Link do opisu wydarzenia: Sound of view: The Running Kettles

Sound of view: The Running Kettles

Data: 30 maja 2024 r.
Godzina: 20:00
Miejsce: Stacja Food Hall ul. Jana Kilińskiego 4, Gdańsk
Wstęp: wolny
Organizator: Stacja Food Hall

Szczegóły wydarzenia

SOUND OF VIEW, to najnowszy cykl koncertowy, podczas którego Stacja Food Hall zabierać Was będzie w muzyczne wyprawy z Peronu 5.

The Running Kettles, to trójmiejski duet wokalno – instrumentalny, czyli radiowe hity (i nie tylko) w akustycznych aranżacjach z dużą nutą improwizacji i zabawy dźwiękami.

The Running Kettles powstało po prawie dwóch latach działalności duetu Dominika Żywicka & Przemysław Zieliński. Grają na całym Pomorzu, a także pokazali swoje umiejętności w centralnej Polsce. Spodziewajcie się niespodziewanego, bowiem nie spotkacie drugich, takich czajników w Trójmieście!

Dominika Żywicka - wokalistka, od dziecka na scenie, od dwóch lat śpiewa w Trójmieście. Czerpie frajdę z zabawy głosem, uwielbia łączyć style muzyczne i próbować nowych aranżacji, a wyjątkowa interakcja z publicznością to jej niezwykły atut.

 Przemysław Zieliński - gitarzysta, jest profesjonalistą i perfekcjonistą. Od wielu lat zachwyca całą Polskę swoimi umiejętnościami gry na gitarze, muzyka to jego życiowa pasja. Tworzy również skład DuoAcoustic, gdzie ciągle rozwija się grając akustycznego Rock’a.

Miejsce