Link do opisu wydarzenia: Naturalne peelingi - warsztaty online

Naturalne peelingi - warsztaty online

Data: 11 maja 2020 r.
Godzina: 17:30
Miejsce: https://www.facebook.com/PlamaGAK
Organizator: GAK Plama i MAMYWENE

Szczegóły wydarzenia

Chcemy umilić Wam czas spędzony w domu dlatego przenosimy działalność Świetlicy Kreatywnej do świata online, 11 maja o godzinie 17:30 spotykamy się z Alicją MAMYWENE by wspólnie stworzyć domowy, naturalny peeling do ciała!

Kosmetyk, który sprawi, że skóra będzie cudownie gładka? Mający w składzie same naturalne składniki? Tak - to możliwe!

Aromatyczne olejki ukoją zmysły i poprawią nastrój. Kojąca i nawilżająca oliwa w połączeniu z kawą czy płatkami kwiatów pobudzą krążenie krwi. Sole detoksykują. Skóra stanie się lepiej odżywiona i zyska promienny wygląd.

Warto wykorzystać dobroczynne właściwości naturalnych składników. Mieszać je ze sobą i odkrywać różne połączenia dające nowe rezultaty. Warsztaty to dawka wiedzy i inspiracji do wprowadzenia w swoim domowym SPA.

Miejsce