Link do opisu wydarzenia: HYROX Gdańsk - międzynarodowe zawody fitness

HYROX Gdańsk - międzynarodowe zawody fitness

Data: 26 maja 2024 r.
Godzina: 9:00
Miejsce: AMBEREXPO ul. Żaglowa 11, Gdańsk
Wstęp: Bilety na imprezę można kupić na stronie organizatora, a ceny biletów startowych zaczynają się od 220 zł. Bilety dla widzów są do nabycia pod tym samym linkiem i kosztują 40 zł (dzieci do 14 roku życia wchodzą za darmo z opiekunem posiadającym bilet)
Organizator: HYROX Polska

Szczegóły wydarzenia

Do Gdańska zmierza HYROX - globalny fitness-fenomen i powód, dla którego chce się ruszać!

Już 26 maja 2024 R. do AMBEREXPO zawita HYROX - jedyna w swoim rodzaju impreza sportowa. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej nowej dyscyplinie, to w skrócie można przedstawić ją jako mieszankę biegania i ćwiczeń funkcjonalnych. Tyle w skrócie, ale żeby prawdziwie poznać ten hybrydowy sport - trzeba go doświadczyć.

HYROX to 8 km biegania i 8 ćwiczeń funkcjonalnych. Marka powstała zaledwie parę lat temu, bo w 2017 roku, a już gości na wszystkich kontynentach. Nic dziwnego! Ta energetyzująca formuła zrzesza miłośników ruchu na wszystkich poziomach zaawansowania. HYROX to sport dla każdego, a udział w zawodach nie wymaga żadnych kwalifikacji czy progu minimum. Można wziąć w nich udział indywidualnie, w parze lub zespole 4-osobowym.

To jednak gratka nie tylko dla sportowców, ale także dla osób, które lubią oglądać sportowe zmagania. Zamknięta pod dachem Amber Expo arena daje możliwość śledzenia poczynań zawodników od startu do mety, a elektryzująca atmosfera imprezy pochłania widzów bez reszty!

Bilety na imprezę można kupić na stronie organizatora, a ceny biletów startowych zaczynają się od 220 zł. Bilety dla widzów są do nabycia pod tym samym linkiem i kosztują 40 zł (dzieci do 14 roku życia wchodzą za darmo z opiekunem posiadającym bilet). Impreza będzie trwała od godzin porannych do wieczora - obecny harmonogram przewiduje start o godzinie 9:00.

Więcej informacji

Miejsce