Link do opisu wydarzenia: Rodzinny Bieg Gdańszczan

Rodzinny Bieg Gdańszczan

Data: 26 maja 2024 r.
Godzina: 9:00
Miejsce: Park im. Ronalda Reagana, w okolicach ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 20 (naprzeciwko Fitness Klub ZDROFIT Gdańsk Przymorze)
Organizator: Gdański Ośrodek Schronisk i Sportu Szkolnego
Wspieramy to!

Szczegóły wydarzenia

26 maja 2024 r. na terenie Parku im. Ronalda Reagana odbędzie się XVII edycja Rodzinnego Biegu Gdańszczan. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą spędzić czas aktywnie na świeżym powietrzu w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Wydarzeniu towarzyszyć będzie tzw. strefa rozrywki, w której znajdą się m.in.: stoiska sportowe, zabawy z animatorami oraz wiele innych atrakcji dedykowanych zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Nie zabraknie również strefy gastronomicznej z foodtruckami oraz miejsca na relaks. Gwarantujemy, że atrakcji nie zabraknie.

ZASADY BIEGU:
Każdy uczestnik będzie miał do pokonania 3,5 kilometrową trasę rozciągniętą pomiędzy urokliwymi alejkami parku – w dowolny sposób: sprintem, truchtem bądź spacerem. A zatem zachęcamy do udziału również osoby, które nie są miłośnikami sportu. Jesteśmy nastawieni na dobrą zabawę, a nie na rywalizację. Za ukończenie trasy, każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal.

KONKURSY Z NAGRODAMI
W tej edycji przygotowaliśmy zupełną nowość - konkurs na najlepsze przebranie! Motywem przewodnim jest hasło „Jestem z Gdańska”, a więc w grę wchodzą wszelkie nawiązania do symboli miasta, liczymy na Waszą kreatywność! Puśćcie wodze fantazji!

Każdy ma szansę na wygraną, nie tylko najmłodsi! Nagradzamy w trzech kategoriach: kobieta, mężczyzna i dziecko. Do zgarnięcia są m.in.: bony na zakupy, vouchery, bilety, nagrody rzeczowe i wiele innych. Nagrody ufundowali Partnerzy Biegu: Ambersky, Karuzela Gdańska, Galeria Bałtycka, Ziaja, Helios, Loopy’s World, U7, Rada Dzielnicy Zaspa Młyniec.

O dodatkowe nagrody w postaci voucherów na zakup sprzętu sportowego powalczą również gdańskie szkoły! Zachęcamy do udziału społeczność szkolną – w tym uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Nagrodzimy trzy szkoły, których „reprezentanci” będą najliczniejszą grupą na biegu.

ZAPISY:
Aby wziąć udział w biegu wystarczy bezpłatnie zgłosić swoje uczestnictwo w systemie elektronicznym

Wydarzenie na Facebooku
 

Plan imprezy:
9:00 – otwarcie biura zawodów i możliwość odebrania pakietów startowych
9:50 – wspólna rozgrzewka
11:00 –START
12:00-13:00 – podsumowanie i wręczenie nagród uczestnikom konkursu
14:00 – podziękowanie wszystkim uczestnikom za udział w imprezie
15:00 – zamknięcie „miasteczka rozrywki” i pożegnanie gości
*Plan imprezy może ulec zmianie, uczestnicy proszeni są o śledzenie wszelkich zmian i informacji dotyczących biegu.

UWAGA!!!
Odbiór pakietów startowych będzie możliwy wyłącznie w dniu wydarzenia (26.05) od godziny 9:00 w Parku Reagana.

Miejsce