Link do opisu wydarzenia: Pchli Targ w Oliwie

Pchli Targ w Oliwie

Data: 1 października 2023 r.
Godzina: 9:00 - 15:00
Miejsce: Pchli Targ w Oliwie ul. Polanki 1a, Gdańsk
Wstęp: wolny
Organizator: Pchli Targ w Oliwie

Szczegóły wydarzenia

Ostatnia szansa, aby zawitać do uroczej Oliwy na pożegnanie sezonu. Odkładaliście wizytę na kolejny tydzień? Tym razem to będzie niemożliwe. Targ wraca dopiero w maju..

Idea jest prosta i niezmienna od ośmiu lat, zgodna z duchem zero waste: sprzedajemy lub kupujemy rzeczy, które zalegają w naszych domach. Na pewno masz takie skarby, które już Ci się znudziły lub ich nie potrzebujesz. Czy wiesz, że ktoś inny właśnie tego szukał przez całe życie? Nie wyrzucaj - przynieś na Pchli Targ! Przedmiot zbędny w Twoim domu może zyskać nowe życie w innym miejscu. Nie trzeba się wcześniej zgłaszać, wystarczy przyjechać i znaleźć wolne miejsce. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc handlowych i parkingowych wokół Rynku, zalecamy przyjazd przed godz. 9.00.

Obowiązują symboliczne opłaty za miejsce handlowe: 5 zł/m2, dzieci i seniorzy płacą za stoisko 1 zł/m2 (maksymalnie 2 metry na osobę).

Zakątek Ciuchowy - to osobna strefa, gdzie bez opłat możesz sprzedać swoje ubrania - warunkiem jest sprzedaż na wieszaku (jeśli takiego nie posiadasz, możesz go wypożyczyć na miejscu w cenie 10 zł) Dodatkowo, dla zainteresowanych istnieje możliwość płatnej rezerwacji miejsc (10 zł/metr) oraz wypożyczenia wieszaków na ubrania lub stolików w cenie 10 zł/sztukę (rezerwacje sms na nr 502-94-82-82).

ZBĘDNE BIBELOTY?
Nie masz już miejsca w szafie? W piwnicy? Na strychu? NIE WYRZUCAJ! Przedmioty zbędne w Twoim domu mogą przydać się w innym.
SZUKASZ SKARBÓW?
Wolisz przedmioty z duszą i historią niż chińskie gadżety?
LUBISZ OKAZJE?
Książki, płyty, starocie, rękodzieło, odzież, obuwie, meble, narzędzia...
WOLNA NIEDZIELA?
Chciałbyś w końcu poznać swoich sąsiadów z Oliwy?
SPOTKAĆ ZNAJOMYCH?
Porozmawiać o książce albo usłyszeć nieznaną historię z ust starszego sąsiada?

Miejsce