Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Członek Gdańskiej Organizacji Turystycznej ?Kozi Gród? otrzymał rekomendację Forbes Business Traveller

Znak ?Forbes Rekomenduje? został przyznany za szczególnie miłą atmosferę, oraz trud jaki włożono w stworzenie miejsca, do którego chętnie wracają Klienci o najwyższych wymaganiach ? ludzie biznesu i ich rodziny.

A
A

?Ten położony na malowniczych Kaszubach obiekt został otwarty w 2004 roku i szybko zdobył uznanie nie tylko wśród Gości, ale i osobistości branży hotelarskiej." Takimi słowami, redaktorzy najbardziej prestiżowego w branży biznesowej, oraz wyjątkowo często cytowanego magazynu w Polsce, chwalili zalety Hotelu Kozi Gród położonego 25 km od Gdańska. Tym magazynem jest dumnie brzmiący ?Forbes", który wystawił, jak co roku, swoje rekomendacje dla obiektów hotelarskich na 2011 rok. Kozi Gród miał zaszczyt znaleźć się wśród grona rekomendowanych obiektów noclegowych.

Znak ?Forbes Rekomenduje" został przyznany za szczególnie miłą atmosferę, oraz trud jaki włożono w stworzenie miejsca, do którego chętnie wracają Klienci o najwyższych wymaganiach - ludzie biznesu i ich rodziny. W artykule opisującym Hotel Kozi Gród redakcja wypisuje wszelkie atrakcje, które można znaleźć w tym miejscu, a jest ich naprawdę sporo, są to m.in. basen, jacuzzi, sauna, fitness, tory do kręgli, stoły bilardowe, rowery wodne, park ekstremalny, wędkowanie, hydrozorbing. W rekomendacji Forbesa wyróżniony został również Szef Kuchni, Przemysław Formela, którego twórczość w dziedzinie gastronomii została uznana wieloma prestiżowymi nagrodami, a znajomość dziczyzny jest szeroko poważana. Czytając o licznych zaletach i urokach tego miejsca, człowiek ma chęć wyrwać się z miejskiej codzienności, do kaszubskiej oazy spokoju i gościnności.

Wizyta w Kozim Grodzie zapewne dostarczy bogatych wspomnień i niezapomnianych przeżyć. A po rekomendacji jakiej udzielił znany magazyn Forbes, pewnie ten zakątek Kaszub będzie jeszcze częściej odwiedzany przez turystów.

Więcej informacji udzieli Państwu:
Ewa Kąkol
specjalistka ds. marketingu
ewa@kozigrod.pl
tel. + 48 693 376 130

--> zobacz okładkę Forbes Business Traveller oraz artykuł dotyczący Koziego Grodu <--