Link do opisu wydarzenia: Dyskusyjny Klub Bajkowy / Katak. Podwodna przygoda

Dyskusyjny Klub Bajkowy / Katak. Podwodna przygoda

Data: 1 czerwca 2024 r.
Godzina: 11:00
Miejsce: Klub Żak al. Grunwaldzka 195/197, Gdańsk
Wstęp: Bilety 16 zł
Organizator: Klub Żak

Szczegóły wydarzenia

Katak. Podwodna przygoda / Katak: The Brave Beluga
Katak bardzo chce dorosnąć, ale nadal wygląda młodziej od rówieśników. Do tego mało kto wierzy, że jest samodzielny. Niezwykła oceaniczna podróż obróci jednak jego życie o 180 stopni. Nadszedł czas, aby podbić wielką Północ!

Katak należy do białuchów, których nazwa wywodzi się od białego koloru ciała. Nie są takie od urodzenia, jaśnieją z wiekiem. Skóra zwierzątka uparcie pozostaje szara, dlatego musi ono inaczej udowodnić całej gromadzie, że nie jest już dzieckiem. Gdy jego babcia opowiada z tęsknotą o dziadku żyjącym na drugim końcu oceanu, Katak postanawia wziąć sprawy w swoje płetwy. Podczas poszukiwania krewnego połączy siły z natrętnym, ale przezabawnym jesiotrem i przekona się, że warto było ćwiczyć nurkowanie. Młody ssak morski pozna siłę rodziny i wreszcie poczuje się wśród bliskich jak ryba w wodzie!

Prelekcja przed filmem: Klaudia Dzierugo

Tematy poruszane podczas zajęć: samodzielność, przyroda, relacje rodzinne

Dyskusyjny Klub Bajkowy – to comiesięczne spotkania z filmem skierowane do młodszego widza. Każdy seans poprzedzony jest krótką prelekcją a po napisach końcowych zapraszamy dzieci i ich opiekunów o dyskusji o filmie.

Bilety

Miejsce