Link do opisu wydarzenia: Jego wysokość PIES - spacer PSIM tropem po Gdańsku

Jego wysokość PIES - spacer PSIM tropem po Gdańsku

Data: 25 maja 2024 r.
Godzina: 11:00
Miejsce: Zbiórka pod wejściem do Galerii Handlowej Madison ul. Rajska 10, Gdańsk
Wstęp: Bilety 25 zł
Organizator: Katarzyna Górska - przewodniczka po Trójmieście

Szczegóły wydarzenia

baner promujący wydarzenie: Jego wysokość PIES - spacer PSIM tropem po Gdańsku

- Kiedy jesteś przewodnikiem turystycznym, zagorzałą psiarą, a zarazem wolontariuszem w Schronisku dla zwierząt to nie mogło się skończyć inaczej jak powstaniem właśnie takiego spaceru. Razem pospacerujemy po Starym i Głównym Mieście w poszukiwaniu psich motywów, zarówno tych dość oczywistych (jak ul. Ogarna), ale tez tych mniej znanych. Poznamy sylwetki znanych psiarzy, miejsca przyozdobione motywem psa, dowiemy się co psy robiły w mieście i jakie nazwy w Gdańsku są z nimi powiązane. Zapraszam miłośników psów, osoby zainteresowane Gdańskiem, ale też każdego kto chce pospacerować po Gdańsku w mniej oczywisty sposób. - zaprasza organizatorka spaceru Katarzyna Górska.

Koszt? 25 zł od osoby, opłatę należy uiścić wpłacając na zrzutkę wolontariuszy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Promyk” w Gdańsku na potrzeby podopiecznych schroniska. Na spacerze należy pokazać potwierdzenie dokonania wpłaty na minimum 25 zł.

Gdzie? zbiórka pod wejściem do Galerii Handlowej Madison ( wejście na rogu ul. Rajskiej i Heweliusza)

Czas trwania? ok. 2 godzin

Spacer poprowadzi Katarzyna Górska – licencjonowany przewodnik po Trójmieście, Gedanistka, lokalna przewodniczka po Wyspie Sobieszewskiej i Aniołkach, miłośniczka Gdańska i psów, wolontariuszka Schroniska dla Zwierząt „Promyk”.

Miejsce