Link do opisu wydarzenia: Mikołajkowy Przejazd Rowerowy

Mikołajkowy Przejazd Rowerowy

Data: 6 grudnia 2023 r.
Godzina: 15:00 - 16:30
Miejsce: Start: AWFiS ul. Kazimierza Górskiego 1, koniec: Molo w Sopocie
Wstęp: obowiązuje rejestracja
Organizator: Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

Szczegóły wydarzenia

W tym roku Święty Mikołaj postanowił zamienić swoje sanie na rowery! Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku ogłasza Przejazd Mikołajkowy, który odbędzie się 6 grudnia 2023 roku w godzinach 15.00-16.30. Wydarzenie, dedykowane wszystkim studentom i pracownikom uczelni, obiecuje niezapomnianą świąteczną przygodę.

Trasa przejazdu została zaplanowana z rozmachem, prowadząc uczestników z Uczelni przez Ergo Arenę oraz malownicze ścieżki nadmorskie, aż do słynnego Molo w Sopocie. Po przejeździe, uczestnicy powrócą do punktu startu, gdzie będzie czekać na nich zasłużona herbatka rozgrzewająca. Każdy uczestnik przejazdu otrzyma prezent od Mikołaja.

Organizatorzy zdecydowali, aby uczestnicy mieli okazję wprowadzić trochę świątecznej magii, nosząc obowiązkowe czapeczki mikołajkowe. Ta niewielka, ale urocza zmiana dodatkowo podkreśli świąteczny charakter przejazdu rowerowego, tworząc niezapomnianą oprawę dla wszystkich uczestników.

Organizatorzy liczą na duże zainteresowanie wydarzeniem. Każdy zgłoszony uczestnik zostanie usprawiedliwiony z zajęć/pracy w godzinach trwania Przejazdu Mikołajkowego. To doskonała okazja do wspólnego świętowania, cieszenia się atmosferą świąt i jednoczesnego wspierania zdrowego stylu życia.

Niech Przejazd Mikołajkowy stanie się jednym z najbardziej kolorowych i pełnych radości wydarzeń w uczelnianym kalendarzu!

Ważna uwaga: dopuszczone są również hulajnogi.

Formularz zgłoszeniowy

Miejsce