Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Gary Whitehill na Creative Morning w Starterze!

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza na kolejne spotkanie networkingowe z cyklu Creative Morning, które odbędzie się w piątek, 17 października br. o godz. 9.00. Gościem wydarzenia będzie Gary Whitehill, który przybędzie prosto z Doliny Krzemowej. Założyciel BURST opowie o swoich doświadczeniach, wyzwaniach i sukcesach związanych z budowaniem potęgi „Entrepreneur Week”.

A
A

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza na kolejne spotkanie networkingowe z cyklu Creative Morning, które odbędzie się w piątek, 17 października br. o godz. 9.00. Gościem wydarzenia będzie Gary Whitehill, który przybędzie prosto z Doliny Krzemowej. Założyciel BURST opowie o swoich doświadczeniach, wyzwaniach i sukcesach związanych z budowaniem potęgi „Entrepreneur Week”.

Zbudowany przez Gary’ego Whitehilla ekosystem to globalna społeczność dostarczająca biznesmenom niezbędną wiedzę, umiejętności i narzędzia do rozwoju firmy, tworzenia nowych miejsc pracy, innowacyjnych pomysłów oraz przyciągnięcia inwestycji kapitałowych. W ciągu ostatnich czterech lat Entrepreneur Week osiągnął niebywały sukces, organizując serie paneli i sesji mentorskich we współpracy z ponad 500 prelegentami. Ich wiedza i praktyczne wskazówki dotarły do ponad 6 tys. przedsiębiorców odpowiedzialnych za ponad 7 miliardów dolarów przychodów! 

Sukces platformy nie byłby możliwy bez pasji, energii i wiedzy merytorycznej jej twórcy, Gary’ego Whitehilla.

– Nigdy nie lekceważcie własnych zdolności do zmiany świata. Ta prezentacja doda wam odwagi i przekaże wskazówki, które są niezbędne w celu realizacji tego, czego inni nie mogą sobie nawet wyobrazić – mówi Gary Whitehill.

Wystąpienie prelegenta na Creative Morning w Inkubatorze STARTER poprzedzi krótka sesja networkingowa. Wymiana wizytówek i rozmowy kontynuowane będą tradycyjnie również po prelekcji.

Wstęp na Creative Morning jest bezpłatny, ale liczba miejsc – ograniczona, dlatego zachęcamy do rejestracji!

 

Zapisy na październikowy Creative Morning z Garym Whitehillem odbywają się pod adresem: https://creativemorningx2014.evenea.pl/

Creative Morning to cykliczne spotkania organizowane od początku 2012 r. przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, które przybierają formę śniadania powiązanego z networkingiem. Podczas Creative Morning zaproszeni goście i prelegenci dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami, którzy jednocześnie mogą nawiązać cenne, biznesowe kontakty, wymienić się wizytówkami i zaczerpnąć merytorycznej wiedzy.

Organizator: Starter

x
x
x
x
x
x