Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Gdańsk Convention Bureau na spotkaniu Miejskich CVBx

W dn. 16 marca br. przedstawiciele GCB - Anna Górska i Marta Wiśniewska uczestniczyły w Warszawie w spotkaniu Miejskich CVBx z Convention Bureau of Poland.

A
A

W dn. 16 marca br. przedstawiciele GCB - Anna Górska i Marta Wiśniewska uczestniczyły w Warszawie w spotkaniu Miejskich CVBx z Convention Bureau of Poland.

??Spotkania odbywają się kilka razy w roku, ale po raz pierwszy spotkaniu towarzyszyła bardzo atrakcyjna oferta edukacyjna. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać prezentacji pana Ruud Janssen, Managing Director Marketing Entrepreneur, Volunteer, Trainer, Speaker, Interaction Designer pt. "Social media - a tool for you", pana Christiana Mutschlechner, szefa Vienna Convention Bureau pt. "Secrets of association meetings" oraz uczestniczyć w warsztatach pt." How to be more influential" prowadzonych przez pana Davida Bancroft z Academy for Political Intelligence.????

Podczas spotkania m.in. zaprezentowano plany Miejskich i Regionalnych Convention Bureaux na rok 2011, przedstawiono plan Promocji Polski na rynkach priorytetowych, program Ambasadorów Kongresów Polskich oraz Roadshow ?Polska. Move your imagination 2011?, w którym GCB aktywnie uczestniczy.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Convention Bureau of Poland, a dzięki wsparciu Warsaw Convention Bureau odbyło się w Centrum Nauki Kopernik, a uczestnicy mieli również możliwość zwiedzenia nowego, interaktywnego Centrum.

Warto podkreślić, że spotkanie było również po raz pierwszy transmitowane na żywo w Internecie. Dzięki uprzejmości Pana Ruud Janssen, dostępny jest film z krótką relacją ze spotkania: http://vimeo.com/21146244.

Kolejne spotkanie odbędzie się w sierpniu w Gdańsku.

Gdańsk Convention Bureau