Link do opisu wydarzenia: Cytrynowy Sorbet: Z powrotem w Hogwarcie

Cytrynowy Sorbet: Z powrotem w Hogwarcie

Data: 29 września 2023 r.
Godzina: 19:00
Miejsce: Oliwski Ratusz Kultury, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25, Gdańsk
Wstęp: Bilety 40 zł
Organizator: Fundacja Wspólnota Gdańska

Szczegóły wydarzenia

baner promujący spektakl: Z powrotem w Hogwarcie

 

Wakacje dobiegają końca. Czarodzieje mkną przez zatłoczony peron 9 i 3/4. Twarze uczniów znikają w pociągu pędzącym do Hogwartu. Pierwszoroczniaki przedzierają się przez jezioro z przerażonymi minami. Przyjaciele padają sobie w ramiona, a nauczyciele zadają tony pracy domowej już w pierwszym tygodniu szkoły…

Czy chcesz wiedzieć:

  • Jak wyglądają przedmioty, których nie pokazano w książce?
  • Co robią nauczyciele po godzinach?
  • Jakie tajemnice skrywa Hogwart?
  • Gdzie uczniowie udają się na nocne schadzki?

Dla kogo jest ten spektakl? Dla wszystkich!

Kto będzie się bawił najlepiej? Osoby, które przeczytały książkę lub obejrzały film z tej sagi! Na scenie nie zabraknie odniesień do czarodziejskiego świata, a fandom będzie miał tutaj swój mały raj!

Spektakl jest przeznaczony dla osób 16+. Ze względu na nieobliczalność scenariusza, mogą paść ze sceny niecenzuralne treści oraz słowa. A przecież nie chcemy być jak Hagrid szepczący pod nosem "Cholibka, nie powinienem był tego mówić".

Cytrynowy Sorbet jest grupą improwizacji teatralnej, a ich spektakle osadzone są w świecie Harry'ego Pottera. Czym jest improwizacja teatralna? To forma sztuki, w której aktorzy nie mają scenariusza ani z góry ustalonych ról, a losy bohaterów kształtują widzowie. Dzięki temu każde przedstawienie jest unikatowe i nigdy się nie powtórzy. Magię na scenie tworzyć dla Was będą: Emilia, Kalina, Kasia i Igor.

Bilety