Link do opisu wydarzenia: Leniwa niedziela na Pchlim Targu

Leniwa niedziela na Pchlim Targu

Data: 2 czerwca 2024 r.
Godzina: 9:00 - 15:00
Miejsce: Pchli Targ w Oliwie ul. Polanki 1a, Gdańsk
Wstęp: wolny
Organizator: Pchli Targ w Oliwie

Szczegóły wydarzenia

Idea jest prosta i niezmienna od dziewięciu lat, zgodna z duchem zero waste: sprzedajemy lub kupujemy rzeczy, które zalegają w naszych domach. Na pewno masz takie skarby, które już Ci się znudziły lub ich nie potrzebujesz. Czy wiesz, że ktoś inny właśnie tego szukał przez całe życie? Nie wyrzucaj - przynieś na Pchli Targ! Przedmiot zbędny w Twoim domu może zyskać nowe życie w innym miejscu.

PIERWSZY RAZ NA PCHLIM TARGU?
Na pewno masz w domu lub piwnicy mnóstwo zbędnych rzeczy - ciuchy, książki, płyty, porcelana, antyki, gry, zabawki, ozdoby i inne rzeczy, które zbierają kurz.

Nie wyrzucaj - przynieś na Pchli Targ w Oliwie! Rzeczy zbędne w Twoim domu, mogą zyskać drugie życie w innym.
Nie trzeba się wcześniej zgłaszać ani rezerwować stoiska zawsze znajdzie się wolne miejsce. Koszt prywatnej wystawki to 5zł/metr.

SENIORZY sprzedają swoje rzeczy za symboliczną złotówkę (stoisko jest ograniczone do maksymalnie 2 metrów).
DZIECI mają swoją strefę pod dachem - mogą tam bez opłat sprzedawać swoje stare zabawki, książki, gry i ubrania.

ZAKĄTEK CIUCH-CIUCH - to strefa ciuchowa, w której dziewczyny sprzedają swoje używane ubrania. Nie trzeba się wcześniej zgłaszać ani rezerwować miejsc, a dodatkowo nie zapłacisz tam za stoisko z ubraniami na wieszaku (jeśli nie posiadasz własnego wieszaka, możesz go wypożyczyć w cenie 10 zł, najlepiej wcześniej rezerwując przez sms).

HAND MADE - zapraszamy wszystkich, którzy chcą zaprezentować światu swoje piękne, misternie wykonane w domowym zaciszu wytwory własnych rąk. Tutaj macie okazję, aby zareklamować się i znaleźć nowych nabywców dla swojego rękodzieła.

REZERWACJE - Lubisz dłużej pospać w niedzielę? Nie chcesz zrywać się przed siódmą, by zająć wolne miejsce? Możesz zarezerwować stoisko w cenie 10zł/metr, masz wtedy pewność, że nikt go nie zajmie.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku

Miejsce