Link do opisu wydarzenia: Klimaty - Trójmiejskie Targi Twórców

Klimaty - Trójmiejskie Targi Twórców

Data: 26 maja 2024 r.
Godzina: 11:00 - 18:00
Miejsce: Stary Maneż ul. Słowackiego 23, Gdańsk
Wstęp: wolny
Organizator: KLIMATY – Trójmiejskie Targi Twórców
Wspieramy to!

Szczegóły wydarzenia

W niedzielę, 26 maja 2024 r. nie może Was zabraknąć na kolejnej edycji Klimatów – Trójmiejskich Targach Twórców.

baner promujący targi klimatyOrganizatorzy zapraszają na spotkanie z blisko 120 wyjątkowymi twórcami, projektantami i rzemieślnikami, którzy przyjadą do nas z całej Polski. Zaprezentują najlepsze rękodzieło, wspaniałą ceramikę, biżuterię, naturalne kosmetyki i produkty wellness, autorską modę, akcesoria modowe, dekoracje oraz książki. Coraz bogatsza staje się też oferta marek, które proponują ekologiczne przetwory i delikatesowe wyroby. Wielu twórców zapowiedziało premiery nowych produktów oraz atrakcyjne, targowe ceny.

Każdy znajdzie coś dla siebie!
Niezmiennie, ideą Klimatów jest wspieranie i promowanie polskich marek, małych manufaktur i twórców z niezwykłą pasją i talentem. Klimaty to również propagowanie świadomych i odpowiedzialnych zakupów.

Klimaty wpisały się na stałe w kalendarz najciekawszych wydarzeń w Trójmieście i odbywają się w samym sercu Gdańska, na tętniącym życiem Garnizonie, świetnie skomunikowanym i z najlepszą ofertą gastronomiczną, w ulubionym przez mieszkańców Starym Maneżu.

Klimaty to niezwykła atmosfera, rodzaj pikniku, na który przychodzą całe rodziny i grupy znajomych, a sąsiadujący ze Starym Maneżem park sprzyja wielogodzinnemu, cudownemu relaksowi. Tak będzie i tym razem! Będą leżaki, będą działały restauracyjne ogródki, będą foodtrucki, będzie pięknie!

Zapiszcie w kalendarzu 26 maja, zabierzcie bliskich, zaproście znajomych i wybierzcie się razem świętować Dzień Mamy podczas Klimatów.

Wszystkie informacje o targach oraz pełna lista Wystawców

Miejsce