Link do opisu wydarzenia: Fit Festival

Fit Festival

Data: 26-28 lutego 2016 r.
Miejsce: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO ul. Żaglowa 11, Gdańsk
Wstęp: Cena biletu jednodniowego: 30 zł / osoba. Dzieci do lat 10-ciu wstęp bezpłatny
Organizator: Międzynarodowe Targi Gdańskie SA, Backstage Productions

Szczegóły wydarzenia

FIT FESTIVAL to jedyne wydarzenie w Polsce, które łączy w sobie targi z obszarów: sport, zdrowie i uroda oraz zawody sportowe - jedne z największych w Europie.

Pierwsza edycja pobiła wszelkie rekordy - liczby zwiedzających, uczestników zawodów, aż po wysokość nagród. Ambasadorem Fit Festival 2015 był Kevin Levrone - gwiazda światowej kulturystyki! Firmy, które nam zaufały nie kryły zadowolenia i satysfakcji z udziału w tym wydarzeniu. Gdańsk został ogłoszony stolicą sportu już po pierwszej edycji Fit Festival, a poprzez swoje położenie jest bramą do rynków na Wschodzie.

Ekspozycji targowej towarzyszył będzie program szkoleniowy i seminaryjny, pozwalający zdobyć nowe doświadczenia i wiedzę. Zachęceni ogromnym powodzeniem zawodów sportowych minionej edycji rozwinęliśmy imprezę o kolejne dyscypliny: m.in. walki w formułach: MMA, K1, BJJ (wciągu dwóch dni odbędzie się ponad 500 walk!), Międzynarodowy Puchar Bałtyku w Wyciskaniu na Ławce Leżąc, Międzynarodowy Puchar Bałtyku w Martwym Ciągu, Strongman i inne, a także panele z gwiazdami, spotkania i treningi pokazowe.

Godziny otwarcia Fit Festival

  • Piątek 10:00 - 18:00 (dzień branżowy)
  • Sobota 9:0019:00
  • Niedziela 9:00 - 19:00

Więcej informacji: http://fit-festival.pl/pl

Miejsce