Link do opisu wydarzenia: Festiwal Czyste Miasto Gdańsk

Festiwal Czyste Miasto Gdańsk

Data: 22 czerwca 2024 r.
Godzina: 11:00 - 17:00
Miejsce: Targ Węglowy, Gdańsk
Wstęp: wolny
Organizator: Miasto Gdańsk
Wspieramy to!

Szczegóły wydarzenia

Rozpocznij z nami wakacje i przyjdź na Festiwal Czyste Miasto Gdańsk, który już niebawem! Miasto Gdańsk zaprasza wszystkich miłośników ekologii i dbania o nasze środowisko na to niezwykłe wydarzenie.

FESTIWAL CZYSTE MIASTO GDAŃSK to ekologiczne wydarzenie plenerowe z udziałem jednostek miejskich oraz zaproszonych gości realizujących swoje działania, projekty i kampanie na rzecz ochrony środowiska naturalnego, zrównoważonego rozwoju, gospodarki obiegu zamkniętego, gospodarowania odpadami komunalnymi jak i aktywnego i zdrowego stylu życia w idei less waste.

Co będzie na Was czekać?
W programie znajdą się różnorodne atrakcje zarówno dla starszych, jak i młodszych uczestników wydarzenia. Przedstawimy szeroki wybór warsztatów ekologicznych. Omówimy sposoby prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia, redukcji odpadów oraz świadomego i odpowiedzialnego zarządzania nimi.
Dla dzieci przygotowaliśmy ekologiczne warsztaty i zabawy, natomiast dla dorosłych będzie okazja do rozmów na temat ograniczania marnotrawstwa żywności i nadawania nowego życia przedmiotom.
Szczegółowy program już wkrótce.

Baner reklamowy Festiwal Czyste Miasto Gdańsk
 
mat. UMG

 

Dołączcie do naszej społeczności dbającej o nasze miasto i przyszłe pokolenia! Razem możemy uczynić Gdańsk jeszcze piękniejszym i bardziej przyjaznym dla środowiska!

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Do zobaczenia na Targu Węglowym!

Wydarzenie na Facebooku

Miejsce