Link do opisu wydarzenia: XIV Koncert Semestralny Empire Music School

XIV Koncert Semestralny Empire Music School – Największe Hity Lat 90. w Starym Maneżu!

Data: 16 czerwca 2024 r.
Godzina: 17:00
Miejsce: Stary Maneż ul. Słowackiego 23, Gdańsk
Organizator: Empire Music School
Wspieramy to!

Szczegóły wydarzenia

Empire Music School i Fundacja Kulturalna Osowa zapraszają na XIV Koncert Semestralny, który odbędzie się 16 czerwca 2024 roku w Starym Maneżu. Wydarzenie to będzie nie tylko podsumowaniem roku nauki, ale także wyjątkową okazją do świętowania 10-lecia istnienia szkoły.

plakat promujący koncertKoncerty Semestralne Empire Music School z roku na rok organizowane są z coraz większym rozmachem. Podczas XIV Koncertu Semetsralnego swoje umiejętności muzyczne zaprezentuje ponad 150 uczniów, wykonując największe hity lat 90., zarówno polskie, jak i zagraniczne. Występy uczniów będą wzbogacone o prezentacje grup tanecznych – baletowej i hip-hop. Na scenie pojawi się także zespół złożony z utalentowanych instruktorów Empire Music School. Koncert poprowadzi Arleta Słomkowska, dyrektorka Empire Music School, oraz gość specjalny - Olek Sikora, prowadzący Voice of Poland, Pytanie na Śniadanie, Eurowizja Junior i wielu innych.

- Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięć naszych uczniów i cieszymy się, że możemy podzielić się ich talentami z publicznością. Koncert semestralny to wyjątkowe wydarzenie, które integruje szeroką społeczność i promuje edukację muzyczną na wysokim poziomie. - mówi Arleta Słomkowska, dyrektorka Empire Music School.

Empire Music School to nowoczesna szkoła muzyki rozrywkowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od 10 lat oferujemy wysokiej jakości edukację muzyczną, rozwijając talenty i pasje naszych uczniów.

Prowadzi indywidualne zajęcia ze śpiewu, gry na pianinie, gitarze, perkusji, gitarze basowej, kontrabasie, skrzypcach i saksofonie. Do tego prowadzi zajęcia z rytmiki dla maluchów, zespół wokalno-taneczny Empire Kids Band oraz zajęcia taneczne z baletu, hip-hopu oraz salsation. 

- W Empire Music wierzymy, że muzyka jest dla każdego. Nie ważne, ile masz lat – zawsze jest dobry czas, by zacząć śpiewać czy grać na instrumencie. Każdy uczeń naszej szkoły jest inny, dlatego podchodzimy do każdego z osobna. Słuchamy, co chcesz osiągnąć, i pomagamy Ci to zrobić w Twoim tempie. Największą radość przynosi nam granie razem. Dlatego stawiamy na wspólne występy i dajemy naszym uczniom szansę, by stanąć na scenie podczas organizowanych przez nas koncertów. - dodaje Arleta Słomkowska, dyrektorka Empire Music School.

Bilety na koncert są dostępne do nabycia przez stronę Evently oraz bezpośrednio w sekretariacie szkoły. Liczba miejsc jest ograniczona, a droższe bilety zostały już wykupione.

Partnerzy: Empire Music, Empire Print, Stary Maneż
Sponsorzy: CityKeys, SPA Osowa, Rosnowski Gift, MojaHiszpania.eu, W Ciągłym Ruchu, Colette Butik.

Miejsce