Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Z miłości do bluesa

Gdański Archipelag Kultury Wyspa Skarbów zaprasza na koncert zespołu HARD TIMES "Z miłości do bluesa", który odbędzie się 15 lutego 2020 /sobota/ g. 18.00.

A
A

Zapraszamy na koncert Post- Walentynkowy wolny od grubej warstwy lepkiego i czerwonego lukru! W sobotę 15 lutego w GAK Wyspie Skarbów usłyszycie piękne, pozbawione niepotrzebnej egzaltacji piosenki, pełne szorstkiej, męskiej liryki, ściskające za gardło lub porywające do tańca.

Hard Times to czterech muzycznych gentlemanów z Krakowa grających trochę folku, trochę bluesa. Nie zabraknie różnorodności stylistycznej, będzie czasem na smutno o miłości, a czasem na wesoło o urokach życia. Muzycy z wyjątkową lekkością mieszają gospel z flamenco, czy bluesa z krakowską balladą.

Podczas koncertu artyści zaprezentują utwory z najnowszej płyty "Siedem". To już trzeci album w dotychczasowym dorobku zespołu, tym razem w pełni autorski i śpiewany po polsku. Po koncercie zapraszamy na jam session z zespołem Hard Times oraz uczestnikami warsztatów Z harmonijką na ustach.

Bilety: dostępne na miejscu
20zł - solo,
30zł – duet

Data: 2020-02-15 15 lutego 2020 r.
Godzina: 18.00
Miejsce: Gdański Archipelag Kultury "Wyspa Skarbów" ul. Turystyczna 3, Gdańsk
Wstęp: Bilety: dostępne na miejscu 20zł - solo, 30zł – duet
Organizator: Gdański Archipelag Kultury "Wyspa Skarbów"