Link do opisu wydarzenia: Sting w Gdańsku

Sting w Gdańsku

Data: 6 czerwca 2024 r.
Miejsce: ERGO ARENA, plac Dwóch Miast 1, Gdańsk/Sopot
Organizator: The Cherrytree Music Company i Live Nation

Szczegóły wydarzenia

17-krotny zdobywca nagrody Grammy - Sting, wystąpi 6 czerwca 2024 roku w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. Sprzedaż biletów od 24 listopada 2023 na stronie www.livenation.pl.

Sting w towarzystwie zespołu rockowego zaprezentuje swoje najbardziej znane i lubiane przeboje, napisane podczas niezwykłej kariery zarówno jako członka The Police, jak i artysty solowego. To ponadczasowe show, w którym Sting wykonuje takie hity jak: „Fields of Gold”, „Roxanne”, „Every Breath You Take”, „Message in a Bottle” i wiele innych kultowych utworów.

Ostatnie występy Stinga zostały uznane przez The Times (UK) za „masterclass”; a o artyście mówią: „Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym”. The Telegraph opisuje je jako „niespotykana przyjemność”, a sam Sting został okrzyknięty przez The Guardian „bezkonkurencyjnym” za jego „niezrównany kunszt w komponowaniu muzyki pop”.

Jak kupić bilety?

Przedsprzedaż na koncert Stinga w Ergo Arenie odbędzie się kilkukanałowo. Dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 22 listopada, o godzinie 10:00. Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w środę, 22 listopada, o godz. 12:00. Członkowie fanklubu Stinga będą mieli dostęp do przedsprzedaży na stronie www.sting.com.

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 24 listopada, o godz. 10:00 na LiveNation.pl.

 

 

Miejsce