Link do opisu wydarzenia: Piknik "Rodzina, Zdrowie, Nauka = Merito"

Piknik "Rodzina, Zdrowie, Nauka = Merito"

Data: 25 maja 2024 r.
Godzina: 10:00
Miejsce: WSB Merito w Gdańsku al. Grunwaldzka 238A
Wstęp: wolny
Organizator: WSB Merito w Gdańsku

Szczegóły wydarzenia

Piknik "Rodzina, Zdrowie, Nauka = Merito" na Uniwersytecie WSB Merito w Gdańsku to wydarzenie, które skupia się nie tylko na edukacji i integracji, ale także na promowaniu aktywności fizycznej i zdrowia.

Piknik jest imprezą otwartą dostępną bezpłatnie dla każdego. Organizatorzy zapraszają rodziny z dziećmi, mieszkańców Trójmiasta, studentów i pracowników Uniwersytetu WSB Merito.

- Tylko u nas możesz wziąć udział w prawdziwej rozprawie sądowej wikinga zarówno po polsku, jak i po angielsku. Młodsze dzieci będą mogły skorzystać z dmuchanych zamków, malowania twarzy czy posmakować niebieskiej waty cukrowej. Dzięki organizowanym warsztatom związanym z nauką, poszerzycie swoją wiedzę z różnych dziedzin, rozwijając zainteresowania i umiejętności w inspirującym środowisku uniwersyteckim. Dla rodzin uczestniczących w pikniku to będzie przede wszystkim czas spędzony razem w przyjaznej atmosferze - programowanie robotów, nauka lutowania, pedagogika Montessori to aktywności przewidziane dla wspólnych aktywności rodzinnych. Na terenie pikniku będą również rozlokowane gry ruchowe dostosowane do różnych grup wiekowych, takie jak rodzinna zabawa pod chmurką "Trening Mózgu" - zaprasza WSB Merito w Gdańsku.

Ruch jest nieodłącznym elementem zdrowego stylu życia i może przynieść radość niezależnie od wieku, zatem wśród proponowanych aktywności znajdują się także drużynowe studenckie rozgrywki w siatkówkę. Stworzyliśmy stoiska tematyczne w zakresie prawidłowego odżywiania, znaczenia regularnej aktywności fizycznej, a także odpowiedniej higieny piękna. Na stoiskach pojawi się możliwość zbadania składu ciała, analizy komputerowej skóry czy skorzystania z konsultacji fizjoterapeutycznej. Swoje miejsce będzie też miała fundacja DKMS zajmująca się tworzeniem bazy Dawców Szpiku.

Program pikniku

Miejsce