Link do opisu wydarzenia: Debata kandydatów do PE i silent disco

Debata kandydatów do PE i silent disco

Data: 24 maja 2024 r.
Godzina: 18:00
Miejsce: Park Ronalda Reagana, Gdańsk
Wstęp: wolny
Organizator: Fundacja Widzialne

Szczegóły wydarzenia

W piątek 24 maja 2024 r. o 18:00 Fundacja Widzialne zaprasza na debatę kandydatów do Parlamentu Europejskiego oraz silent disco. Wydarzenie odbędzie się w Parku Reagana, wstęp jest wolny.
baner promujący debatę kandydatów do Parlamentu Europejskiego i silent disco

Chcesz aby Polska była bezpiecznym krajem wspieranym, przez swoich sojuszników z Unii Europejskiej? Aby Europa była zjednoczona we swoim wsparciu na rzecz Ukrainy? Zależy Ci na klimacie? Chcesz aby Polska przeprowadziła sprawiedliwą transformację energetyczną wspieraną przez fundusze unijne?

 Walczysz o prawa kobiet? Chcesz wspierać bezpłatną, bezpieczną aborcję w całej Unii Europejskiej?  A może po prostu chcesz poznać osoby, które mają Cię reprezentować na forum parlamentu europejskiego?

O 18:00 weź udział w debacie osób kandydujących do PE:
Jackiem Bendykowskim z Koalicji Obywatelskiej
Wiolettą Tomczak z Trzeciej Drogi
Katarzyną Ueberhan z Lewicy
Krzysztofem Szymańskim z Konfederacji

O 20:00 organizatorzy zapraszają na grilla, podczas którego będzie można w luźnej atmosferze porozmawiać z kandydatami i kandydatami. O 21:00 odbędzie się silent disco.

Podczas wydarzenia będzie można podpisać się pod europejską inicjatywą ustawodawczą dotyczącą zapewnienia bezpiecznej i bezpłatnej aborcji w całej Unii Europejskiej.

Wydarzenie na Facebooku

Miejsce