Link do opisu wydarzenia: Magiczne kadry – warsztaty plastyczne

Magiczne kadry – warsztaty plastyczne | Przyroda na warsztat!

Data: 15, 17 i 19 lipca 2024 r.
Godzina: 11:00
Miejsce: GAK Stacja Orunia ul. Dworcowa 9, Gdańsk
Wstęp: Bilety 50 zł
Organizator: GAK Stacja Orunia

Szczegóły wydarzenia

Spędzacie wakacje w mieście? Nic straconego!

15, 17 i 19 lipca w godzinach od 11:00 do 14:00 GAK Stacja Orunia zaprasza na kreatywne warsztaty animacji poklatkowej „Magiczne Kadry” w Stacji Orunia.

Czy marzyliście kiedyś o stworzeniu własnego filmu animowanego? Teraz macie niepowtarzalną okazję, by wcielić się w rolę twórcy filmowego podczas wyjątkowych warsztatów animacji poklatkowej. Na zajęciach wspólnie stworzycie niepowtarzalny film animowany. Każdy_a uczestnik_czka będzie miał okazje rysować i animować kadry filmu, które potem połączymy w magiczną opowieść. Podczas warsztatów skupimy się na pięknie natury, a inspiracją będą obiekty przyrody, które znajdują się w okolicach domów kultury.

Prowadzenie: Justyna Aksinowicz

Kiedy? 15, 17 i 19 lipca w g. 11:00 – 14:00
Gdzie? Stacja Orunia, ul. Dworcowa 9, Gdańsk
Dla kogo? Warsztaty rekomendowane są dla dzieci w wieku 10-13 lat.
Wstęp? Trzydniowy udział w warsztatach – 50 zł.
Bilety dostępne na stronie gak.gda.pl
Ilość miejsc ograniczona.

Jeśli masz silną chęć udziału w warsztatach, ale doświadczasz tymczasowych trudności finansowych, napisz do nas na edukacja@gak.gda.pl o swojej sytuacji, a my znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich.

Przyroda na warsztat! Lato w domach kultury GAK.

Pod hasłem „Przyroda na warsztat!” Gdański Archipelag Kultury przygotował w lipcu i sierpniu szereg kreatywnych warsztatów, których tematem przewodnim będzie przyroda i natura. Uczestnicy_czki będą mieli okazję zgłębiać tajemnice lokalnego środowiska i odkrywać niezwykłe miejsca w najbliższej okolicy. „Przyroda na Warsztat!” to nie tylko sposób na twórcze spędzenie czasu, ale również okazja do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, a także nawiązania nowych przyjaźni. Weźmiemy przyrodę na warsztat filmowy, dźwiękowy i plastyczny w ośmiu domach kultury GAK w siedmiu dzielnicach Gdańska. Wkrótce ruszą zapipsy, a więc śledźcie nasze media społecznościowe i stronę.

Projekt realizowany jest przez Zespół Edukacji Gdańskiego Archipelagu Kultury.

Jak dojechać do Stacji Orunia?
Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej:

pociąg: (4 min. pieszo od Stacji Orunia), przystanek: Gdańsk Orunia
autobus: 132, 189, 200, 205, 207, 232, 289 (7 min. pieszo od Stacji Orunia), przystanek: Gościnna
Dostępność

Warsztaty odbędą się na parterze, w dostępnej sali dla osób z niepełnosprawnością ruchową, wózków, z dostępną toaletą. Jeżeli masz szczególne potrzeby proszę skontaktuj się z nami.

Warsztaty zorganizowane są w ramach projektu ProfiKultura. „ProfiKultura Gdański Program Profilaktyki Uzależnień Cyfrowych” zrealizowano ze środków “Szczegółowego Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Miasta Gdańska na rok 2023”.

Miejsce