Link do opisu wydarzenia: KASzKiET - Kameralne Artystyczne Spotkania z Kulturą i Elokwentną Treścią

KASzKiET - Kameralne Artystyczne Spotkania z Kulturą i Elokwentną Treścią

Data: 24 lutego 2024 r.
Godzina: 18:00
Miejsce: Scena Muzyczna GAK ul. Nowiny 2B, Gdańsk
Wstęp: wolny
Organizator: GAK Scena Muzyczna

Szczegóły wydarzenia

KASzKiET po raz czwarty na deskach Sceny Muzycznej. To tzw. Kameralne Artystyczne Spotkania z Kulturą i Elokwentną Treścią, na których każdy chętny może wystąpić, prezentując swoje umiejętności z różnych dziedzin sztuki.

Dzięki KASzKiETowi amatorzy zajmujący się różnymi dziedzinami sztuki, mogą prezentować swoje talenty szerszej publiczności. Niezależnie, czy piszesz poezję czy prozę, kręci cię stand-up, śpiewasz utwory własne czy covery, a może grasz na instrumencie, to we wszystkich przypadkach KASzKiET to wydarzenie dla Ciebie – mówi Michał Wolski, prowadzący wydarzenia.

Zgłosić się można solo lub w grupie. Warto jednak pamiętać, że na wydarzenie akceptowane są występy osób w wieku 16+. Przewidywany czas występu na prezentację indywidualną to 5-7 minut, a w zespołową 10-15 minut. Artystów zapraszamy na występy wraz z publicznością. Dozwolone jest użycie rekwizytów i instrumentów.

Mile widziana jest także krótka prezentacja lub podsumowanie występu z uzasadnieniem wyboru danego repertuaru.
Spotkania odbywają się w siedzibie Sceny Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury w Parku Oruńskim, przy ulicy Nowiny 2b w Gdańsku. Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 18:00, a zakończoną po prezentacji wszystkich zgłoszonych występów.

Tematyka występów jest dowolna, ale agitacja polityczna i obraźliwe wypowiedzi nie będą akceptowane. Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko i krótką informację na temat wystąpienia należy wysyłać na adres mailowy: scenamuzyczna@gak.gda.pl, a wszelkie pytania można kierować pod nr tel: 515 394 696.

Miejsce