Link do opisu wydarzenia: Cyrk Zalewski

Cyrk Zalewski

Data: 27 - 28 maja 2023 r.
Godzina: sobota godz. 14.00 i 17.00, niedziela godz. 13.00 i 16.00
Miejsce: Gdańsk Plac Dwóch Miast 1 - przy Ergo Arenie
Wstęp: Bilety juz dostepne w serwisie biletyna.pl oraz w kasie cyrku w dniu spektakli
Organizator: Cyrk Zalewski

Szczegóły wydarzenia

Nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby Cyrku Zalewski - to jedna z największych i najbardziej znanych grup cyrkowych w Polsce. Od wielu lat zapewniają niesamowite wrażenia, a ich spektakle są przepełnione energią, humorami, emocjami i przede wszystkim niesamowitą sztuką cyrkową.

baner promujący Cyrk Zalewski

 

W tym roku zespół Cyrku Zalewski przygotował dla swoich fanów coś wyjątkowego - nowe widowisko, które odbędzie się już 27 i 28 maja w Gdańsku!

A co znajdziemy w programie?

Oto tylko kilka z wielu atrakcji, które przygotowali dla nas artyści.

Na pewno nie zabraknie kaskaderów na motorach w kuli śmierci - to jedna z najbardziej charakterystycznych atrakcji Cyrku Zalewski, która zawsze wzbudza wielkie emocje wśród widzów. Tym razem w Słupsku zobaczymy aż 4 jeźdźców na raz, co na pewno dostarczy nam jeszcze więcej adrenaliny.

Ale to nie wszystko - w programie znajdziemy też wiele innych wspaniałych występów. Brazylijsko-kolumbijski duet ekwilibrystów na podniebnym wahadle, balans na wysokim maszcie oraz gimnastyka na trapezie w wykonaniu absolwentów Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku czy pokaz wielkiej magii i iluzji z lewitującą w powietrzu partnerką - to tylko niektóre z wielu atrakcji, które nas czekają.

Nie mogło też zabraknąć akrobacji na trapezie - tym razem w wykonaniu artystki z Ukrainy, która zaprezentuje nam swoje niezwykłe umiejętności. Oprócz tego zobaczymy też nietypową żonglerkę - NOGAMI, która na pewno będzie niesamowitą atrakcją.

Na uwagę zasługuje także klaun Lagroni, który zawsze potrafi rozbawić publiczność i sprawić, że na twarzach wszystkich pojawi się uśmiech. A dla najmłodszych widzów przygotowano także postacie z bajek i gier, takie jak Wednesday czy Spiderman.

Cyrk Zalewski to nie tylko niesamowite umiejętności artystyczne, ale także wspaniałe przeżycia dla całych rodzin. Niezależnie od wieku, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie w programie tego widowiska.

Nie czekaj i już teraz zarezerwuj bilety na nowe widowisko Cyrku Zalewski! To wyjątkowa okazja, aby przekonać się na własnej skórze, co to znaczy prawdziwa sztuka cyrkowa.

W programie 2023:

  • ulubieni przez polską publiczność kaskaderzy na motorach w kuli śmierci - po raz pierwszy w Gdańsku - aż 4 jeźdźców!
  • brazylijsko-kolumbijski duet ekwilibrystów na podniebnym wahadle
  • balans na wysokim maszcie oraz gimnastyka na trapezie - absolwenci Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku
  • pokaz wielkiej magii i iluzji wraz z lewitującą w powietrzu partnerką
  • akrobacje na trapezie w wykonaniu artystki z Ukrainy
  • czy kobieta może przebrać się w sekundę? Tak! udowodni Wam to duet z Czech
  • żonglerka - każdy ją lubi, ale w naszym cyrku zobaczycie nietypową żonglerkę - NOGAMI!
  • bawić będzie klaun Lagroni
  • postacie z bajek i gier czy filmów, między innymi Wednesday i Spiderman!

Spektakle:
27 maja sobota godz. 14.00 i 17.00
28 maja niedziela godz. 13.00 i 16.00