Link do opisu wydarzenia: Dawid Podsiadło - Polsat Plus Arena Gdańsk

Dawid Podsiadło - Polsat Plus Arena Gdańsk

Data: 1 i 2 czerwca 2024 r.
Godzina: 21:00
Miejsce: Polsat Plus Arena Gdańsk ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, Gdańsk
Wstęp: Bilety od 109 zł
Organizator: Muzk, East Eve

Szczegóły wydarzenia

Super wiadomość dla fanów talentu Dawida Podsiadły. Piosenkarz znany m.in. z przeboju “Małomiasteczkowy” wystąpi 1 czerwca 2024 roku na Polsat Plus Arena Gdańsk na scenie 360 stopni. Sprzedaż biletów na przyszłoroczny koncert startuje już w środę, 30 sierpnia, o godz. 12.00. Będzie to drugi w historii występ artysty na gdańskim stadionie. Pierwszy koncert miał miejsce w czerwcu ub. roku. Widowisko zgromadziło wówczas ok. 45 tysięcy osób.
baner promujący koncert Dawida Podsiadło
 
 
Dawid Podsiadło wystąpi 1 i 2 czerwca 2024 roku na Polsat Plus Arena Gdańsk. Po historycznym występie na PGE Narodowym dla 80 tysięcy widzów, Dawid Podsiadło idzie za ciosem i zaprasza na trasę stadionową ze sceną 360 stopni!
 
 
Bilety:

01.06.2024 SOLD OUT
02.06.2024 sprzadaż rusza 1 września 2023 r. o godz. 13:00

 
 
koncertt na stadnionie, rozświetlone małymi światełkami trybuny
 
Koncert Dawida Podsiadło w 2022 r. na Polsat Plus Arenie Gdańsk
fot. Dorota Miroszniczenko / www.gdansk.pl
 
Partner strategiczny: Bank Credit Agricole
Partner koncertu: Polsat Plus Arena Gdańsk
Patroni medialni: Wirtualna Polska, RMF
Organizatorzy: Muzk, East Eventz
 
Bilety:
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

START SPRZEDAŻY: w środę, 30 sierpnia, o godzinie 12:00 rusza przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro Smart! i będzie dostępna TUTAJ. Sprzedaż otwarta rozpocznie się w czwartek, 31 sierpnia, o godzinie 12:00.

 

koncert na stadionie
Koncert Dawida Podsiadło w 2022 r. na Polsat Plus Arenie Gdańsk
fot. Dorota Miroszniczenko / www.gdansk.pl

 

Kim jest Dawid Podsiadło?

Fanom nie trzeba go oczywiście przedstawiać, bo na szczycie popularności w Polsce utrzymuje się już od kilku lat. Jest fenomenem polskiej sceny muzycznej. Może pochwalić się statusem i uwielbieniem, jakim cieszą się światowe gwiazdy. Ten pochodzący z Dąbrowy Górniczej 29-latek ma już na swoim koncie popularne albumy i liczne trasy koncertowe. Debiutancki album "Comfort and Happiness"  dotarł w 2013 roku do 1. miejsca polskiej listy sprzedaży (ponad 150 tys. egzemplarzy). W 2015 wydał drugi album "Annoyance and Disappointment", który również zdobył status diamentowej płyty (ponad 150 tys. sprzedanych egzemplarzy). 4 lata temu artysta wydał swój trzeci solowy album "Małomiasteczkowy". Tu historia powtórzyła się. Sprzedało się ponad 600 tys. egzemplarzy. Był wielokrotnie nominowany i wygrywał liczne plebiscyty muzyczne m.in. 14 razy w różnych kategoriach zdobywał Fryderyki.

Występy Dawida Podsiadły to gwarancja frekwencyjnego sukcesu. Jego słynnego już wspólnego koncertu z Taco Hemingwayem, który odbył się 28 września na PGE Narodowym w Warszawie słuchało ponad 60 tysięcy fanów.

 

Miejsce