Link do opisu wydarzenia: Lato na Trawie - DJ Hervy

Lato na Trawie - DJ Hervy

Data: 18 lipca 2024 r.
Godzina: 18:00
Miejsce: Stary Maneż ul. Słowackiego 23, Gdańsk
Wstęp: wolny
Organizator: Stary Maneż

Szczegóły wydarzenia

Przygotujcie się na muzyczną podróż w czasie z DJ-em Hervy! Lato na Trawie to nie tylko nowe brzmienia, ale także sentymentalne powroty do przeszłości. Tym razem, na naszej scenie plenerowej, DJ Hervy zaserwuje Wam niezapomnianą Walkę Dekad – muzyczną ucztę dedykowaną latom osiemdziesiątym i dziewięćdziesiątym.

DJ Hervy, znany również jako Bartosz Hervy, to artysta audio-wizualny z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży muzycznej. Jego pasja do muzyki i kreatywność sprawiają, że każde jego wydarzenie to wyjątkowe przeżycie. Hervy jest twórcą licznych eventów DJ-skich, w tym Walka Dekad, Fale, TOG, Stranger Nights, czy SENS. Jego miłość do muzyki łączy się z talentem do tworzenia unikalnych wideoklipów i grafik muzycznych. Hervy to również miłośnik kotów i sernika, co dodaje jego postaci jeszcze więcej uroku.

Czego możecie się spodziewać?

Walka Dekad to granie w hołdzie latom osiemdziesiątym i dziewięćdziesiątym. Usłyszysz szlagiery tych dwóch dekad, ale także te mniej znane muzyczne propozycje. Nie bawimy się w muzyczne szufladki, więc impreza jest otwarta stylistycznie. Liczy się dobra zabawa, fajny czas i piękne wspomnienia. To będzie wieczór, podczas którego przeniesiecie się w czasie i przypomnicie sobie najlepsze momenty z lat młodości.

Miejsce