Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Czwarte szkolenie z cyklu: Trójmiejska Akademia Organizatora Spotkań Biznesowych

Zapraszamy na kolejne, czwarte, szkolenie z cyklu Trójmiejska Akademia Organizatora Spotkań Biznesowych Bezpłatne szkolenia dla liderów branży spotkanie w woj. pomorskim. 9 listopada 2010, godz. 9.00-16.00 Hotel Dwór Oliwski ul. Bytowska 4, 80-328 Gdańsk

A
A

Zapraszamy na kolejne, czwarte, szkolenie z cyklu Trójmiejska Akademia Organizatora Spotkań Biznesowych Bezpłatne szkolenia dla liderów branży spotkanie w woj. pomorskim.

Temat szkolenia: Skuteczne sposoby współpracy z obiektami konferencyjnymi, liniami lotniczymi i usługodawcami związanymi z przemysłem spotkao - na przykładzie miast europejskich.

Prowadzący: Linda Pereira - jest osobą niesamowicie otwartą, komunikatywną i posiadającą ogromne doświadczenie w branży spotkao biznesowych, m.in. jako doskonały i doświadczony mówca jest stale zapraszana do wystąpieo podczas ważnych spotkao i wydarzeo w sektorze turystyki biznesowej na szczeblu międzynarodowym; posiada ogromne doświadczenie w protokole i etykiecie w biznesie, a także komunikacji międzykulturowej co dało jej uprzywilejowany status konsultanta w sferach rządowych i korporacyjnych; jest konsultantem i doradcą biur Convention, centrów konferencyjnych, stowarzyszeo międzynarodowych; wśród swoich współpracowników zyskała przydomek Destination Diva, ze względu na jej ogromną wiedzę i dbałośd o szczegóły, jeżeli chodzi o jakośd usług w sektorze spotkao biznesowych i spotkao motywacyjnych; jako wykwalifikowany nauczyciel i wykładowca organizuje i prowadzi seminaria i kursy edukacyjne dla studentów i dorosłych w zakresie przemysłu spotkao; została nominowana jako jedna z pięciu najbardziej wpływowych osób w branży turystycznej w Portugalii.

Linda Pereira Profile (English) (8 KB)

Trójmiejska Akademia Organizatora Spotkao Biznesowych to 8 bezpłatnych zaplanowanych na 2010 i 2011 rok szkoleo realizowanych w ramach Projektu "Promocja turystyki biznesowej jako markowego produktu Gdańska i Pomorza" dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego 2007-2013. Szkolenia adresowane są przede wszystkim do osób, które organizują konferencje, przygotowują oferty, obsługują spotkania biznesowe, szkolenia, ale nie tylko.

W szczególności zapraszamy:

  • Specjalistów ds. organizacji imprez w biurach podróży, agencjach eventowych,
  • Planistów konferencji w stowarzyszeniach i instytucjach,
  • Profesjonalnych Organizatorów Konferencji,
  • Hotelarzy z działów ds. bankietów, konferencji, Marketingu.

Patronat medialny nad Trójmiejską Akademią Organizatora Spotkao Biznesowych objęło branżowe wydawnictwo MICE Poland. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszenia na adres e-mail pawlowska@gdanskconvention.pl do dnia 03 listopada 2010. Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejnośd zgłoszeo. W szkoleniu może uczestniczyd tyko jedna osoba z danej firmy (więcej osób do potwierdzenia według dostępności miejsc). Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu. Szkolenie odbywad się będzie w języku angielskim - zapewniamy tłumaczenie symultaniczne.

9 listopada 2010, godz. 9.00-16.00 Hotel Dwór Oliwski ul. Bytowska 4, 80-328 Gdańsk

Kontakt:
Beata Pawłowska, Specjalista ds. Convention Bureau
e-mail: pawlowska@gdanskconvention.pl tel.: +48 58 300-06-59, fax: +48 58 301-66-37 www.gdanskconvention.pl