezentujących firmy i stowarzyszenia z Europy Centralnej, będące członkami ICCA.  Spodziewamy się gości z Polski, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Rosji, Słowacji, Ukrainy i Czech. W konferencji, na zaproszenie mogą wziąć udział także osoby niezrzeszone z ICCA.

Celem spotkania jest zacieśnienie kontaktów biznesowych, nawiązanie współpracy z branżą, poznanie nowych destynacji. Organizatorzy oferują również bogaty program edukacyjny. W tym roku wśród prelegentów znalazła się Anna Górska, Prezes GOT/GCB, która będzie brała udział w panelu dyskusyjnym "Wpływ dużych imprez masowych na destynację" na przykładzie EURO 2012. 

Konferencja odbędzie się w Hotelu Radisson Blu w Gdańsku. Spotkanie organizuje firma Teja Tur - PCO (Profesjonalny Organizator Kongresów) rekomendowany przez GCB. Organizatorzy zapewniają uczestnikom zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem, zwiedzanie Stadionu PGE Arena, kolację w Browarni Gdańsk połączoną z degustacją piwa i pokazem warzenia piwa, rejs po Motławie ekskluzywnym jachtem, wycieczkę do Sopotu połączoną z kolacją na plaży w restauracji Bulaj. Gdańsk przygotował również atrakcyjny program dla osób towarzyszących, w którym znalazła się m.in. wycieczka do Malborka i wizyta w warsztacie obróbki bursztynu, połączona z zamkniętą prezentacją.

"Po raz pierwszy w spotkaniu udział wziąć mogą osoby z firm, które nie są jeszcze członkami ICCA. To niepowtarzalna okazja, żeby na własne oczy przekonać się czym tak naprawdę jest ICCA i jak wyglądają ich konferencje, które moim zdaniem są najlepiej merytorycznie przygotowanymi spotkaniami w branży" - mówi Anna Górska, Prezes Zarządu GOT/GCB.

W przyszłym roku konferencja odbędzie się w Düsseldorfie w Niemczech.

Serdecznie zachęcamy do udziału! Termin rejestracji przedłużono do 29 lipca.

Kontakt: Marta Wisniewska, wisniewska@gdanskconvention.pl