Link do opisu wydarzenia: Festiwal Smaków Food Trucków w Gdańsku

Festiwal Smaków Food Trucków w Gdańsku

Data: 27 - 28 maja 2023 r.
Godzina: sobota: 12:00 - 21:00, niedziela: 12:00 - 20:00
Miejsce: Forum Gdańsk
Wstęp: wolny
Organizator: Festiwal Smaków Food Trucków
Wspieramy to!

Szczegóły wydarzenia

Już 27 maja rozpocznie się kolejna edycja Festiwalu Smaków Food Trucków w Gdańsku. Na terenie Forum Gdańsk pojawią się przysmaki z całego świata. Nie może Cię zabraknąć!

baner promujący Festiwal Smaków Food Trucków w Gdańsku

Jeśli tęskniliście za kulinarnymi podróżami i smakami z różnych stron świata, to nie martwcie się, nie będziecie musieli już dłużej czekać – Festiwal Smaków Food Trucków powraca do Gdańska.

Przedstawiciele kuchni bałkańskiej zaserwują kofty, czyli szaszłyki z mięsa mielonego, zawinięte w delikatną pitę, z selekcją warzyw i sosów. W mobilnej restauracji z kuchnią węgierską będziecie mogli spróbować kultowych przysmaków z tego kraju, czyli: langoszy – pysznych i chrupiących placków drożdżowych z dodatkami oraz świeżo wypiekanych, słodkich kołaczy. Na fanów kuchni śródziemnomorskiej czekać będą owoce morza. Spodziewajcie się kalmarów oraz krewetek w różnych wersjach. Nie zabraknie też klasycznych burgerów, kanapek z szarpaną wołowiną, zapiekanek, corn dogów oraz chrupiących frytek belgijskich. Miłośnikom słodkości polecamy hiszpańskie pączki churros z cukrem pudrem, cynamonem oraz nutellą.

Wszystkie food trucki publikowane będą na stronie wydarzenia na Facebooku

 

Zdjęcie ukazuje hamburgera na tle nazwy festiwalu

 

Festiwal Smaków Food Trucków to zarówno dobre jedzenie, jak i rozrywka dla całej rodziny. Angażująca gra terenowa to idealna porcja zabawy i ruchu dla każdego. Jak zawsze na gości czekać będzie strefa konsumpcyjna, strefa chill z leżaczkami oraz strefa z kolorowankami dla maluchów. Przedstawiciele mobilnych restauracji zawalczą o tytuł Najsmaczniejszego Food Trucka. Każdy głos ma znaczenie, więc koniecznie przyjdź, skosztuj i zagłosuj na swojego faworyta!

O której?
Sobota 12:00 – 21:00
Niedziela 12:00 – 20:00