Link do opisu wydarzenia: Portret Kobiety - Koncert z okazji Dnia Matki

Portret Kobiety - Koncert z okazji Dnia Matki

Data: 24 maja 2024 r.
Godzina: 19:00
Miejsce: Scena Teatralna NOT ul. Rajska 6, Gdańsk
Organizator: Impresariat D&A
Wspieramy to!

Szczegóły wydarzenia

Szukasz prezentu na Dzień Matki? – Podaruj swojej Mamie Muzyczną Laurkę! Impresariat D&A zaprasza na koncert z serii Muzyka NiePoważna: Portret Kobiety.

plakat promujący koncert  Portret Kobiety - Koncert z okazji Dnia MatkiO kobietach – zagrają i zaśpiewają utalentowani soliści:
Paulina Araśniewicz – sopran,
Agnieszka Karpińska – mezzosopran,
Maciej Naczk – baryton,

Towarzyszyć im będzie Orkiestra Kameralna pod kierownictwem Beniamina Baczewskiego. Oprócz solistów i orkiestry na scenie pojawią się również wielokrotnie nagradzani Tancerze Milo Group – Agencja Artystyczna ANARA Trójmiasto – choreografia Sylwia Balt. Wszystko to na przepięknej Scenie Teatralnej NOT Gdańsk.

Wykonane zostanął arie i duety z najpiękniejszych oper i operetek, pieśni oraz piosenki, m.in. arie Carmen G. Bizeta, Flower Duet z opery Lakmé L. Delibes’a, czy też arię Julii z Romeo i Julii Ch. Gounoda. Pojawią się utwory ze specjalną dedykacją dla mam m. in. Kołysanka dla Okruszka, Nie dokazuj, Dziękuję Mamo.

Nie zabraknie muzyki filmowej: walc z filmu Trędowata W. Kilara, czy też temat przewodni z serialu Dom A. Kurylewicza. Szczególne miejsce w programie koncertu zajmie światowe prawykonanie utworu “Morze” - kompozycji Beniamina Baczewskiego, która zapewniła mu wygraną w Międzynarodowym Projekcie “Butterfly”.

Będzie nostalgicznie, nastrojowo i wzruszająco. Nie zabraknie jednak muzycznego żartu i humoru jak na muzykę NiePoważną przystało.

Bilety

 

Miejsce