Link do opisu wydarzenia: Hogwart w marcu!

Hogwart w marcu!

Data: 3 marca 2024 r.
Godzina: 18:00
Miejsce: Food Hall Montownia ul. Lisia Grobla 7, Gdańsk
Wstęp: Bilety 40 zł
Organizator: Food Hall Montownia

Szczegóły wydarzenia

Błonia Hogwartu powoli się zazieleniają. Bijąca Wierzba strząsa z siebie resztki śniegu. Uczniowie coraz chętniej rozpinają kurtki i pozwalają szalikom ciągnąć się po ziemi. Zaczyna się nowy semestr, a wraz z nim? Nowe miłości? Jeszcze trudniejsze przedmioty? Wizja nadciągających sumów?

A może Czarny Pan po raz kolejny spróbuje zaatakować, ale dopiero pod koniec roku, żeby uczniowie spokojnie mogli zdać egzaminy? Zobaczcie wraz z nami, jak czarodziejski świat powoli budzi się do życia wiosną! Zaprezentowany będzie spektakl całkowicie improwizowany, osadzony w uniwersum najpopularniejszej serii książek J.K. Rowling.

Aktorzy nie dysponują napisanym wcześniej scenariuszem, a inspiracją do scen będą sugestie, o które Państwa poproszą.
Dla kogo jest ten spektakl?
Dla wszystkich.
Kto będzie się bawił najlepiej? Osoby, które przeczytały książkę lub obejrzały film z sagi o Harrym Potterze. Fandom prawdopodobnie będzie miał tu swój mały raj.

Spektakl jest przeznaczony dla osób 16+. Ze względu na nieobliczalność scenariusza, mogą paść ze sceny niecenzuralne treści oraz słowa. Nie chcemy przecież być jak Hagrid szepczący pod nosem "Cholibka, nie powinienem był tego mówić"

Bilety

Miejsce