Link do opisu wydarzenia: Bakalie Lato

Bakalie Lato

Data: 4 czerwca 2023 r.
Godzina: 11:00 - 19:00
Miejsce: Polsat Plus Arena Gdańsk ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, Gdańsk
Organizator: Bakalie

Szczegóły wydarzenia

Po dłuższej przerwie wracają najważniejsze trójmiejskie targi mody, designu i młodej sztuki. Letnia odsłona targów BAKALIE będzie jednocześnie czterdziestą edycją tego wydarzenia. Na dodatek będzie się odbywać 4 czerwca - dzień, kiedy obchodzimy rocznicę pierwszych wolnych wyborów! Dużo okazji do świętowania. Z tej okazji wiele będzie się działo również na samym stadionie, wyjątkowo w tym dniu otwierającym swoją murawę dla zwiedzających.

dlon podpalająca białą świecę w słoiku

plakat promujący targi BakalieOrganizatorzy Bakalii do tego wszystkiego dorzucają warsztaty ceramiczne z marką SOIL i ruchowe z CIAŁKO STUDIO, szczegóły poniżej.

W głównej strefie targowej czeka na Was bogaty przekrój polskich marek, które otulą Was letnimi kolekcjami, oryginalną biżuterią, naturalnymi kosmetykami i wystrojem wnętrz. Pierwszy raz na  targach pojawi się POP UP - butik z rzeczami polskich projektantów od niedawna goszczący na Garnizonie. Gdańsk odwiedzą też takie marki jak Groovy, Bydgoska Wytwórnia Mydła, Sine Silk i wiele innych projektów.

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!


Program towarzyszący:

12.00 | WARSZTATY STRETCHING | BAKALIE x CIAŁKO
Razem z instruktorami z CIAŁKO STUDIO będziecie mogli posłuchać o wpływie ruchu na nasze samopoczucie i zdrowie. Wykonacie wspólnie ćwiczenia, dla lepszej elastyczności Waszego ciałka. Będzie to stretching, zajęcia odpowiednie dla każdego. Maty zapewnia organizator, ale można zabrać swoje.
Zapisy: IG @cialko.studio
WSTĘP WOLNY

14.00 |  WARSZTATY CERAMICZNE | BAKALIE x SOIL
Marta Cylwik z SOIL CERAMICS pokaże jak stworzyć ceramicznego zwierzaka. Razem ulepicie wybrane przez Ciebie stworzenie, możecie zainspirować się pracami SOIL lub zabrać ze sobą zdjęcie swojego pupila. Wykonane prace zostaną wypalone przeze Martę, a następnie poszkliwione szkliwem transparentnym. Gotowe prace zostaną wysłane pod wskazany adres.
Wstęp: 170 zł
Czas: 1/ 1,5 h
Zapisy: hellosoilceramics@gmail.com

Marta Cylwik - absolwentka wzornictwa, pracuje z ceramiką od 4 lat. Od chwili ukończenia studiów Marta rozwija swoją markę SOIL, w której pielęgnuje kulturę rzemiosła. Marta głównie wykonuje ceramiczne figurki w postaci zwierząt, często na indywidualne zamówienie.

10.00-19.00 | OTWARTA MURAWA
Polsat Plus Arena Gdańsk 2023 ponownie zaprasza na wydarzenie – Dzień otwarty murawy. Tego dnia każdy będzie mógł odpocząć na stadionowej trawie  i to zupełnie za darmo!  Pamiętajcie, że wejście na murawę jest dozwolone co godzinę, tylko w odpowiednim płaskim obuwiu, aby chronić nasze piękną trawę  Tego samego dnia będziecie mieli okazję zwiedzić stadion z przewodnikiem w promocyjnej cenie – jedyne 10 zł za osobę.

Więcej o Bakaliach

Facebook