Link do opisu wydarzenia:  Poly&Ester w IKM

Poly&Ester w IKM

Data: 7 czerwca 2024 r.
Godzina: 21:00
Miejsce: Instytut Kultury Miejskiej Targ Rakowy 11, Gdańsk
Wstęp: Bilety 10 zł
Organizator: Instytut Kultury Miejskiej

Szczegóły wydarzenia

 Poly Muskelbauch i Ester Schnelle Füsse to doświadczone trenerki zza granicy. Trenują już bez przerwy od dwudziestu lat, a ich styl „pokazuj szybciej niż mówisz” na stałe wszedł do kanonu ćwiczeń rekreacyjnych. Po latach świetności w niemieckiej telewizji gwiazdy przysiadów i płytkich skłonów zawitały w końcu i do naszego kraju, by przekazać Wam tajniki zaawansowanej techniki Intensywnej Wymiany Tlenowej.

Czego się spodziewać?

Intensywna Dyscyplina Rekreacyjna z Poly i Ester to interaktywne działanie z pogranicza performensu, mistrzostw świata w aerobiku i sabatu czarownic. W 10. rok istnienia duetu Poly i Ester zapraszają na performatywny DJ set z kolegami z duetu LASY. To okazja do zabawy, tańca i zrobienia formy. Dla absolutnie każdego ciała. „Czwicz wszędzie!” Nie zabraknie też wychodzenia z szafy! Specjalnie z okazji imprezy przygotowany zostanie kącik stylizacji z lycry.

- Szykujcie się na post -karnawałową zabawę viel spass! Post-umentową formę i schwarz definicję mięśni, post-artystyczną formułę bycia ganz genau. Przygotować stroje, można ubrać na miejscu. Wyjdż z szafy ubraną! Tanzen, werken, zakończ karnawał viel spass mając. Sport ist meine Schokolade – zachęcają Poly i Ester.

Z Poly i Ester można było na przestrzeni lat pocziwczyć podczas Streetwawes, Festiwalu Malta, NARRACJI, Shortwaves Festivalu, 100 lecie praw wyborczych Kobiet, w Kolonia Artystów.

Post-karnawałowa impreza taneczna. 10 years of hardcore. Benefis Poly&Ester. LASY dj set

Bilety 10 zł

Miejsce