Link do opisu wydarzenia: Koncert piosenki francuskiej L’Apéritif

Koncert piosenki francuskiej L’Apéritif

Data: 3 lutego 2023 r.
Godzina: 19:00
Miejsce: Oliwski Ratusz Kultury, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25, Gdańsk
Wstęp: Bilety 40 zł.
Organizator: Fundacja Wspólnota Gdańska

Szczegóły wydarzenia

Fundacja Wspólnota Gdańska zaprsza na wyjątkowy koncert piosenki francuskiej - pełen improwizacji, niepowtarzalnych aranżacji i muzyki płynącej prosto z serca.

baner promujący koncert muzyki francuskiej

 

L'Apéritif to unikalny kolaż dźwięków i osobowości, łączący muzyków z pasją i zamiłowaniem do piosenki francuskiej. W repertuarze odnajdą Państwo zarówno klasyczne melodie, zaczerpnięte od Edith Piaf czy Josephine Baker, jak i utwory współczesne (ZAZ). Połączenie pięknego brzmienia akordeonu i charyzmatycznego wokalu przeniesie Państwa w paryską atmosferę.

Wokalistka - Daria Zaradkiewicz, to laureatka "Szansy na sukces" oraz licznych festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych. Muzykę ma w sercu od dziecka, śpiewa w kilku językach, komponuje i zaraża pozytywną energią.

Akordeonista - Paweł Nowak, to muzyk z pasją, kompozytor, aranżer, popularyzator akordeonu. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku. Laureat krajowych i międzynarodowych festiwali akordeonowych. Autor audycji "Jazz na akordeon", pomysłodawca i dyrektor artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Akordeonowego w Sulęczynie. Prywatnie właściciel kolekcji ponad 300 instrumentów (akordeony, harmonie, etc. )

L'Apéritif tworzą:
Daria Zaradkiewicz - śpiew
Paweł A. Nowak - akordeon
Paweł Urowski - kontrabas

Bilety