Link do opisu wydarzenia: AI Big dAY - Sztuczna Inteligencja na Politechnice Gdańskiej

AI Big dAY - Sztuczna Inteligencja na Politechnice Gdańskiej

Data: 2 czerwca 2023 r.
Godzina: 9:00-16:00
Miejsce: Audytorium budynku B Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki na Politechnice Gdańskiej ul. Gabriela Narutowicza 11/12
Wstęp: wolny
Organizator: Międzywydziałowy klub politechniczny AI Bay
Wspieramy to!

Szczegóły wydarzenia

Międzywydziałowy klub politechniczny AI Bay zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji AI Big dAY - Sztuczna Inteligencja na Politechnice Gdańskiej, która odbędzie się 2 czerwca 2023 r. w godz. 9.00-16.00 w Audytorium budynku B Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki na Politechnice Gdańskiej.

baner promujący konferencję: AI Big dAY - Sztuczna Inteligencja na Politechnice Gdańskiej.

 

W czasie jednodniowego spotkania uczestnicy będą mogli zapoznać się ze światowymi trendami w zakresie rozwoju sztucznej inteligencji, wynikami prowadzonych badań na Politechnice Gdańskiej, wymienić doświadczenia oraz zacieśnić współpracę na płaszczyźnie naukowo–przemysłowej.

W programie przewidziane są prezentacje, demonstracje z wystawą rozwiązań sztucznej inteligencji, pokazy robotów oraz wiele konkursów z nagrodami. Wydarzenie skierowane jest do studentów, uczniów szkół średnich, naukowców prowadzących badania na uczelniach, a także przedstawicieli firm i otoczenia biznesowego.

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Rejestracja: poprzez formularz

Program: pobierz szczegółowy program konferencji tutaj

Wykład inauguracyjny
Sztuczna inteligencja: skąd przyszła i dokąd zmierza prof. Jacek Maciej Żurada, czł. PAN, absolwent PG, autor jednego z pierwszych podręczników w zakresie sztucznej inteligencji i sieci neuronowych, odznaczony wieloma wyróżnieniami amerykańskimi, polskimi oraz międzynarodowymi.