Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Festiwal Smaków Food Trucków w ramach Retro Dolne Miasto

Powakacyjny weekend pełen smaków! Rusza Festiwal Smaków Food Trucków na Dolnym Mieście!

A
A

Koniec urlopu nie zawsze równa się z powrotem do szarej rzeczywistości. Spędź z nami ostatnie chwile lata podczas Festiwalu Smaków Food Trucków.  Już 7 września szykuje się porządna wyżerka w wyjątkowym retro klimacie! Spotykamy się na Dolnym Mieście.

Powroty z wakacji nie należą do najprzyjemniejszych, więc wychodzimy Wam naprzeciw. Po wakacyjnym odpoczynku, mieszkańcy Gdańska będą mieli okazję przywołać wspomnienia minionych podróży i zasmakować w kuchniach całego świata. Próbowanie tych wszystkich pyszności smakuje jeszcze lepiej w towarzystwie rodziny i przyjaciół, a szczególnie po wakacyjnej rozłące.

7 września Dolne Miasto zamieni się w klimatyczne miejsce pełne najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, serwujące zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków gwarantuje szeroki wybór różnorodnych dań, ale to nie wszystko! Na RETRO Dolnym Mieście nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych, młodszych i starszych. Koncerty, wyjątkowi goście,  nietuzinkowe dania, strefa dla najmłodszych - wszystko to składa się na niepowtarzalną atmosferę. Nie może Was zabraknąć!

Zapraszamy na Festiwal Smaków Food Trucków na RETRO Dolnym Mieście. Czekamy na Was 7 września, w sobotę od godziny 14:00 do 22. Wstęp bezpłatny.

Festiwal Smaków Food Trucków:

O Rety Krewety – owoce morza
ALOHA Burgers - burgery
Food Cab – zapiekane buły
Cukinkot – wegański street food
SurfBurger - burgery
Belgijki - frytki duże, grube i chrupiące
Churros Amigos - hiszpańskie churrosy
Zrollowane - lody tajskie
Koło Cafe- kawa
Bimbo di Wars i Sawa - pizza
Dirty Sandwich – kanapki z szarpanym mięsem
Pan Baozi - chińskie bułeczki na parze
Wyciskamy – orzeźwiająca lemoniada z cytrusów
Cremo - lody rzemieślnicze

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia