Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Okręg nr 4

Młyniska, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Strzyża, Brętowo

A
A
Ostatnia aktualizacja: 05 października 2018 r.

Lista nr 4 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. LODZIŃSKA Emilia

  2. KŁOS Krystian Jarosław

  3. SOKALSKI Daniel Szymon

  4. DWOJACKA Lolita Anna

  5. CZERLONEK Ewa Teresa

  6. NOWAK-TYMIŃSKA Aneta

  7. JAROSZ Marcin

Lista nr 5 – Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

  1. PASTUCHA Artur Ryszard

  2. JAREMA-ŻYŻUN Anna Maria

  3. JACKIEWICZ Paweł

  4. PASTWA Joanna Helena

  5. TORŁOP Małgorzata

  6. KOMASSA Aleksander Józef

Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. RABENDA Karol Kazimierz

  2. PRZYBOROWICZ Mirosław

  3. PLEWA Romuald Stanisław

  4. SUREWICZ Aleksander Mieczysław

  5. CEYNOWA Katarzyna Beata

  6. TABAKA Małgorzata Teresa

  7. SRZEDNICKA Artemida Maria

Lista nr 11 – Komitet Wyborczy Wyborców Gdańsk Tworzą Mieszkańcy

  1. MACIEJEWSKI Dariusz Krzysztof

  2. KRUK Bożena Lucja

  3. WOJNOWSKA Halina Teresa

  4. BOJANOWSKI Jacek Jerzy

  5. OBRĘBSKA Anna

  6. DUDEK Mieczysław

  7. WALENTYNOWICZ Piotr Michał

Lista nr 12 – Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Lepszy Gdańsk

  1. LARCZYŃSKI Tomasz Marek

  2. KOZIEŃ-BERNATOWICZ Monika Aleksandra

  3. KACZOREK Maciej Stefan

  4. GUSS Wanda

  5. HEBDA Jacek Piotr

  6. KOŁODZIEJ Wiesław Zdzisław

  7. CHRZĄSZCZ Liliana Jolanta

Lista nr 13 – Komitet Wyborczy Wyborców Narodowego Frontu Polskiego – Wojciecha Olszańskiego

  1. CHABEREK Agnieszka Dorota

  2. ŻÓRAWSKA-GLESSNER Aleksandra

  3. KARCZEWSKI Arkadiusz Łukasz

  4. GUZOWSKA Marzena Beata

  5. KARCZEWSKI Bernard Roman

Lista nr 14 – Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Adamowicza Wszystko Dla Gdańska

  1. GRZELAK Piotr Grzegorz

  2. BŁASZKOWSKI Wojciech Stanisław

  3. BERNOLAK-SZCZYPIOR Maria Zofia

  4. FERLIN Irola Maria

  5. GAWŁAS Tomasz Michał

  6. MIZIK Karolina Dominika

  7. SZWAGULIŃSKI Michał Leszek