Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Future3 - największe na Pomorzu targi pracy dla branży IT już po raz trzeci w Gdańsku

21 października w Amber Expo zaprezentuje się blisko 40 firm z branży IT

A
A

Już 21 października odbędzie się trzecia edycja Dnia Kariery i rozwoju w branży IT – Future3. W Amber Expo zaprezentuje się blisko 40 pomorskich firm IT.
Dla uczestników przygotowano też serię wykładów technicznych, warsztatów dotyczących programowania i rozwoju zawodowego, a także konkurs programowania, z atrakcyjnymi nagrodami.

plakat Future 3
plakat Future 3
MZ

W ramach Future3 w Amber Expo zaprezentują się czołowe firmy IT z Gdańska i regionu, które przedstawią swoją ofertę rekrutacyjną. To doskonała okazja do poznania potencjalnych pracodawców. Dla uczestników przygotowano także szereg dodatkowych atrakcji. Przez cały dzień, na scenie głównej targów będą odbywać się wykłady techniczne, prezentowane przez ekspertów-praktyków z branży. Przygotowano także cykl warsztatów technicznych i HR-owych – m.in. o Scrumie i personal brandingu.

Dla uczestników przygotowano także konkurs programowania. Jest to doskonała okazja do sprawdzenia swoich możliwości oraz wygrania atrakcyjnych nagród –smartfona, słuchawek, książek i innych.

Bezpłatne autobusy zapewniające uczestnikom dojazd na Future3 i wygodny powrót do domu kursować będą o wyznaczonych godzinach. Oznaczone będą napisem Future3. Rozkład jazdy: http://future3.pl/bezplatny-dojazd-na-terenie-trojmiasta/

Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązuje rejestracja.

Szczegóły na stronie: www.future3.pl/rejestracja/

Monika Zdroik (0)
Urząd Miejski w Gdańsku
Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej
Referat Promocji Gospodarczej
Koordynator projektu "Study in Gdansk"