Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Gdańsk i Region Pomorski reprezentują Polskę w Brukseli!

Już w przyszłym tygodniu w dn. 15-16 marca 2011 w Brukseli odbędą się najważniejsze targi turystyki biznesowej w krajach Beneluksu - EMIF (European Meeting Industry Fairs). Gdańsk i Region Pomorski będą reprezentowane przez Gdańsk Convention Bureau (GCB)

A
A

Już w przyszłym tygodniu w dn. 15-16 marca 2011 w Brukseli odbędą się najważniejsze targi turystyki biznesowej w krajach Beneluksu - EMIF (European Meeting Industry Fairs). Gdańsk i Region Pomorski będą reprezentowane przez Gdańsk Convention Bureau (GCB).

W tym roku polską ofertę turystyki biznesowej GCB prezentować będzie wraz z Kraków Convention Bureau. Wykupiono wspólnie 12m2 powierzchni wystawienniczej, co pozwoliło na ciekawą aranżację stoiska i swobodną ekspozycję materiałów promocyjnych.

Targi zarezerwowane są wyłącznie dla branży turystycznej, touroperatorów, przewoźników, hotelarzy, profesjonalnych organizatorów kongresów, narodowych organizacji turystycznych i centrów konferencyjnych, mediów branżowych oraz organizatorów imprez motywacyjnych.

Wystawcy prowadzą rozmowy biznesowe w oparciu o grafik spotkań z tzw. Hosted Buyers - wyselekcjonowaną grupą nabywców. Targi EMIF należą do obiecujących i rozwijających się targów w Europie, bowiem Bruksela to siedziba licznych stowarzyszeń, zarówno belgijskich jak i międzynarodowych. Dogodne położenie geograficzne, w sercu Europy sprzyja współpracy z państwami sąsiednimi.

EMIF stawia na jakość. W 2010 targi przyciągnęły ponad 2500 Hosted Buyers'ów; 64 % byli to managerowie i dyrektorzy, odpowiedzialni za organizację przynajmniej 6 lub więcej spotkań biznesowych rocznie. W roku ubiegłym współczynnik liczby kupujących w stosunku do wystawców zwiększyła się z 12 do 16, w porównaniu do lat ubiegłych. Wskaźnik nigdy jeszcze nie była tak wysoki!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na teren targowy Tour & Taxis Exhibition Centre w Brukseli, w godzinach 10.00-17.00, 15-16 marca 2011, stoisko 3420.

Dodatkowych informacji udziela p. Adriana Kluczyńska (GCB) kluczynska@gdanskconvention.pl tel. 58 3000 659.