Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Aktywizujący taniec na siedząco

Aktywizujące tańce na siedząco są zajęciami skierowanymi nie tylko do osób w wieku senioralnym. Zapraszamy do włączenia się całe rodziny, które chcą wspólnie zaznać trochę ruchu i dobrze się bawić. Nie ma ograniczeń, ani wiekowych, ani ruchowych. Jedyne co trzeba ze sobą zabrać, to pozytywną energię i uśmiech na twarzy!

A
A
 
Choreografia jest dostępna dla każdego. Uczestnictwo w zajęciach doda nam pozytywnej energii, usprawni nasze ciało, poprawi krążenie, polepszy naszą wydolność oddechową, a przede wszystkim zapewni dobrą zabawę! Dodatkowo po każdym treningu otrzymają Państwo materiały w formie filmiku do samodzielnego tańca w domu. Zapraszam tanecznie!
 
Zajęcia prowadzone są przez Karinę Kocieniewską, która jest dyplomowanym i certyfikowanym instruktorem tańca terapeutycznego, pływania osób z niepełnosprawnościami, a także nauczycielem rytmiki, muzyki oraz wychowania fizycznego z ponad 20-letnim stażem. Na co dzień tańczy terapeutycznie i artystycznie z dziećmi i osobami w różnym wieku oraz różnych potrzebach psychofizycznych. 
 
Data: 2020-04-22 22 kwietnia - 1 maja 2020 r.
Godzina: poniedziałek, środa: godz. 10.00, piątek: godz.12.15
Miejsce: https://www.facebook.com/Rozta%C5%84czony-Senior-107903764174934/
Organizator: Karina Kocieniewska