Link do opisu wydarzenia: Psi Patrol Live

Psi Patrol Live

Data: 6 - 8 grudnia 2024 r.
Miejsce: Ergo Arena Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk - Sopot
Wstęp: Bilety od 99 zł do 249 zł
Organizator: Alter Art Show, Paramount Global i VStar Entertainment Group

Szczegóły wydarzenia

Alter Art Show, Paramount Global i VStar Entertainment Group z radością prezentują Psi Patrol® Live! „Wielka piracka przygoda” – pełną akcji i muzyki produkcję opartą na słynnym animowanym serialu dla dzieci Psi Patrol, produkowanym przez Spin Master Entertainment i emitowanym na Nickelodeon.

Widzowie zobaczą Rydera i jego pieski wyruszających w piracką przygodę w poszukiwaniu ukrytego skarbu. Po wielkim sukcesie przedstawienia Psi Patrol Live!

„Wielki wyścig”, który w 2022 roku zgromadziło niemal 100 000 widzów w największych polskich miastach, nadszedł czas na zupełnie nowe show!

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy zaprezentować Psi Patrol Live! ‘Wielką piracką przygodę’ publiczności w Polsce”, powiedziała Rachel Karpf, wiceprezeska w Paramount. „Mamy nadzieję, że ta wyjątkowa muzyczna produkcja, pełna śpiewu i tańca u boku uwielbianych na całym świecie bohaterów, pozostawi po sobie niesamowite wspomnienia wśród dzieci i rodzin”.

Dołącz do Rydera i jego zespołu podczas pirackiej przygody w poszukiwaniu ukrytego skarbu. Nie przegap tej PSIastycznej okazji, aby zobaczyć ulubione pieski w unikalnym przedstawieniu w języku polskim. Bilety na przedstawienia trafią do sprzedaży 24 listopada online.

W Psi Patrol® Live! „Wielka piracka przygoda” burmistrzyni Goodway starannie przygotowuje Zatokę Przygód na Dzień Pirata. Kiedy Kapitan Turbot wpada do ciemnej, tajemniczej jaskini, na ratunek rusza Psi Patrol! Chase, Marshall, Rubble, Skye, Rocky i Zuma pomagają kapitanowi i odkrywają zagadkową mapę do pirackiego skarbu, która staje się początkiem epickiej przygody. Sytuacja się komplikuje, gdy burmistrz Humdinger próbuje jako pierwszy zdobyć skarb dla Mglistej Osady. Szczeniaki będą potrzebowały wszystkich łap na pokładzie, łącznie z pomocą najnowszego psiaka, który usłyszy każdy dźwięk… Trackera! Dzięki pracy zespołowej, heroicznym zdolnościom ratunkowym i doświadczeniu w rozwiązywaniu problemów pieski łapią wiatr w żagle! Żadne zadanie nie jest za duże, a żaden piesek za mały!

Od czasu debiutu w 2016 roku PAW Patrol® Live! obejrzało już ponad 5,5 miliona widzów z ponad 40 krajów. To interaktywne przedstawienie w broadwayowskim stylu angażuje publiczność i pozwala reagować w czasie rzeczywistym na sceniczną akcję. Dajcie wciągnąć się w taniec Pirackie Boogie, pomóżcie pieskom podążać za mapą do skarbu i rozwiązywać zagadki napotkane podczas misji!

Ceny biletów:
Kategoria 1: 249zł
Kategoria 2: 195zł
Kategoria 3: 159zł
Kategoria 4: 125zł
Kategoria 5: 99zł

Miejsce