Link do opisu wydarzenia: Koty z wydziału C-3 / Stocznia malucha

Koty z wydziału C-3 / Stocznia malucha

Data: 24 kwietnia 2024 r.
Godzina: 11:00
Miejsce: Europejskie Centrum Solidarności Plac Solidarności 1, Gdańsk
Wstęp: Bilety 10 zł
Organizator: Europejskie Centrum Solidarności

Szczegóły wydarzenia

Maluchy (1,5–3 lata), rodziców i opiekunów ECS zaprasza na warsztaty do ECS! Wymagany jest strój, który można pobrudzić, co oznacza, że będziemy dobrze się bawić. Czekamy na wielbicieli kotów (psów, chomików i rybek akwariowych też).

Na wydziale C-3 zamieszkały koty. Na terenie stoczni zawsze było ich wiele i chodziły własnymi ścieżkami. W czasie zajęć dowiemy się sporo o tych pięknych zwierzętach, m.in. zobaczymy, jakie zostawiają ślady, posłuchamy ich odgłosów i będziemy naśladować kocie ruchy. Podczas warsztatów poznamy literkę C, która wygląda trochę jak wygięty koci grzbiet. Policzymy też, ile kociaków zamieszkało na wydziale C-3.

Stocznia malucha to interdyscyplinarne warsztaty, podczas których dzieci mogą w twórczy i kreatywny sposób trenować zmysły, rozwijać spostrzegawczość i poznawać świat.
Podczas zajęć zaproponujemy różnorodne aktywności – zaczniemy poznawać liczby i litery, potrenujemy skupienie podczas czytania książek dostosowanych do wieku, poeksperymentujemy z różnymi substancjami i fakturami. Popracujemy nie tylko głowami, ale poruszamy całym ciałem. Będziemy dotykać i badać. Multisensoryczne zabawy dostarczą różnorodnych bodźców do rozwoju. Podczas zajęć bardzo ważna będzie również bliska relacja dziecka z opiekunem, to moment dla Was na budowanie więzi, a my po tych wszystkich zabawach posprzątamy.
Widzimy się zawsze w ostatnią środę miesiąca.

czas | 60 minut
dla kogo | dzieci w wieku 1,5–3 lat wraz z rodzicami/opiekunami
miejsce | sala warsztatowa nr 1 (3 piętro)
wstęp | dziecko: 10 zł, opiekun: bilet bezpłatny

Uwaga! Bilet na warsztaty Stocznia malucha uprawnia do nabycia biletów ulgowych na Wydział Zabaw – dla dziecka do 10 roku życia i jego rodzica/opiekuna. W dniu warsztatów zapraszamy do kasy ECS.

Miejsce