Link do opisu wydarzenia: KOLAŻ ZE ŚWIATA WARTOŚCI. Warsztat wokół spektaklu "Dziewczyna, która podeptała chleb"

KOLAŻ ZE ŚWIATA WARTOŚCI. Warsztat wokół spektaklu "Dziewczyna, która podeptała chleb"

Data: 4 marca 2024 r.
Godzina: 19:00 - 21:00
Miejsce: Teatr Wybrzeże Scena Malarnia ul. Teatralna 2, Gdańsk
Wstęp: Bilety w cenie 30 zł dostępne w kasach biletowych oraz sprzedaży online: bilety.teatrwybrzeze.pl
Organizator: Teatr Wybrzeże

Szczegóły wydarzenia

- Co to jest kolaż? Jak budować sensy za pomocą bardzo różnych elementów? Wreszcie – jak pogodzić taką formę wyrazu z opowieścią o dobru i złu? W trakcie warsztatu pedagogiczno-teatralnego zgłębimy technikę kolażu i stworzymy własne dzieła. Tematem do twórczych eksploracji będzie świat wartości. Zajęcia towarzyszą pokazom spektaklu "Dziewczyna, która podeptała chleb". Znajomość przedstawienia nie jest wymagana. - zaprasza Teatr Wybrzeże.

Kto prowadzi? Weronika Łucyk, Anna Augustyniak
Dla kogo? Dla wszystkich chętnych. Bilety w cenie 30 zł dostępne w kasach biletowych oraz sprzedaży online od poniedziałku, 19 lutego.

Promocja! Bilet na warsztat upoważnia do zakupu biletu ulgowego na spektakl "Dziewczyna, która podeptała chleb" do końca tego sezonu.

O prowadzących:

Weronika Łucyk – koordynatorka dostępności i specjalistka ds. edukacji w Teatrze Wybrzeże. Absolwentka Wiedzy o teatrze i Kultury współczesnej UJ i Szkoły Pedagogów Teatru. Jako krytyk teatralny publikowała m.in. w „Didaskaliach” i na portalu teatralia.com.pl, współpracuje z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego (m.in. w ramach
programu Teatroteka Szkolna). Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim dla studentów wiedzy o teatrze.

Anna Augustyniak - koordynatorka dostępności i specjalistka ds. edukacji w Teatrze Wybrzeże. Absolwentka Wiedzy o Teatrze Uniwersytetu Jagiellońskiego i Kulturoznawstwa o specjalności Komunikacja Kulturowa na Uniwersytecie Gdańskim. W latach 2014-2018 roku związana z trójmiejskimi instytucjami kultury i teatrami: Gdańskim Teatrem Szekspirowskim, Teatrem Miniatura, Gdańskim Archipelagiem Kultury.

Pełniła rolę przewodnika po Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, prowadziła lekcje muzealne dla dzieci i młodzieży w Muzeum Historycznym Miasta Gdańska.

Miejsce