Link do opisu wydarzenia: Koncert Świąteczny - The Fellows

Koncert Świąteczny - The Fellows

Data: 9 grudnia 2023 r.
Godzina: 18:00
Miejsce: Scena Muzyczna GAK ul. Nowiny 2B, Gdańsk
Wstęp: wolny
Organizator: GAK Scena Muzyczna

Szczegóły wydarzenia

Scena Muzyczna GAK zaprasza na wyjątkowy Koncert Świąteczny, który odbędzie się w sobotę 9 grudnia o godzinie 18:00. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje związane ze świętami w wykonaniu zespołu The Fellows, działającym przy Scenie Muzycznej.

Zespół The Fellows na co dzień gra covery najbardziej znanych i lubianych przebojów, ale tworzy także własne kompozycje. Ma także ze sobą udane występy, m.in. w Amfiteatrze Orana Parku Oruńskiego podczas Święta Oruni, a w trakcie pandemii grał także koncerty online.

Zespół tworzą:

Freddie Berg (basista, bardzo doświadczony muzyk, grający na wielu estradach w Polsce i za granicą)
Dariusz Obalkowski (perkusja, doskonały muzyk z wykształcenia i doświadczenia)

Andrzej Walasek (kompozytor, wokalista i gitarzysta, mający za sobą udział w kilku grupach rockowych)
Jan Stoppa (kompozytor, i wokalista, a także muzyk grający na gitarze rytmicznej, który od kilku lat współtworzy duet „Yester Day” wykonującego utwory Beatlesów).

Anatol Kaszański (kompozytor, keybord), były szef orkiestry na transatlantyku ,,Stefanie Batorym”, o czym jest w trakcie pisania książki. Emerytowany nauczyciel muzyki)

Henryk Gutowski (gitarzysta prowadzący, doskonały muzyk z wykształcenia i doświadczenia), Tadeusz Szymański (saksofon, muzyk, który grał wcześniej w Orkiestrze Straży Granicznej).

Miejsce