Link do opisu wydarzenia: Targi Klimaty - edycja jesienna

Targi Klimaty - edycja jesienna

Data: 24 września 2023 r.
Godzina: 11:00
Miejsce: Stary Maneż ul. Słowackiego 23, Gdańsk
Organizator: Targi Klimaty: Mirka Bułak i Ania Kruszyńska
Wspieramy to!

Szczegóły wydarzenia

wnętrze sali w Starym Maneżu podczas odbywających się tam targów

fot. Targi Klimaty

plakat promujący wydarzenieWspaniałą i najbardziej klimatyczną przestrzeń w Gdańsku, Stary Maneż wypełnią stoiska blisko 90 fantastycznych marek i projektantów. Na targach swoje najciekawsze i unikatowe produkty pokażą twórcy związani z Trójmiastem, ale też liczna reprezentacja ciekawych i znanych marek z całej Polski. Będzie biżuteria, moda i modowe akcesoria, dekoracje, ceramika, malarstwo, plakat i grafika, książki, smakołyki, kosmetyki i świece.

Za każdym razem spośród wielu zgłoszeń starannie wybieramy najciekawsze marki i nowe projekty - mówią Mirka Bułak i Anna Kruszyńska, organizatorki Klimatów. Z radością obserwujemy coraz większe zainteresowanie udziałem w naszych targach ze strony twórców z całej Polski. Cieszymy się, że Klimaty wpisały się na stałe w kalendarz imprez i stają się dla mieszkańców i gości odwiedzających Trójmiasto ciekawą atrakcją i wydarzeniem, na które warto wybrać się z bliskimi i przyjaciółmi – dodają.

Klimaty to przegląd wielu autorskich projektów i najlepszych polskich manufaktur. Ogromnym zainteresowaniem będą się cieszyły z pewnością stoiska z oryginalną biżuterią, gdzie swoje prace pokażą m.in. Izabela Gutowska, Artemis, Zielińska Matylda Jewelry, Filimoniuk Design, OM jewellery czy Buba Always with Me. Po raz pierwszy do Trójmiasta przyjedzie marka Szlify, która zaprezentuje niezwykle kolorową, geometryczną biżuterię wykonaną z różnych rodzajów drewna.

Miłośnicy ceramiki będą zachwyceni odwiedzając m.in. Prostą Ceramikę, Spiek Studio, NPT Ceramikę czy Tafle.

Nowy sezon jesienny rozpoczynamy w najlepszym stylu bowiem zaprosiłyśmy sporo modowych marek i projektantów dodatków i akcesoriów modowych z całej Polski – zapewniają organizatorki. Po raz pierwszy towarzyszyć nam będą Naked Upcyckling Design, Lulen, Bucle oraz BezAle – dodają.

Wśród Wystawców jesiennych Klimatów nie zabraknie oczywiście częstych bywalców jak  Kulta, delCane i  Yes to Dress, Nago, Balticlovers, Kria Goods, Ja tu tylko szyję czy Twins.

Prawdziwą atrakcją targów są stoiska z modą vintage, upcyklingowymi kolekcjami lokalnych marek jak AIM Studio, Szare Wrony, Vintage For Ever czy Buka. Swoje starannie wyselekcjonowane ubrania i akcesoria pokażą również marki, które debiutowały podczas czerwcowej edycji tj. Vintage Select i Staromodna Vintage Shop.

Szykując się na jesienno-zimowe miesiące warto odwiedzić miłośniczki dziergania i ręcznych robótek Prullę, Mętlik, Magdę Oh, Ficelle czy nowy kolektyw Chola i Morze Wełny.

Wszystkich szukający naturalnych kosmetyków zachęcamy do odwiedzenia stoisk m.in.  Mommy’s Soap, Z natury rzeczy, Mydlarnia Rustikana oraz debiutujących podczas Klimatów El Niño, Mydlarnia Pan Bombel czy Avant-Gardiste.

Po piękne, nowe kompozycje naturalnych świec warto odwiedzić stoisko Jaskółki, Wosk i Knot, 22 Yeso, Wszystkoręcznie, Senti czy Shokun manufacture.

Na stoiskach nie zabraknie nowych kolekcji i premier. Wielu wystawców zapowiada promocyjne ceny, które będą obowiązywać wyłącznie podczas targów.

Za każdą marką stoją niezwykli ludzie, których możecie osobiście poznać podczas targów! Jeśli interesuje Was los polskich, autorskich marek, jeśli pragniecie wybierać lokalne produkty świetnej jakości nie może Was zabraknąć na Klimatach.

Przyjdźcie spotkać się nimi, zabierzcie bliskich, zaproście znajomych i wybierzcie się razem otworzyć jesienny sezon podczas Klimatów.

Pełną listę Wystawców i wszystkie informacje o targach znajdziecie na:

Facebook
Instagram.com