Link do opisu wydarzenia: Baltic Sail Gdańsk 2024

Baltic Sail Gdańsk 2024

Data: 23 - 26 sierpnia 2024 r.
Miejsce: Zatoka Gdańska
Organizator: Miasto Gdańsk, Fundacja Gdańska
Wspieramy to!

Szczegóły wydarzenia

Miasto Gdańsk i Fundacja Gdańska zapraszają na niezapomnianą żeglarską przygodę! Tym razem na koniec wakacji, od 23 do 26 sierpnia 2024 r., Gdańsk stanie się areną wielkich emocji i piękna żaglowców podczas Baltic Sail.
baner promujący zlot żaglowców Baltic Sail 2024

To wyjątkowe wydarzenie przyciągnie miłośników żeglarstwa z całego świata, oferując im nie tylko możliwość podziwiania imponujących jednostek, ale także bogaty program kulturalny i rozrywkowy. Rejsy żaglowcami, festiwal szantowy, animacje dla małych balticów – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na uczestników tego wyjątkowego festiwalu. W tym roku wyjątkowo Parada Żaglowców odbędzie się w sobotę na wodach Zatoki Gdańskiej.

żaglowce płynące po morzu

fot. Fundacja Gdańska

Trwa już sprzedaż biletów na rejsy żaglowcami. Bilety online.

W tym roku odbędzie się jubileuszowa, 25. edycja ogólnopolskiego festiwalu „Szanty pod Żurawiem”! Jak co roku, podczas Baltic Sail w Gdańsku, będziecie mieli okazję zobaczyć i usłyszeć najlepsze polskie zespoły szantowe.

Dołączcie do zlotu, aby celebrować dziedzictwo żeglarstwa i międzynarodową współpracę w malowniczym otoczeniu gdańskiego wybrzeża!

koncert na Targu Rybnym, publiczność stojąca przed sceną na której grają artyści

fot. Fundacja Gdańska