PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.

Wybory 2019. Niektóre obwody głosowania w nowej siedzibie LISTA ADRESÓW

Wybory 2019. Niektóre obwody głosowania w nowej siedzibie LISTA ADRESÓW
Już w niedzielę będziemy wybierać naszych przedstawicieli w Sejmie i Senacie RP. 13 października br. w Gdańsku czynnych będzie 198 obwodów głosowania. Cztery z nich zmieniły dotychczasowe lokalizacje.
13 października br. w Gdańsku uruchomionych zostanie 198 obwodów głosowania
13 października br. w Gdańsku uruchomionych zostanie 198 obwodów głosowania
Fot. Dominik Paszliński / www.gdansk.pl

 

Tegoroczne wybory parlamentarne odbędą się 13 października, w godzinach 7.00 - 21.00. Na terenie Gdańska przygotowano, podobnie jak przy poprzednich wyborach, 198 obwodów głosowania, z czego 17 to tzw. obwody odrębne, czyli lokale wyborcze utworzone w szpitalach, domach pomocy, domach studenckich czy zakładzie karnym. Ponad połowa lokali jest przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Większość obwodów głosowania zlokalizowana jest w tych samych miejscach, w których mieściły się podczas poprzednich wyborów.

Swoją siedziby zmieniły tylko cztery obwody: nr 32 w Śródmieściu, nr 58 na Chełmie oraz nr 107 we Wrzeszczu Górnym i nr 115 we Wrzeszczu Dolnym.

W przypadku obwodu nr 32 - został on przeniesiony z Technikum Łączności do szkoły przy ul. Karpiej. O zmianę lokalizacji obwodu nr 58 wnioskowała Rada Dzielnicy Chełm i został on przeniesiony ze szkoły przy ul. Hoene do przedszkola znajdującego się przy ul. Rogalińskiej.

W przypadku obwodów 107 i 115 zmiana lokalizacji była konieczna ze względu na likwidację gimnazjów, w których gmachach organizowano dotąd lokale wyborcze. I tak, obwód nr 107 został przeniesiony z gimnazjum przy ul. Traugutta do gmachu przedszkola przy ul. Do Studzienki. Natomiast obwód nr 115 – z gimnazjum przy ul. Wrzeszczańskiej do szkoły przy ul. Kościuszki.

 

Sprawdźcie poniżej dokładne adresy wszystkich obwodów głosowania.

 

Numer Siedziba Typ obwodu Lokal dostosowany dla osób niepełnosprawnych Granice
1 Szkoła Podstawowa Nr 20, Gdańsk ul. Wczasy 3, 80-509 Gdańsk 26 Stały nie Brzeźnieńska, Cicha, Herbowa, Jantarowa od nr 21 do końca, Łamana, Mazurska, Miła, Młodzieży Polskiej, Oksywska, Orla, Południowa, Północna, Pułaskiego, Walecznych, Wczasy, Zdrojowa
2 Projektornia Gdański Archipelag Kultury, Gdańsk ul. Dworska 29A, 80-506 Gdańsk 26 Stały nie Gdańska, Plater, Polskiego Czerwonego Krzyża, Sternicza
3 STOWARZYSZENIE SZKOŁY GEDANENSIS, Gdańsk ul. Dworska 34, 80-506 Gdańsk 26 Stały tak Aleja Hallera od nr 223 do końca, Chodkiewicza, Dworska, Korzeniowskiego, Nadmorski Dwór
4 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10, Gdańsk ul. Krasickiego 10, 80-515 Gdańsk 26 Stały tak Cybulskiego, Ćwiklińskiej, Dunikowskiego, Gałczyńskiego, Gwiazdowskiego, Iwo Galla, Kobieli, Kotarbińskiego, Krasickiego, Osterwy, Solskiego, Sybiraków, Uczniowska od nr 45 do końca, Zelwerowicza
5 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10, Gdańsk ul. Krasickiego 10, 80-515 Gdańsk 26 Stały tak Broniewskiego, Łozy, Portowców
6 Zespół Szkół Morskich, Gdańsk ul. Wyzwolenia 8, 80-537 Gdańsk 4 Stały nie Wyzwolenia od nr 1 do nr 35
7 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5, Gdańsk ul. Na Zaspę 31A, 80-546 Gdańsk 4 Stały nie Bliska, Blizowa, Kasztanowa, Na Zaspę od nr 23 do nr 34, Oliwska od nr 25 do nr 43, Plac Gustkowicza, Podjazd, Przemysłowa, Przyjaciół, Rybołowców, Wilków Morskich, Wolności od nr 14 do nr 27, Wyzwolenia od nr 48 do końca
8 Szkoła Podstawowa Nr 55, Gdańsk ul. Wolności 6A, 80-538 Gdańsk 4 Stały nie Długosza, Floriańska, Góreckiego, Krzywa, Marynarki Polskiej od nr 1 do nr 24, Mylna, Na Zaspę od nr 1 do nr 22 i od nr 35 do końca, Oliwska od nr 1 do nr 24 i od nr 50 do końca, Solec, Spokojna, Starowiślna, Strajku Dokerów, Szkolna, Władysława IV, Wolności od nr 1 do nr 13 i od nr 28 do końca, Wyzwolenia nr 40 i 41, Zamknięta
9 Gdańska Organizacja Turystyczna, Gdańsk ul. Uczniowska 22, 80-530 Gdańsk 4 Stały nie Aleja Macieja Płażyńskiego, Chodackiego, Gwiazda Morza, Handlowa, Letnicka, Marynarki Polskiej od nr 51 do nr 89 [nieparzyste] i od nr 76 do nr 130 [parzyste], Michny, Narwicka, Niecała, Pokoleń Lechii Gdańsk, Rondo im. Tadeusza Mazowieckiego, Rybitwy, Sielska, Stalowa, Starowiejska, Sucha, Szklana Huta, Śnieżna, Uczniowska od nr 1 do nr 44, Wielopole, Wiślna, Załogowa, Żaglowa
10 Dom Sztuki-Gdański Archipelag Kultury, Gdańsk ul. Stryjewskiego 25, 80-625 Gdańsk 8 Stały nie Falck Polonusa, Hoża, Kaczeńce, Tamka od nr 1 do nr 19 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 24 [parzyste]
11 Dom Sztuki-Gdański Archipelag Kultury, Gdańsk ul. Stryjewskiego 25, 80-625 Gdańsk 8 Stały nie Jastrzębia, Niska, Pawia, Rozłogi, Sienna od nr 28 do końca [parzyste] i od nr 41 do końca [nieparzyste], Skiby, Sokola, Zakole, Zalesie
12 Szkoła Podstawowa Nr 11, Gdańsk ul. Stryjewskiego 28, 80-620 Gdańsk 8 Stały tak Andruszkiewicza, Budowniczych Portu Północnego, Kontenerowa, Poinca, Stryjewskiego od nr 1 do nr 30, Ugory, Wosia Budzysza, Zimna
13 Szkoła Podstawowa Nr 11, Gdańsk ul. Stryjewskiego 28, 80-620 Gdańsk 8 Stały tak Kormoranów, Krucza, Nowotna, Szpaki, Wrzosy, Wydmy
14 Szkoła Podstawowa Nr 72, Gdańsk ul. Kłosowa 3, 80-627 Gdańsk 8 Stały nie Kłosowa, Nad Brzegiem nr 1A, Rybna, Stryjewskiego od nr 31 do końca, Tamka od nr 21 do końca [nieparzyste] i od nr 26 do końca [parzyste]
15 Szkoła Podstawowa Nr 61, Gdańsk ul. Sienna 26, 80-605 Gdańsk 8 Stały tak Charpantiera, Chemików, De Plelo, Kryniczna, Ku Ujściu, Kujawska, Pastoriusza, Pokładowa, Przetoczna, Rondo Komitetu Obrony Robotników, Sienna od nr 1 do nr 39 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 26 [parzyste], Siennicka od nr 7 do nr 27
16 Szkoła Podstawowa Nr 61, Gdańsk ul. Sienna 26, 80-605 Gdańsk 8 Stały tak Andersena, Bajki, Brzechwy, Dickensa, Lenartowicza, Promowa, Stara Twierdza, Sucharskiego
17 Szkoła Podstawowa Nr 62, Gdańsk ul. Kępna 38, 80-635 Gdańsk 8 Stały tak Górecka, Jodłowa, Kępna, Kutnowska, Łęczycka, Łowicka, Mewy, Mrongowiusza, Nad Brzegiem nr 3, Przełom, Rybińskiego, Sówki, Steczka, Stogi, Wyciąg, Zawiślańska, Żaków
18 Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego Nr 1, Gdańsk ul. Tęczowa 6, 80-680 Gdańsk 40 Stały tak 100 - lecia ZHP, Barwna, Czajki, Czyżyków, Falowa, Forsycji, Groszkowa, Gwiaździsta, Iłowa, Jachtowa, Jodowa, Kanałowa, Kapitańska, Kolonijna, Księżycowa, Lazurowa, Marynarska, Nadwiślańska, Ornitologów, Piesza, Pogodna, Promienista, Przegalińska od nr 1 do nr 85 [bez nr 60], Radosna, Rondo Rybaków, Słowików, Sobieszewska, Szkutnicza, Tęczowa, Turystyczna od nr 1 do nr 120 [bez nr 69 i 71], Ukryta, Wieniecka, Wodna, Żonkilowa
19 Szkoła Podstawowa Nr 88, Gdańsk ul. Boguckiego 44, 80-690 Gdańsk 40 Stały tak Akwenowa, Astrowa, Begoniowa, Boguckiego, Dulkowa, Frezjowa, Herberta, Hiacyntowa, Kempingowa, Klimatyczna, Krańcowa, Krylowa, Kwiatowa, Lewkoniowa, Łupaszko, Modrzejewskiej, Narcyzowa, Pohoreckiego, Przegalińska nr 60 i od nr 86 do końca, Rufowa, Świbnieńska, Trałowa, Turystyczna nr 69 i nr 71 oraz od nr 140 do końca, Urwista, Uzdrowiskowa, Węgorzowa, Wiosłowa
20 Szkoła Podstawowa Nr 29 Fundacji Familijny Poznań, Gdańsk ul. Miałki Szlak 74, 80-717 Gdańsk 50 Stały tak Benzynowa, Elbląska od nr 66 do końca [parzyste] i od nr 79 do końca [nieparzyste], Gdańskiego Kolejarza, Litewska, Miałki Szlak, Michałki, Naftowa, Opłotki, Osty, Płońska, Połęże, Prosta, Rzęsna, Sitowie, Sztutowska, Tama Pędzichowska, Tarcice, Tarniny, Zagroble
21 Zespół Szkół Samochodowych, Gdańsk, Śródmieście ul. Elbląska 54/64, 80-724 Gdańsk 50 Stały tak Dworkowa, Łęgi, Maki, Osiedle, Słonecznikowa, Wąskotorowa, Zawodzie od nr 1 do nr 31A [bez nr 28], Zielna, Żarnowiecka
22 Szkoła Podstawowa Nr 59, Gdańsk ul. Modra 2, 80-736 Gdańsk 50 Stały tak Altanki, Bluszczowa, Błońska, Bratki, Dzwonki, Fiołkowa, Gęsia, Goździkowa, Jaśminowa, Jelinki, Kacza, Krótka, Letnia, Listki, Łanowa, Majowa, Miedza, Miodowa, Modra, Na Szańcach, Niezapominajek, Niwki, Olszyńska, Ostróżek, Pasieczna, Piwonii, Pusta, Sierpowa, Stokrotki, Szarotki, Ścieżki, Tulipanów, Wilgi, Wspólna, Zagony, Zawodzie nr 28 i od nr 32 do końca, Zuchów, Żurawia
23 Szkoła Podstawowa Nr 56, Gdańsk ul. Małomiejska 8A, 80-037 Gdańsk 9 Stały tak Brzegi, Cienista od nr 1 do nr 19 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 10A [parzyste], Cmentarna, Granitowa, Kolonia Anielinki, Koralowa, Madalińskiego nr 1, Perłowa, Piaskowa, Szkocka, Trakt Św. Wojciecha od nr 1 do nr 79 [nieparzyste] i od nr 8 do nr 70 [parzyste], Zamiejska od nr 1 do nr 28
24 Szkoła Podstawowa Nr 56, Gdańsk ul. Małomiejska 8A, 80-037 Gdańsk 9 Stały nie Diamentowa, Małomiejska, Nakielska, Podmiejska, Ptasia od nr 1 do nr 33 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 22A [parzyste], Raduńska, Rubinowa, Szafirowa, Turkusowa
25 Szkoła Podstawowa Nr 16, Gdańsk ul. Ubocze 3, 80-052 Gdańsk 9 Stały tak Daleka, Dworcowa, Głucha, Gościnna, Kolonia Mysia, Kolonia Orka, Kolonia Rola, Kolonia Zaranie, Mostowa, Plac Oruński, Poleska, Przy Torze, Przybrzeżna, Wschodnia
26 Szkoła Podstawowa Nr 16, Gdańsk ul. Ubocze 3, 80-052 Gdańsk 9 Stały tak Rejtana, Równa, Sandomierska, Serbska, Smętna, Smolna, Trakt Św. Wojciecha od nr 72 do nr 82 [parzyste] i od nr 81 do nr 151 [nieparzyste], Ubocze, Wołyńska, Żabia
27 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2, Gdańsk ul. Smoleńska 5/7, 80-058 Gdańsk 9 Stały tak Boczna, Grabowa, Junacka, Nowiny od nr 1 do nr 50, Przyjemna, Radunicka, Ramułta, Smoleńska, Trakt Św. Wojciecha od nr 153 do nr 225 [nieparzyste], Urocza, Zawiejska od nr 1 do nr 78, Związkowa, Żuławska
28 Przedszkole Nr 24, Gdańsk Trakt Św. Wojciecha 320, 80-001 Gdańsk 9 Stały nie Lipce, Nad Starą Radunią, Niegowo, Niegowska, Nowiny od nr 51 do końca, Starogardzka od nr 1 do nr 20, Tomczaka, Trakt Św. Wojciecha od nr 227 do nr 382, Ukośna, Zawiejska od nr 79 do końca
29 Szkoła Podstawowa Nr 40, Gdańsk ul. Stroma 19, 80-012 Gdańsk 9 Stały nie Aroniowa, Batalionów Chłopskich, Figowa, Głogowa, Gronowa, Inspektorska, Jagodowa, Kątowa, Krokusowa, Po Schodkach, Rzeczna, Stroma, Trakt Św. Wojciecha od nr 383 do końca, Wąwóz, Zawilcowa
30 I Liceum Ogólnokształcące, Gdańsk ul. Wały Piastowskie 6, 80-855 Gdańsk 50 Stały tak Aksamitna, Doki, Dyrekcyjna, Gazownicza, Gdyńskich Kosynierów, Gnilna, Heweliusza od nr 11 do nr 33 [bez nr 12 i 14], Jana z Kolna od nr 1 do nr 30, Jaracza, Kupiecka, Lisia Grobla, Łagiewniki, Nowomiejska, Plac Solidarności, Podstoczna, Popiełuszki, Rajska od nr 6 do nr 14B, Robotnicza, Rybaki Górne, Stępkarska, Wałowa od nr 5 do nr 38, Wały Piastowskie, Wodopój, Wiosny Ludów, Zaułek Św. Bartłomieja
31 Nadbałtyckie Centrum Kultury, Gdańsk ul. Korzenna 33/35, 80-851 Gdańsk 50 Stały tak Bastion Św. Elżbiety, Bednarska, Bielańska, Elżbietańska, Garncarska, Heweliusza od nr 1 do nr 10 oraz nr 12 i 14, Hucisko, Karmelicka, Korzenna, Kowalska, Młyńska, Na Piaskach, Podbielańska, Podmłyńska, Podwale Grodzkie, Podwale Staromiejskie od nr 101 do nr 109/112C, Rajska od nr 1/5 do nr 4, Targ Drzewny, Wały Jagiellońskie, Wielkie Młyny, Zawrotna
32 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 26, Gdańsk ul. Karpia 1, 80-882 Gdańsk 50 Stały tak Browarna, Brygidki, Czopowa, Dylinki, Grodzka, Igielnicka, Karpia, Katarzynki, Krosienka, Krosna, Mniszki, Olejarna, Osiek, Panieńska, Plac Obrońców Poczty Polskiej, Plac Władysława Bartoszewskiego, Podwale Staromiejskie od nr 51 do nr 97, Podzamcze, Profesorska, Refektarska, Rybaki Dolne, Rycerska, Sieroca, Stajenna, Stara Stocznia, Stare Domki, Stolarska, Sukiennicza, Tartaczna, Wałowa od nr 46/50 do nr 86, Wapiennicza, Wartka, Więcierze, Zamkowa
33 Szkoła Podstawowa Nr 50, Gdańsk ul. Grobla IV 8, 80-837 Gdańsk 50 Stały nie Bosmańska, Chlebnicka, Długie Pobrzeże, Dziana, Grobla I, Grobla II, Grobla III, Grobla IV, Grząska, Kaletnicza, Klesza, Kołodziejska, Kozia, Kramarska, Krowia, Kuśnierska, Latarniana, Lawendowa, Lektykarska, Mariacka, Minogi, Mokra, Mydlarska, Pachołów, Pańska, Piwna, Plac Dominikański, Plac Kobzdeja, Plac Zator-Przytockiego, Plebania, Podkramarska, Podmurze, Pończoszników, Przędzalnicza, Różana, Rybackie Pobrzeże, Słomiana, Straganiarska, Szeroka, Szewska, Szklary, Szpitalna, Św. Ducha, Świętojańska, Tandeta, Targ Rybny, Teatralna, Tkacka, Tobiasza, Tokarska, U Furty, Warzywnicza, Wełniarska, Węglarska, Zaułek Zappio, Złotników
34 Pałac Młodzieży, Gdańsk ul. Ogarna 56, 80-826 Gdańsk 50 Stały nie Bogusławskiego, Długa, Długi Targ, Garbary, Kotwiczników nr 20 oraz nr 21/25 B, C, D, Ławnicza, Mieszczańska, Ogarna, Okopowa od nr 1 do nr 9, Plac Tadeusza Polaka, Pocztowa, Podgarbary, Powroźnicza, Słodowników, Służebna, Targ Rakowy, Targ Sienny, Targ Węglowy, Za Murami, Zbytki
35 Szkoła Podstawowa Nr 67, Gdańsk ul. Żabi Kruk 5, 80-822 Gdańsk 50 Stały tak Augustyńskiego, Basztowa, Chmielna, Ciesielska, Dolna Brama, Grodza Kamienna, Jaglana, Kładki, Kocurki, Kotwiczników nr 10 oraz nr 12, Lastadia, Motławska, Okopowa od nr 15 do nr 29, Owsiana, Plac Wałowy, Pod Zrębem, Podwale Przedmiejskie, Pożarnicza, Pszenna, Rzeźnicka, Spichrzowa, Stągiewna, Św. Piotra, Św. Trójcy, Targ Maślany, Toruńska od nr 2 do nr 20, Wilcza, Wspornikowa, Zaułek Ormiański, Żabi Kruk, Żytnia
36 Szkoła Podstawowa Nr 65, Gdańsk ul. Śluza 6, 80-770 Gdańsk 50 Stały nie Dobra, Dolna, Fundacyjna, Jałmużnicza, Jaskółcza, Kamienna Grobla, Kieturakisa, Królikarnia, Kurza, Łąkowa od nr 1 do nr 48, Polna, Przesmyk, Przyokopowa, Radna, Reduta Dzik, Reduta Miś, Reduta Wilk, Reduta Wyskok, Szczygla, Śluza, Toruńska od nr 23 do nr 32, Wierzbowa, Wróbla, Zielona
37 Szkoła Podstawowa Nr 4, Gdańsk ul. Łąkowa 61, 80-769 Gdańsk 50 Stały nie Chłodna, Łąkowa od nr 50 do końca, Reduta Żbik, Sadowa, Sempołowskiej, Szopy, Szuwary, Ułańska
38 Szkoły Ekonomiczno-Handlowe, Gdańsk ul. Seredyńskiego 1A, 80-753 Gdańsk 50 Stały nie Angielska Grobla, Długa Grobla, Długie Ogrody od nr 2 do nr 30 [parzyste] i od nr 11 do nr 57 [nieparzyste], Dziewanowskiego, Krowoderska, Na Stępce, Ołowianka, Seredyńskiego, Siennicka od nr 44 do nr 56, Szafarnia, Św. Barbary, Zawodników
39 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6, Gdańsk ul. Głęboka 11, 80-759 Gdańsk 50 Stały tak Elbląska od nr 42 do nr 64 [parzyste] i od nr 59 do nr 73 [nieparzyste], Głęboka, Mostek, Powalna, Sienna Grobla, Siennicka od nr 1 do nr 6 oraz nr 30, Stary Dwór, Ustronie, Wiesława, Wygon, Zabłotna
40 Urząd Miejski w Gdańsku, Gdańsk ul. 3 Maja 9, 80-802 Gdańsk 50 Stały tak 3 Maja, Górka, Gradowa, Kurkowa, Nowe Ogrody, Reduta Miejska, Rogaczewskiego, Strzelecka
41 Szkoła Podstawowa Nr 21, Gdańsk ul. Na Stoku 43, 80-811 Gdańsk 50 Stały nie Biskupia, Górna, Kaznodziejska, Menonitów, Na Stoku, Salwator, Spadzista, Zaroślak
42 Szkoła Podstawowa Nr 86, Gdańsk ul. Wielkopolska 20, 80-180 Gdańsk 42 Stały tak I Brygady, II Brygady, 11 Listopada, Beskidzka, Białowieska, Bieszczadzka, Darżlubska, Drużyn Strzeleckich, Guderskiego od nr 1 do nr 48, Kampinoska od nr 1 do nr 13, Kureckiej, Orląt Lwowskich
43 Szkoła Podstawowa Nr 86, Gdańsk ul. Wielkopolska 20, 80-180 Gdańsk 42 Stały tak Baśniowa, Elfów, Jaworzniaków, Karkonoska, Legendy, Liliowa, Niepołomicka od nr 1 do nr 33, Pienińska, Przebiśniegowa, Rosiczki, Sasankowa, Szymbarska, Świętokrzyska od nr 22 do końca, Wielkopolska od nr 1 do nr 47
44 Szkoła Podstawowa Nr 12, Gdańsk ul. Człuchowska 6, 80-180 Gdańsk 42 Stały tak Bergiela, Borowskiego, Bramińskiego, Człuchowska, Dąbka, Dulin'a, Huenefelda, Kłoczkowskiego, Nowosądecka, Ostrołęcka
45 Szkoła Podstawowa Nr 12, Gdańsk ul. Człuchowska 6, 80-180 Gdańsk 42 Stały tak Częstochowska, Piotrkowska, Świrskiego, Unruga, Wadowicka, Wieżycka, Zwierkowskiego
46 Szkoła Podstawowa Nr 12, Gdańsk ul. Człuchowska 6, 80-180 Gdańsk 42 Stały tak Porębskiego
47 Szkoła Podstawowa Nr 12, Gdańsk ul. Człuchowska 6, 80-180 Gdańsk 42 Stały tak Jeleniogórska, Kołodzieja
48 Przedszkole Ujeścisko Sp. z o. o., Gdańsk ul. Płocka 4, 80-180 Gdańsk 42 Stały tak Ciechanowska, Gorzowska, Havla, Kaliska, Koszalińska, Kozacza Góra, Łódzka od nr 36 do końca, Płocka, Przemyska od nr 1 do nr 38, Radomska, Tarnowska, Zamojska
49 Przedszkole Publiczne Słoneczna Kraina "Ujeścisko", Gdańsk ul. Lubelska 3A, 80-180 Gdańsk 42 Stały tak Białostocka, Kielecka, Lubelska, Łódzka od nr 1 do nr 35, Przemyska od nr 39 do końca, Warszawska, Zakoniczyńska
50 Szkoła Podstawowa Nr 85, Gdańsk, Jasień ul. Stolema 59, 80-177 Gdańsk 16 Stały tak Hausbrandta, Lema od nr 30 do końca, Leśny Potok, Łabędzia, Matecznikowa, Miłosza, Myśliwska od nr 2 do nr 18 [parzyste] i od nr 1 do nr 21 [nieparzyste], Pagórkowa, Stolema od nr 1 do nr 19, Św. Huberta
51 Szkoła Podstawowa Nr 85, Gdańsk, Jasień ul. Stolema 59, 80-177 Gdańsk 16 Stały tak Cedrowa, Cisowa, Czereśniowa, Jarzębinowa, Kartuska od nr 246 do nr 328 [parzyste] i od nr 253 do nr 323 [nieparzyste], Lipowa, Magnoliowa, Migdałowa, Olchowa, Słoneczna Dolina, Śliwkowa, Ujeścisko, Wiewiórcza, Wiśniowa, Zielony Stok
52 Szkoła Podstawowa Nr 86, Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice ul. Wielkopolska 20, 80-180 Gdańsk 42 Stały tak Augustowska, Kampinoska od nr 14 do końca, Kolorowa, Knyszyńska, Kryształowa, Piłkarska, Srebrna, Szmaragdowa, Wigierska, Wolińska, Złota
53 Szkoła Podstawowa Nr 86, Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice ul. Wielkopolska 20, 80-180 Gdańsk 42 Stały tak Ametystowa, Bartnicza, Borkowska, Brylantowa, Chychły, Cieplewska, Czerska, Grubby, Hokejowa, Jagatowska, Kazimierza Wielkiego, Miłocińska, Muzyka, Niepołomicka od nr 34 do końca, Pastelowa, Pienkowskiej, Przemian, Rondo im. Mieczysława Jałowieckiego, Starogardzka od nr 21 do końca, Straszyńska, Świętokrzyska od nr 1 do nr 21 [nieparzyste], Topazowa, Władysława Jagiełły, Zawackiej
54 Szkoła Podstawowa Nr 86, Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice ul. Wielkopolska 20, 80-180 Gdańsk 42 Stały tak Barzychowskiej, Górnowicza, Kielasa, Kolarska, Łucznicza, Łyżwiarska, Michonia, Narciarska, Ofiar Grudnia'70, Olimpijska, Podleckiego, Rondo im. Raoula Wallenberga, Saneczkarska, Sendlerowej, Szermiercza, Tenisowa, Wąsika, Wielkopolska od nr 48 do końca
55 Szkoła Podstawowa Nr 19, Gdańsk ul. Hoene 6, 80-041 Gdańsk 7 Stały tak Czirenberga, Dominika, Krzemowa, Rozrażewskiego, Rzączyńskiego, Sosnkowskiego, Uranowa
56 Szkoła Podstawowa Nr 19, Gdańsk ul. Hoene 6, 80-041 Gdańsk 7 Stały tak Działyńskiego, Fieldorfa, Hoene, Kadmowa, Kurierów AK, Platynowa, Strzelców Karpackich, Świechockiego
57 Szkoła Podstawowa Nr 19, Gdańsk ul. Hoene 6, 80-041 Gdańsk 7 Stały tak 3 Brygady Szczerbca, Antczaka, Bruskiego, Dywizji Wołyńskiej, Okulickiego, Nad Potokiem, Rumla
58 Morskie Przedszkole, Gdańsk ul. Rogalińska 17, 80-809 Gdańsk 20 Stały tak Anny Jagiellonki, Dąbrówki, Królowej Jadwigi, Madalińskiego od nr 2 do końca, Marii Ludwiki, Świętokrzyska od nr 2 do nr 20 [parzyste], Wawelska
59 Morska Szkoła Podstawowa, Gdańsk ul. Rogalińska 17, 80-809 Gdańsk 20 Stały tak Królowej Bony, Łańcucka, Nieborowska
60 Morskie Przedszkole, Gdańsk ul. Rogalińska 17, 80-809 Gdańsk 20 Stały tak Rondo im. Stanisława Kowalskiego, Rogalińska, Wilanowska
61 Szkoła Podstawowa Nr 47, Gdańsk ul. Reformacka 18, 80-808 Gdańsk 20 Stały nie Biernackiego, Bitwy pod Lenino, Browicza, Cienista od nr 12 do nr 28 [parzyste] i od nr 21 do końca [nieparzyste], Dokerów, Hirszfelda, Kolonia Postęp, Kolonia Przyszłość, Kolonia Studentów, Lotników Polskich, Lubuska, Łużycka, Odrzańska, Pohulanka, Reformacka, Rondo im. Tadeusza Bolduana, Rondo im. Anny Piaseckiej, Rydygiera, Stoczniowców, Styp-Rekowskiego (d. Buczka), Worcella, Wronki, Zielonogórska
62 Przedszkole Niepubliczne "RADOSNY ZAKĄTEK", Gdańsk ul. Chałubińskiego 18, 80-807 Gdańsk 20 Stały nie Biegańskiego, Chałubińskiego nr 18
63 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, Gdańsk ul. Chałubińskiego 13, 80-807 Gdańsk 20 Stały tak Chałubińskiego [bez nr 18], Suchanka, Zamiejska nr 29 i 31 oraz od nr 32 do nr 50 [parzyste]
64 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, Gdańsk ul. Chałubińskiego 13, 80-807 Gdańsk 20 Stały tak Grabowskiego, Hebanowskiego, Jabłońskiego, Szopińskiego
65 Szkoła Podstawowa Nr 8, Gdańsk ul. Dragana 22, 80-807 Gdańsk 20 Stały tak Aleja Armii Krajowej, Aleja Sikorskiego, Dragana, Ptasia od nr 39 do nr 53 [nieparzyste]
66 Szkoła Podstawowa Nr 8, Gdańsk ul. Dragana 22, 80-807 Gdańsk 20 Stały nie Lipowicza, Tilgnera, Więckowskiego, Witosa od nr 12 do końca
67 Szkoła Podstawowa Nr 8, Gdańsk ul. Dragana 2, 80-807 Gdańsk 20 Stały tak Cieszyńskiego, Witosa od nr 1 do nr 11
68 Szkoła Podstawowa Nr 8, Gdańsk ul. Dragana 2, 80-807 Gdańsk 20 Stały nie Cebertowicza, Kopeckiego, Milskiego, Szpora
69 Szkoła Podstawowa Nr 85, Gdańsk ul. Stolema 59, 80-177 Gdańsk 16 Stały tak Bażantowa, Brzoskwiniowa, Marzeń, Miłosna, Myśliwska od nr 104 do końca [parzyste] i od nr 117 do końca [nieparzyste], Osińskiego, Pomyślna, Przyjazna, Przytulna, Serdeczna, Sympatyczna, Szczęśliwa, Taneczna
70 Szkoła Podstawowa Nr 85, Gdańsk ul. Stolema 59, 80-177 Gdańsk 16 Stały tak Flisykowskiego, Guderskiego od nr 49 do końca, Jabłoniowa, Lawendowe Wzgórze, Morelowa, Przywidzka, Rekowska, Rondo Pamięci Męczeństwa Kresowian
71 Szkoła Podstawowa Nr 85, Gdańsk ul. Stolema 59, 80-177 Gdańsk 16 Stały tak Borsucza, Czermińskiego, Gabrysiak, Goszyńska, Jasieńska, Jasińskiego, Jeziorowa, Leszczynowa, Lubowidzka, Oliwkowa, Ostrzycka, Pelczara, Połczyńska, Rondo Jacka Kuronia, Rondo im. 77 Pułku AK, Rysia, Stężycka, Szynszylowa, Świstaka, Turzycowa, Węgrzyna, Życzliwa, Źródlana
72 Przedszkole Nr 82, Gdańsk ul. Damroki 137, 80-177 Gdańsk 16 Stały tak Cyprysowa, Damroki, Goska, Jaworowa, Kartuska od nr 330 do nr 434C [parzyste] i od nr 325 do nr 395 [nieparzyste], Komedy, Kraśnięta, Limbowa, Orzechowa, Pałubickiego, Potęgowska, Remusa
73 Przedszkole Nr 82, Gdańsk ul. Damroki 137, 80-177 Gdańsk 16 Stały tak Garczyńska, Gronostajowa, Kuszników, Leskiego, Łosia, Łowców, Pólnicy, Rycerza Blizbora, Stolema od nr 20 do końca, Szczytników, Włóczników, Zwierzyniecka
74 Szkoła Podstawowa Nr 8, Gdańsk, Chełm ul. Dragana 2, 80-807 Gdańsk 20 Stały tak Asesora, Bartka, Dobrzyńskich, Domeyki, Filaretów, Filomatów, Gerwazego, Horeszków, Jacka Soplicy, Jankiela, Księdza Robaka, Macieja, Maryli, Nowogródzka, Pana Tadeusza, Podkomorzego, Protazego, Rejenta, Rusałki, Stolnika, Świtezianki, Telimeny, Wojskiego, Zosi
75 Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego Filia SSM, Gdańsk ul. Kartuska 245B, 80-122 Gdańsk 18 Stały nie Bądkowskiego, Goszczyńskiego, Kartuska od nr 159 do nr 251 [nieparzyste] i od nr 186 do nr 244 [parzyste], Kolonia Zręby, Łostowicka, Nowolipie, Skrajna, Starodworska, Struga, Zagórna
76 Szkoła Podstawowa Nr 14, Gdańsk ul. Kartuska 126A, 80-104 Gdańsk 18 Stały tak Bystrzycka, Ciasna, Drwęcka, Grota-Roweckiego, Kartuska od nr 60 do nr 128 [parzyste] i od nr 119 do nr 157 [nieparzyste], Kłopot, Kościelna, Na Zboczu, Narewska, Ogińskiego, Pobiedzisko, Sanocka, Sołecka
77 Szkoła Podstawowa Nr 14, Gdańsk ul. Kartuska 126A, 80-104 Gdańsk 18 Stały nie Malczewskiego od nr 31 do nr 121, Nidzicka, Notecka, Popradzka, Szara
78 Szkoła Podstawowa Nr 58, Gdańsk ul. Skarpowa 3, 80-145 Gdańsk 48 Stały nie Bema, Brukowa, Chryzostoma Paska, Gierymskiego, Kartuska od nr 4 do nr 58 [parzyste], Kolonia Wyżyny, Nad Jarem, Ojcowska, Pankiewicza, Powstańców Warszawskich od nr 1 do nr 41 [nieparzyste] i od nr 57 do nr 71 [nieparzyste], Skarpowa, Sowia, Wieniawskiego, Wyczółkowskiego, Zakosy
79 Szkoła Podstawowa Nr 58, Gdańsk ul. Skarpowa 3, 80-145 Gdańsk 48 Stały nie Jasna, Kartuska od nr 5 do nr 103 [nieparzyste], Legnicka, Malczewskiego od nr 2 do nr 30 i od nr 122 do nr 151, Sowińskiego, Tarasy, Wesoła, Winnicka, Zagrodowa, Zakopiańska
80 Gdańskie Nieruchomości, Gdańsk ul. Cygańska Góra 1, 80-171 Gdańsk 48 Stały nie Cygańska Góra, Taborowa
81 Szkoła Podstawowa Nr 43, Gdańsk ul. Beethovena 20, 80-171 Gdańsk 48 Stały nie Bacha, Beethovena od nr 1 do nr 76, Kamieńskiego, Mozarta, Noskowskiego, Paganiniego, Powstańców Warszawskich od nr 45 do nr 53 [nieparzyste] i od nr 66 do nr 70 [parzyste], Wagnera
82 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, Gdańsk ul. Czajkowskiego 1, 80-169 Gdańsk 48 Stały tak Kurpińskiego, Paderewskiego
83 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, Gdańsk ul. Czajkowskiego 1, 80-169 Gdańsk 48 Stały nie Bacewicz, Beethovena od nr 77 do końca, Czajkowskiego, Liszta, Małcużyńskiego, Otwarta, Rondo im. Andrzeja Hakenbergera, Schuberta, Schumana, Tylewskiego
84 Szkoła Podstawowa Nr 1, Gdańsk ul. Gojawiczyńskiej 10, 80-286 Gdańsk 44 Stały nie Czubińskiego, Jaśkowa Dolina nr 130, 132 i 134, Nałkowskiej, Raciborskiego, Rondo Pana Cogito, Wileńska od nr 37 do nr 61 [nieparzyste] i od nr 44 do nr 62 [parzyste], Zabłockiego
85 Szkoła Podstawowa Nr 1, Gdańsk ul. Gojawiczyńskiej 10, 80-286 Gdańsk 44 Stały nie Edisona, Fultona, Gojawiczyńskiej, Lema od nr 1 do nr 29, Morenowa, Myczkowskiego, Nobla, Pascala, Pasteura, Piecewska od nr 2 do nr 20 [parzyste] oraz nr 1 i 9, Piekarnicza, Trzy Lipy, Volty
86 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12, Gdańsk ul. Dobrowolskiego 6, 80-286 Gdańsk 44 Stały tak Arctowskiego, Dobrowolskiego, Magellana, Matuszewskiego (d. Kruczkowskiego), Piecewska od nr 25 do końca, Rakoczego
87 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, Gdańsk ul. Marusarzówny 10, 80-288 Gdańsk 44 Stały nie Myśliwska od nr 20 do nr 102 [parzyste] i od nr 23 do nr 115 [nieparzyste], Widok
88 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, Gdańsk ul. Marusarzówny 10, 80-288 Gdańsk 44 Stały nie Amundsena, Cietrzewia, Głuszca, Królewskie Wzgórze, Myśliwskie Wzgórze
89 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, Gdańsk ul. Marusarzówny 10, 80-288 Gdańsk 44 Stały nie Kolumba, Marusarzówny, Morenowe Wzgórze, Zacna, Żylewicza
90 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, Gdańsk ul. Marusarzówny 10, 80-288 Gdańsk 44 Stały nie Burgaska, Kusocińskiego, Powstania Kościuszkowskiego, Powstania Listopadowego, Powstania Styczniowego, Wyrobka, Związku Jaszczurczego
91 Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Sportowymi, Gdańsk ul. Marusarzówny 10, 80-288 Gdańsk 44 Stały nie Budapesztańska, Bulońska, Czecha, Szczodra, Wołkowyska
92 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRZYCHODNIA MORENA" Sp. z o. o., Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 105, 80-286 Gdańsk 44 Stały tak Belgradzka, Jaśkowa Dolina nr 101 i 105, Orańska, Warneńska
93 Rada Dzielnicy Aniołki, Gdańsk ul. Poniatowskiego 13, 80-156 Gdańsk 48 Stały nie Dąbrowskiego, Dziekuć-Maleja, Focha, Giełguda, Kolonia Jordana, Kolonia Ochota, Kolonia Praca, Kolonia Przybyszewskiego, Kozietulskiego, Płowce, Poniatowskiego, Powstańców Warszawskich od nr 12 do nr 46 [parzyste] i nr 52, Świdnicka, Wrocławska, Żołnierska
94 Szkoła Podstawowa Nr 15, Gdańsk ul. Smoluchowskiego 13, 80-214 Gdańsk 6 Stały nie Aleja Hallera od nr 1 do nr 15 [nieparzyste], Aleja Zwycięstwa od nr 1 do nr 15 i od nr 33 do nr 59, Chodowieckiego, Dantyszka, Dębinki, Dębowa, Fahrenheita, Hoene-Wrońskiego, Kolejowa, Kopernika, Orzeszkowej, Plac Michalaka, Plac Zebrań Ludowych, Rondo Ofiar Katynia, Skłodowskiej-Curie, Smoluchowskiego, Śniadeckich, Towarowa, Traugutta od nr 1 do nr 29 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 14 [parzyste], Trubadurów, Tuwima, Wronia
95 Szkoła Podstawowa Nr 69, Gdańsk ul. Zielony Trójkąt 1, 80-869 Gdańsk 50 Stały nie Chwaszczyńska, Jana z Kolna od nr 31 do końca, Marynarki Polskiej od nr 132 do końca, Na Ostrowiu, Okrąg, Reja od nr 23 do końca, Swojska, Twarda, Zielony Trójkąt
96 Szkoła Podstawowa Nr 38, Gdańsk ul. Leśna Góra 2, 80-281 Gdańsk 44 Stały nie Góralska, Podkarpacka
97 Szkoła Podstawowa Nr 38, Gdańsk ul. Leśna Góra 2, 80-281 Gdańsk 44 Stały nie Leśna Góra, Mazowiecka, Niedźwiednik, Ogrodowa, Rondo im. Św. Jana de La Salle, Słowackiego od nr 83 do nr 155 [nieparzyste] i od nr 92 do nr 130 [parzyste]
98 Szkoły im. Św. Jana de La Salle, Gdańsk ul. Słowackiego 101, 80-281 Gdańsk 44 Stały nie Dolne Migowo, Dolne Młyny, Giedroycia, Górzysta, Herlinga-Grudzińskiego, Karskiego, Matemblewska, Nowiec, Potokowa, Tischnera, Waldorffa, Wichrowe Wzgórze, Zielone Wzgórze
99 Szkoła Podstawowa Nr 27, Gdańsk ul. Srebrniki 10, 80-282 Gdańsk 6 Stały tak Aleja Żołnierzy Wyklętych, Chrzanowskiego od nr 1 do nr 14, Leśny Stok, Makuszyńskiego, Ostrowskiej, Partyzantów od nr 73 do końca, Reymonta, Rodzinna, Srebrniki, Trawki, Zubrzyckiego
100 Szkoła Podstawowa Nr 39, Gdańsk ul. Obywatelska 1, 80-259 Gdańsk 6 Stały tak Aleja Grunwaldzka od nr 136 do nr 192 [parzyste] i od nr 143 do nr 201 [nieparzyste], Ceglana, Czarna, Dekerta, Gomulickiego, Jesionowa od nr 1 do nr 10, Kolejarzy, Kołłątaja, Małachowskiego, Miedziana, Obywatelska, Partyzantów od nr 49 do nr 71 [nieparzyste], Słowackiego od nr 59 do nr 81 [nieparzyste], Staszica, Syrokomli, Wincentego Pola
101 Szkoła Podstawowa Nr 39, Gdańsk ul. Obywatelska 1, 80-259 Gdańsk 6 Stały tak Słowackiego od nr 1 do nr 57 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 90 [parzyste], Białoszewskiego, Hemara, Leśmiana, Norwida, Słonimskiego, Stachury
102 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13, Gdańsk ul. Topolowa 7, 80-255 Gdańsk 6 Stały nie Barokowa, Batorego od nr 28 do końca, Gotycka, Partyzantów od nr 36 do nr 72 [parzyste], Podleśna, Renesansowa, Romańska, Secesyjna, Topolowa, Współczesna, Zabytkowa
103 Szkoła Podstawowa Nr 45, Gdańsk ul. Matki Polki 3A, 80-251 Gdańsk 6 Stały nie Aleja Grunwaldzka od nr 83 do nr 141 [nieparzyste], Batorego od nr 1 do nr 27, Brzozowa, Dmowskiego, Klonowa, Matki Polki, Lendziona, Partyzantów od nr 2 do nr 34 [parzyste], Plac Kołodziejskiego, Sosnowa
104 Gdański Zarząd Dróg i Zieleni, Gdańsk ul. Partyzantów 36, 80-254 Gdańsk 6 Stały nie Aleja Grunwaldzka od nr 82 do nr 134 [parzyste], De Gaulle'a, Jesionowa od nr 11 do końca, Partyzantów od nr 1 do nr 47 [nieparzyste]
105 Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o. o., Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 2, 80-252 Gdańsk 6 Stały nie Aleja Grunwaldzka od nr 24 do nr 78 [parzyste], Do Studzienki od nr 1 do nr 15 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 8 [parzyste], Jaśkowa Dolina od nr 1 do nr 12, Matejki od nr 6 do nr 17, Pniewskiego, Politechniczna od nr 5 do nr 14, Sienkiewicza, Sobótki od nr 1 do nr 4 i od nr 21 do końca
106 Polska Akademia Nauk Oddział w Gdańsku, Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 31, 80-286 Gdańsk 6 Stały nie Akacjowa, Brożka, Falista, Jaśkowa Dolina od nr 13 do końca [bez nr 101, 105, 130, 132 i 134], Kossaka, Migowska, Na Wzgórzu, Pawłowskiego, Romera, Sobótki od nr 5 do nr 20
107 Przedszkole Nr 4, Gdańsk ul. Do Studzienki 36, 80-227 Gdańsk 6 Stały nie Do Studzienki od nr 10 do końca [parzyste] i od nr 17 do końca [nieparzyste], Fiszera, Matejki od nr 1 do nr 5 i od nr 18 do końca, Pileckiego, Traugutta od nr 66 do nr 102 [parzyste] i od nr 91 do nr 121 [nieparzyste], Wassowskiego
108 Pomorskie Szkoły Rzemiosł, Gdańsk ul. Sobieskiego 90, 80-216 Gdańsk 6 Stały nie Grodzieńska, Jarowa, Kręta, Siedlicka, Sobieskiego, Suwalska, Traugutta od nr 16 do nr 64 [parzyste] i od nr 31 do nr 89 [nieparzyste], Wileńska od nr 1 do nr 35 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 42 [parzyste]
109 Szkoły Okrętowe i Techniczne "CONRADINUM", Gdańsk ul. Piramowicza 1/2, 80-218 Gdańsk 6 Stały nie Aleja Grunwaldzka od nr 1 do nr 23 i nr 25, Aleja Hallera od nr 2 do nr 8 [parzyste], Aleja Zwycięstwa od nr 16/17 do nr 32, Bohaterów Getta Warszawskiego, Bracka, Konarskiego, Łukasiewicza, Miszewskiego nr 17 i 18, Narutowicza, Olszewskiego, Piramowicza, Politechniczna od nr 1 do nr 4 i od nr 15 do końca, Puszkina, Uphagena, Własna Strzecha, Wróblewskiego
110 Szkoła Podstawowa Nr 17, Gdańsk ul. Czarnieckiego 2, 80-239 Gdańsk 6 Stały nie Aleja Grunwaldzka od nr 31 do nr 81 [nieparzyste], Czarnieckiego, Konopnickiej, Miszewskiego [bez nr 17 i 18], Skwer Walentynowicz, Waryńskiego od nr 1 do nr 8 i od nr 40 do końca, Zator Przytockiego
111 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1, Gdańsk Al. Hallera 16/18, 80-426 Gdańsk 6 Stały tak Aleja Hallera od nr 10 do nr 84 [parzyste] i od nr 17 do nr 109 [nieparzyste], Dzielna, Kliniczna, Kochanowskiego od nr 1 do nr 78, Leczkowa, Lengnicha, Okrzei, Poprzeczna, Reja od nr 9 do nr 22, Wyspiańskiego od nr 1 do nr 10
112 WINDA-Gdański Archipelag Kultury, Gdańsk ul. Racławicka 17, 80-406 Gdańsk 6 Stały nie Klonowicza od nr 1 do nr 31 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 38 [parzyste], Kochanowskiego od nr 79 do końca, Mickiewicza od nr 22 do końca, Modrzewskiego, Plac O'Rourke, Racławicka
113 Szkoła Podstawowa Nr 52, Gdańsk ul. Kościuszki 111, 80-427 Gdańsk 6 Stały tak Aleja Hallera od nr 111 do nr 131 [nieparzyste], Kościuszki od nr 73 do końca [nieparzyste] i od nr 80 do końca [parzyste], Manifestu Połanieckiego, Ostroroga, Sochaczewska
114 Szkoła Podstawowa Nr 52, Gdańsk ul. Kościuszki 111, 80-427 Gdańsk 6 Stały tak Aleja Hallera od nr 122 do nr 140 [parzyste] i od nr 133 do nr 209 [nieparzyste], Baczyńskiego od nr 1 do nr 5, Deotymy, Dźwigowa, Górnicza, Grudziądzka, Klonowicza od nr 40 do nr 46 [parzyste], Kopalniana, Pstrowskiego, Lwowska, Strakowskiego, Zygmunta Augusta, Żywiecka
115 Szkoła Podstawowa Nr 52, Gdańsk ul. Kościuszki 111, 80-427 Gdańsk 6 Stały nie Baczyńskiego od nr 6 do końca, Bohomolca, Daliowa, Grzegorza z Sanoka, Klonowicza od nr 37 do końca [nieparzyste] i od nr 48 do końca [parzyste], Kolonia Uroda, Kolonia Żeńcy, Konwalii, Małoogrodowa, Modrzewiowa, Winogronowa, Wrzeszczańska, Zaścianek, Żniwna
116 Szkoła Podstawowa Nr 24, Gdańsk ul. Lilli Wenedy 19, 80-419 Gdańsk 6 Stały tak Aleja Hallera od nr 86 do nr 120 [parzyste], Chrobrego od nr 1 do końca [nieparzyste], Dubois, Lilli Wenedy, Zbyszka z Bogdańca
117 Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa, Gdańsk Al. Legionów 3, 80-441 Gdańsk 6 Stały nie Chrobrego od nr 2 do końca [parzyste], Kubacza, Mickiewicza od nr 1 do nr 21, Mierosławskiego, Plac Komorowskiego, Próżna, Saperów, Wyspiańskiego od nr 11 do końca
118 Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, Gdańsk Al. Legionów 7, 80-441 Gdańsk 6 Stały tak Aldony, Grażyny, Konrada Wallenroda, Lelewela, Rondo im. Guntera Grassa
119 Szkoła Podstawowa Nr 49, Gdańsk Al. Legionów 11, 80-441 Gdańsk 6 Stały tak Aleja Legionów, Fredry, Kościuszki od nr 40 do nr 78 [parzyste] i od nr 61 do nr 71 [nieparzyste], Kraszewskiego, Krzemienieckiej, Niemcewicza, Plac Wybickiego, Prusa
120 XIX Liceum Ogólnokształcące, Gdańsk ul. Pestalozziego 11/13, 80-445 Gdańsk 6 Stały tak Gołębia, Kilińskiego, Kościuszki od nr 1 do nr 49 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 38 [parzyste], Kunickiego, Nad Stawem, Pestalozziego
121 II Liceum Ogólnokształcące, Gdańsk ul. Pestalozziego 7/9, 80-445 Gdańsk 6 Stały nie Biała, Danusi, Wajdeloty, Waryńskiego od nr 9 do nr 39, Zawiszy Czarnego
122 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, Gdańsk ul. Wilka-Krzyżanowskiego 8, 80-271 Gdańsk 6 Stały nie Aleja Wojska Polskiego od nr 40 do końca [parzyste], Arciszewskiego, Chopina od nr 35 do końca, Chrzanowskiego od nr 15 do końca, Fitelberga, Glinki, Gomółki, Hubala, Kiepury, Kmieca, Kolberga, Lindego, Ludowa, Plac Maczka, Rolna, Różyckiego, Skwer Gałuszki, Sygietyńskiego, Wilka-Krzyżanowskiego, Wita Stwosza od nr 106 do końca [parzyste], Żeglarska
123 Rada Dzielnicy Strzyża, Gdańsk ul. Sychty 12, 80-276 Gdańsk 6 Stały tak Aleja Wojska Polskiego od nr 8 do nr 32 [parzyste], Karłowicza, Kisielewskiego, Lipińskiego, Plac Piłsudskiego, Skwer Kolbergera, Sychty, Szymanowskiego, Zamenhofa, Żeleńskiego
124 Państwowe Szkoły Budownictwa, Gdańsk Al. Grunwaldzka 238, 80-266 Gdańsk 6 Stały nie Aleja Grunwaldzka od nr 203 do nr 244, Aleja Wojska Polskiego od nr 5 do końca [nieparzyste], Chopina od nr 1 do nr 34, Moniuszki, Nowowiejskiego, Wita Stwosza od nr 75 do końca [nieparzyste]
125 Szkoła Podstawowa Nr 48, Gdańsk ul. Burzyńskiego 10, 80-462 Gdańsk 22 Stały tak Budziszów, Drzewieckiego, Dygasińskiego, Jeżewskiego, Korczaka, Leszczyńskich, Majewskich, Necla, Polonii Gdańskiej, Powstańców Wielkopolskich, Wieczorkiewicza, Żwirki i Wigury od nr 5 do końca
126 Szkoła Podstawowa Nr 48, Gdańsk ul. Burzyńskiego 10, 80-462 Gdańsk 22 Stały tak Burzyńskiego, Kombatantów
127 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "NASZA SZKOŁA", Gdańsk ul. Ciołkowskiego 10, 80-463 Gdańsk 22 Stały nie Ciołkowskiego, Żwirki i Wigury od nr 1 do nr 3
128 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8, Gdańsk ul. Meissnera 9, 80-462 Gdańsk 22 Stały tak Meissnera
129 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8, Gdańsk ul. Meissnera 9, 80-462 Gdańsk 22 Stały tak Aleja Jana Pawła II od nr 1 do nr 29 [nieparzyste] i od nr 20 do nr 50 [parzyste], Plac Trzeciego Tysiąclecia
130 XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, Gdańsk ul. Pilotów 7, 80-460 Gdańsk 22 Stały tak Pilotów od nr 1 do nr 12
131 XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, Gdańsk ul. Pilotów 7, 80-460 Gdańsk 22 Stały tak Braci Lewoniewskich, Pilotów od nr 13 do końca
132 Szkoła Podstawowa Nr 92, Gdańsk ul. Startowa 9, 80-461 Gdańsk 22 Stały tak Startowa od nr 1 do nr 15
133 Szkoła Podstawowa Nr 92, Gdańsk ul. Startowa 9, 80-461 Gdańsk 22 Stały nie Startowa od nr 17 do końca
134 Przedszkole Nr 86, Gdańsk ul. Dywizjonu 303 nr 27, 80-462 Gdańsk 22 Stały tak Dywizjonu 303, Aleja Jana Pawła II od nr 2 do nr 6 [parzyste]
135 Przedszkole Nr 86, Gdańsk ul. Dywizjonu 303 nr 27, 80-462 Gdańsk 22 Stały tak Bajana, Hynka, Nagórskiego, Skarżyńskiego
136 Szkoła Podstawowa Nr 80, Gdańsk ul. Opolska 9, 80-395 Gdańsk 53 Stały nie Aleja Rzeczypospolitej od nr 1 do nr 9 [nieparzyste]
137 Szkoła Podstawowa Nr 80, Gdańsk ul. Opolska 9, 80-395 Gdańsk 53 Stały nie Aleja Rzeczypospolitej od nr 11 do nr 13 [nieparzyste], Kołobrzeska od nr 46 do nr 54 [parzyste], Opolska
138 Szkoła Podstawowa Nr 79, Gdańsk ul. Kołobrzeska 49, 80-391 Gdańsk 53 Stały tak Chłopska od nr 2 do nr 18 [parzyste], Kołobrzeska od nr 45 do nr 53 [nieparzyste]
139 Szkoła Podstawowa Nr 79, Gdańsk ul. Kołobrzeska 49, 80-391 Gdańsk 53 Stały nie Kołobrzeska nr 42 i 44 oraz od nr 55 do nr 65 [nieparzyste]
140 XXI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Sportowymi, Gdańsk ul. Kołobrzeska 75, 80-396 Gdańsk 53 Stały tak Obrońców Wybrzeża od nr 1 do końca [nieparzyste] i od nr 2 do nr 6 [parzyste]
141 XXI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Sportowymi, Gdańsk ul. Kołobrzeska 75, 80-396 Gdańsk 53 Stały tak Kołobrzeska od nr 67 do końca [nieparzyste], Obrońców Wybrzeża od nr 8 do końca [parzyste]
142 XXI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Sportowymi, Gdańsk ul. Kołobrzeska 77, 80-396 Gdańsk 53 Stały nie Kołobrzeska od nr 56 do końca [parzyste], Olsztyńska
143 Zespół Szkół Kreowania Wizerunku, Gdańsk ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (d. Dąbrowszczaków) 35, 80-365 Gdańsk 53 Stały tak Czarny Dwór, Jelitkowski Dwór, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (d. Dąbrowszczaków) od nr 30 do końca, Wika-Czarnowskiego
144 Szkoła Podstawowa Nr 44, Gdańsk ul. Jagiellońska 24, 80-366 Gdańsk 53 Stały tak Jagiellońska od nr 1 do końca [nieparzyste] i od nr 30 do końca [parzyste]
145 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, Gdańsk ul. Jagiellońska 5, 80-371 Gdańsk 53 Stały nie Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (d. Dąbrowszczaków) od nr 1 do nr 6, Piastowska od nr 90 do nr 108 [bez nr 100] [parzyste]
146 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, Gdańsk ul. Jagiellońska 5, 80-371 Gdańsk 53 Stały nie Chłopska od nr 26 do nr 46 [parzyste], Prezydenta Lecha Kaczyńskiego (d. Dąbrowszczaków) od nr 7 do nr 29, Piastowska nr 100
147 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, Gdańsk ul. Jagiellońska 14, 80-371 Gdańsk 53 Stały tak Chłopska od nr 20 do nr 24 [parzyste], Jagiellońska nr 10 A-F
148 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, Gdańsk ul. Jagiellońska 14, 80-371 Gdańsk 53 Stały tak Jagiellońska od nr 2 do nr 8 [parzyste], nr 10 G-M oraz od nr 12 do nr 28 [parzyste]
149 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia na Czerwonym Dworze-Biblioteka bez Barier, Gdańsk ul. Czerwony Dwór 21, 80-376 Gdańsk 53 Stały tak Bydgoska, Bzowa, Chłopska od nr 25 do nr 53 [nieparzyste], Chociszewskiego, Czerwony Dwór, Kętrzyńskiego, Poznańska, Rzepichy
150 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia Nr 11, Gdańsk ul. Czerwony Dwór 21, 80-376 Gdańsk 53 Stały nie Krzywoustego, Leszka Białego, Obotrycka, Piastowska od nr 19 do nr 107 [nieparzyste] i od nr 20 do nr 88 [parzyste]
151 Zespół Szkół Specjalnych Nr 2, Gdańsk ul. Zgody II 6, 80-380 Gdańsk 53 Stały nie Beniowskiego, Bora-Komorowskiego, Kupały, Lęborska, Morawska, Mściwoja II, Sambora, Słowiańska, Subisława od nr 1 do nr 18, Świętopełka, Ziemowita
152 Zespół Szkół Specjalnych Nr 2, Gdańsk ul. Zgody II 6, 80-380 Gdańsk 53 Stały nie Chłopska od nr 1 do nr 23 [nieparzyste], Darłowska, Droszyńskiego, Fromborska, Majdera, Plac Najświętszej Maryi Panny, Śląska, Tolkmicka, Władysławowska, Zgody I, Zgody II
153 Osiedlowy Dom Kultury PSM "KOLEJARZ", Gdańsk ul. Kołobrzeska 25E, 80-390 Gdańsk 53 Stały tak Aleja Rzeczypospolitej od nr 2 do nr 8 [parzyste], Kołobrzeska od nr 1 do nr 43 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 40 [parzyste], Krynicka, Solikowskiego
154 Szkoła Podstawowa Nr 46, Gdańsk ul. Arkońska 17, 80-387 Gdańsk 53 Stały nie Arkońska, Malborska, Pucka, Słupska, Szczecińska
155 Szkoła Podstawowa Nr 82, Gdańsk ul. Radarowa 26, 80-298 Gdańsk 16 Stały tak Agrarna, Astronautów, Azymutalna, Budowlanych od nr 33 do końca [nieparzyste] i od nr 44 do końca [parzyste], Dedala, Elewów, Filmowa, Ikara, Internetowa, Jesienna, Kadetów, Klukowska, Komputerowa, Podchorążych, Radarowa, Radiowa, Satelitarna, Sąsiedzka, Słowackiego od nr 142 do końca [parzyste] i od nr 159 do końca [nieparzyste], Spadochroniarzy, Synów Pułku, Szybowcowa, Śmigłowa, Teleskopowa, Telewizyjna, Wiłkomirskiego, Wojnarskiego, Zenitowa
156 Szkoła Podstawowa Nr 7, Gdańsk ul. Słabego 6, 80-298 Gdańsk 16 Stały tak Cytrowa, Harfowa, Lirowa, Lutniowa, Rondo im. Jacka Kaczmarskiego, Słabego, Słowackiego od nr 132 do nr 140 [parzyste], Wiolinowa, Złota Karczma
157 Pozytywna Szkoła Podstawowa, Gdańsk ul. Azaliowa 18, 80-177 Gdańsk 16 Stały tak Azaliowa, Borówkowa, Chabrowa, Czeremchowa, Inżynierska, Irysowa, Jaśminowy Stok, Kalinowa, Kartuska od nr 411 do nr 447 [nieparzyste] i od nr 444 do nr 474 [parzyste], Kminkowa, Lubczykowa, Macierzankowa, Maciejkowa, Malinowa, Nagietkowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Rokitnikowa, Rondo Graniczne Wolne Miasto Gdańsk-Rzeczpospolita Polska (1920 - 1939), Rumiankowa, Różany Stok, Storczykowa, Szafranowa, Św. Brata Alberta, Tymiankowa
158 Szkoła Podstawowa Nr 84, Gdańsk ul. Otomińska 72, 80-178 Gdańsk 16 Stały tak Bieszkowicka, Charzykowska, Czerwcowa, Egiertowska, Gołuńska, Goplańska, Gostyńska od nr 1 do nr 120, Karlikowska, Karsińska, Kiszewska, Kolbudzka, Kortowska, Kwietniowa, Lipcowa, Lipuska, Lublewska, Łagowska, Łapalicka, Łapińska, Mamuszki, Marcowa, Mezowska, Niegocińska, Otomińska, Sierakowicka, Sierpniowa, Somińska, Sudomska, Sulmińska, Tuchomska, Wdzydzka, Węsierska, Widlińska, Wiecka, Wielewska, Wiosenna
159 Szkoła Podstawowa Nr 83, Gdańsk ul. Stokłosy 1, 80-298 Gdańsk 16 Stały nie Banińska, Barkoczyńska, Betoniarzy, Będomińska, Biologiczna, Borska, Botaniczna, Brodnicka, Budowlanych od nr 1 do nr 31 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 42 [parzyste], Bysewska, Cementowa, Choczewska, Czaplewska, Dębogórska, Dojazdowa, Fabryczna, Fundamentowa, Geodetów, Gostyńska od nr 121 do końca, Grzybowa, Instalatorów, Kartuska od nr 449 do końca [nieparzyste] i od nr 476 do końca [parzyste], Kosmonautów, Leźnieńska, Maszynowa, Metalowców, Miechucińska, Mirachowska, Montażystów, Nowatorów, Okólna, Osiedlowa, Przyrodników, Rakietowa, Rozwojowa, Sianowska, Smęgorzyńska, Snycerzy, Stokłosy, Sulęczyńska, Swarzewska, Transportowców, Wrześniowa, Zbąszyńska, Zbieżna, Żukowska
160 Szkoła Podstawowa Nr 60, Gdańsk ul. Chłopska 64, 80-350 Gdańsk 5 Stały tak Pomorska od nr 22 do nr 93
161 Szkoła Podstawowa Nr 60, Gdańsk ul. Chłopska 64, 80-350 Gdańsk 5 Stały tak Bałtycka, Chłopska od nr 48 do nr 72 [parzyste] i nr 65, Jantarowa od nr 1 do nr 15, Kapliczna, Lecha, Mieszka I, Morska, Nadmorska, Piastowska od nr 109 do końca, Tysiąclecia, Wypoczynkowa
162 Szkoła Podstawowa Nr 77, Gdańsk ul. Orłowska 13, 80-347 Gdańsk 5 Stały tak Błękitna, Bursztynowa, Gospody od nr 1 do końca [nieparzyste], Helska, Husytów, Jelitkowska, Orłowska, Plac Dwóch Miast, Wejhera
163 Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, Gdańsk ul. Subisława 22, 80-354 Gdańsk 5 Stały nie Pelplińska, Plac Wyszyńskiego, Pomorska od nr 8 do nr 13, Subisława od nr 19 do końca
164 Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących, Gdańsk ul. Subisława 22, 80-354 Gdańsk 5 Stały nie Pomorska od nr 14 do nr 21 i od nr 94 do końca
165 Szkoła Podstawowa Nr 89, Gdańsk ul. Szyprów 3, 80-335 Gdańsk 5 Stały nie Gospody od nr 2 do końca [parzyste], Szyprów
166 Szkoła Podstawowa Nr 89, Gdańsk ul. Szyprów 3, 80-335 Gdańsk 5 Stały nie Gdyńska, Rybacka, Sztormowa, Rondo 4 Czerwca 1989 r.
167 Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych, Gdańsk ul. Czyżewskiego 31, 80-336 Gdańsk 5 Stały nie Aleja Grunwaldzka od nr 593 do nr 615 [nieparzyste] i od nr 602 do nr 612 [parzyste], Bobrowa, Czyżewskiego od nr 20 do końca, Jelenia, Nadwodna, Sobolowa, Zajęcza, Żubrowa
168 RSM "BUDOWLANI" Klub Osiedlowy AD-REM, Gdańsk ul. Czyżewskiego 12, 80-336 Gdańsk 5 Stały nie Czyżewskiego od nr 1 do nr 19, Gdańca, Karpacka, Sarnia, Tatrzańska
169 Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Gdańsk ul. Czyżewskiego 30A, 80-336 Gdańsk 5 Stały tak Aleja Grunwaldzka od nr 539 do nr 591 [nieparzyste] i od nr 578 do nr 600 [parzyste], Bitwy Oliwskiej, Dickmana, Górskiego, Pomorska od nr 1 do nr 7
170 Szkoła Podstawowa Nr 23, Gdańsk ul. Opacka 7, 80-330 Gdańsk 5 Stały nie Bytowska, Karwieńska, Kościerska, Kwietna, Leśna, Liczmańskiego, Opacka, Podhalańska, Słoneczna, Spacerowa od nr 1 do nr 18, Stary Rynek Oliwski, Świerkowa
171 Szkoła Podstawowa dla Dziewcząt Fregata, Gdańsk ul. Cystersów 13, 80-330 Gdańsk 5 Stały nie Aleja Grunwaldzka od nr 505 do nr 537 [nieparzyste] i od nr 516 do nr 534 [parzyste], Ceynowy, Cystersów, Flisacka, Hołdu Pruskiego, Kanapariusza, Majkowskiego, Nowickiego, Obrońców Westerplatte, Opata Rybińskiego, Piastowska od nr 1 do nr 18, Plac Dworcowy, Plac Inwalidów Wojennych, Poczty Gdańskiej, Schopenhauera
172 V Liceum Ogólnokształcące, Gdańsk ul. Polanki 130, 80-322 Gdańsk 5 Stały nie Asnyka, Derdowskiego od nr 1 do nr 4 i od nr 26 do końca, Grottgera od nr 1 do nr 3A i od nr 26 do końca, Polanki od nr 1 do nr 26 i od nr 125 do nr 136, Wita Stwosza od nr 1 do nr 13 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 16A [parzyste], Witkiewicza, Żeromskiego
173 Szkoła Podstawowa Nr 35 z Oddziałami Sportowymi, Gdańsk ul. Wąsowicza 30, 80-318 Gdańsk 5 Stały tak Aleja Grunwaldzka od nr 463 do nr 503 [nieparzyste] i od nr 470 do nr 504 [parzyste], Derdowskiego od nr 5 do nr 25, Drzymały, Husa, Kaprów, Kaszubska, Kręckiego, Miraua, Wąsowicza
174 Zespół Szkół Specjalnych Nr 2, Gdańsk ul. Wita Stwosza 23, 80-312 Gdańsk 5 Stały nie Grottgera od nr 4 do nr 25, Kasprowicza, Noakowskiego, Orkana, Polanki od nr 27 do nr 39 i od nr 122 do nr 124, Tetmajera, Wita Stwosza od nr 15 do nr 31/37 [nieparzyste] i od nr 18 do nr 44 [parzyste], Zacisze
175 Uniwersytet Gdański Wydział Prawa i Administracji, Gdańsk ul. Bażyńskiego 6, 80-309 Gdańsk 5 Stały nie Abrahama od nr 1 do nr 10 i od nr 56 do końca, Aleja Grunwaldzka od nr 250 do nr 272 [parzyste] i od nr 295 do nr 419 [nieparzyste], Bażyńskiego, Jasia i Małgosi, Kubusia Puchatka, Milewskiego, Polanki od nr 40 do nr 58 oraz od nr 119 do nr 121, Wita Stwosza od nr 53 do nr 63 i nr 73 [nieparzyste] i od nr 46 do nr 58 [parzyste]
176 Gdańska Szkoła Szermierki, Gdańsk ul. VII Dwór 7, 80-301 Gdańsk 5 Stały tak Abrahama od nr 11 do nr 55, Bellinga, Bukowskiego, Chełmońskiego, Czarnowskiego, Doroszewskiego, Drożyny, Głogowska, Gryglewskiego, Krasnoludków, Kurzyńskiego, Macierzy Szkolnej w Gdańsku, Mehoffera, Michałowskiego, Norblina, Ogryczaków, Orłowskiego, Paneckiego, Polanki od nr 59 do nr 118, Potyrały, Rodakowskiego, Rylkego, Siemiradzkiego, Sośnickiego, VII Dwór, Wita Stwosza nr 62A i od nr 96 do nr 104 [parzyste]
177 Szkoła Podstawowa Nr 81, Gdańsk ul. Siedleckiego 14, 80-299 Gdańsk 24 Stały tak Afrodyty, Andromedy, Antygony, Ateny, Balcerskiego, Barniewicka, Biwakowa, Borchardta, Bukowa, Centaura, Cerery, Chełmińska, Chirona, Chojnicka, Cumowników, Daru Pomorza, Drawska, Gajowa, Galileusza, Gnieźnieńska, Gowidlińska, Gryfa Pomorskiego, Heliosa, Herosa, Hestii, Iławska, Izydy, Jowisza, Junony od nr 1 do nr 11 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 18 [parzyste], Juraty
178 Szkoła Podstawowa Nr 81, Gdańsk ul. Siedleckiego 14, 80-299 Gdańsk 24 Stały tak Kielnieńska od nr 46 do końca [parzyste] i od nr 61 do końca [nieparzyste], Komandorska, Konkordii, Konstelacji, Korsarzy, Koziorożca, Krajeńska, Kruszwicka, Kwiatkowskiego, Kwidzyńska, Ledy, Letniskowa, Maciejewicza, Merkurego, Minerwy, Mirandy, Myśliborska, Nawigatorów, Neptuna, Niedziałkowskiego, Nowa, Nowy Świat
179 Szkoła Podstawowa Nr 81, Gdańsk ul. Siedleckiego 14, 80-299 Gdańsk 24 Stały tak Odyseusza, Okrętowa, Oriona, Otago, Ozyrysa, Parkingowa, Parkowa, Parterowa, Pegaza, Penelopy, Planetarna, Plejady, Plutona, Posejdona, Prometeusza, Rabatki, Regatowa, Relaksowa, Saturna, Seleny, Siedleckiego, Smugowa, Sopocka, Sportowa, Strzelca, Szafera, Szalupowa, Sołdka, Teligi, Temidy, Trapowa, Urana, Victorii, Wendy, Wenus, Westy, Willowa, Woźnicy, Zaruskiego, Zatokowa, Zeusa, Złotowska
180 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, Gdańsk ul. Wodnika 57, 80-299 Gdańsk 24 Stały tak Achillesa, Akteona, Ariadny, Artemidy, Astronomów, Bereniki, Bliźniąt, Cefeusza, Delfina, Diany, Dionizosa, Eurydyki, Feniksa, Flory, Galaktyczna, Heleny, Herkulesa, Hermesa, Hery, Homera, Horacego, Jednorożca, Jutrzenki
181 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, Gdańsk ul. Wodnika 57, 80-299 Gdańsk 24 Stały tak Junony od nr 23 do nr 33 [nieparzyste] oraz od nr 46 do nr 94 [parzyste], Kasjopei, Keplera, Kielnieńska od nr 1 do nr 59 [nieparzyste] i od nr 2 do nr 44 [parzyste], Komety, Marsa, Meteorytowa, Międzygwiezdna, Nike, Orfeusza, Osowski Zakątek, Owczarnia, Parysa, Perseusza, Plac Św. Jana Apostoła, Spacerowa od nr 46 do końca, Syriusza, Tezeusza, Wegi, Wodnika, Wolarza, Zielony Zakątek
182 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "OSTOJA", Gdańsk ul. Hoża 4, 80-628 Gdańsk 8 Dom pomocy społecznej nie STOGI, Hoża nr 4
183 ZAKŁAD KARNY, Gdańsk ul. Siennicka 23, 80-758 Gdańsk 50 Zakład karny nie PRZERÓBKA, Siennicka nr 23
184 Areszt Śledczy, Gdańsk ul. Kurkowa 12, 80-803 Gdańsk 50 Areszt śledczy nie ŚRÓDMIEŚCIE, Kurkowa nr 12
185 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital im. Mikołaja Kopernika, Gdańsk ul. Nowe Ogrody 1/6, 80-803 Gdańsk 50 Zakład leczniczy nie ŚRÓDMIEŚCIE, Nowe Ogrody nr 1/6
186 SP ZOZ Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku, Gdańsk ul. Kartuska 4/6, 80-104 Gdańsk 18 Zakład leczniczy nie SIEDLCE, Kartuska nr 4/6
187 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital im. Mikołaja Kopernika, Gdańsk ul. Powstańców Warszawskich 1/2, 80-152 Gdańsk 18 Zakład leczniczy nie SIEDLCE, Powstańców Warszawskich nr 1/2
188 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE, Gdańsk ul. Smoluchowskiego 17, 80-211 Gdańsk 6 Zakład leczniczy nie ANIOŁKI, Dębinki nr 7, Smoluchowskiego nr 17
189 SZPITALE POMORSKIE Sp. z o. o., Gdańsk ul. Smoluchowskiego 18, 80-214 Gdańsk 6 Zakład leczniczy nie ANIOŁKI, Smoluchowskiego nr 18
190 Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza, Gdańsk ul. Srebrniki 17, 80-282 Gdańsk 6 Zakład leczniczy nie WRZESZCZ GÓRNY, Srebrniki nr 17
191 UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE, Gdańsk Al. Zwycięstwa 30, 80-219 Gdańsk 6 Zakład leczniczy nie WRZESZCZ GÓRNY, Aleja Zwycięstwa nr 30
192 COPERNICUS PL Sp. z o. o. Szpital Św. Wojciecha, Gdańsk Al. Jana Pawła II 50, 80-462 Gdańsk 22 Zakład leczniczy nie ZASPA ROZSTAJE, Aleja Jana Pawła II nr 50
193 STOWARZYSZENIE DOMU OPIEKI "Złota Jesień", Gdańsk ul. Hynka 12, 80-465 Gdańsk 22 Dom pomocy społecznej nie ZASPA MŁYNIEC, Hynka nr 12
194 Centrum Pomocowe Caritas im. Jana Pawła II, Gdańsk ul. Fromborska 24, 80-389 Gdańsk 53 Dom pomocy społecznej nie PRZYMORZE MAŁE, Fromborska nr 24
195 DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "POLANKI", Gdańsk ul. Polanki 121, 80-308 Gdańsk 5 Dom pomocy społecznej nie OLIWA, Polanki nr 121
196 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ, Gdańsk ul. Polanki 117, 80-308 Gdańsk 5 Zakład leczniczy nie VII DWÓR, Polanki nr 117
197 Dom Studencki nr 3, Politechnika Gdańska, Gdańsk ul. Do Studzienki 32, 80-227 Gdańsk 6 Dom studencki nie WRZESZCZ GÓRNY, Dom Studencki nr 1 ul. Traugutta 115, Dom Studencki nr 2 ul. Traugutta 115b, Dom Studencki nr 3 ul. Do Studzienki 32, Dom Studencki nr 4 ul. Do Studzienki 61, Dom Studencki nr 12 ul. Traugutta 115a
198 Dom Studencki nr 8, Politechnika Gdańska, Gdańsk ul. Wyspiańskiego 5a, 80-432 Gdańsk 6 Dom studencki nie WRZESZCZ DOLNY, Dom Studencki nr 6 ul. Wyspiańskiego 9, Dom Studencki nr 7 ul. Leczkowa 18, Dom Studencki nr 8 ul. Wyspiańskiego 5a, Dom Studencki nr 9 ul. Wyspiańskiego 5, Dom Studencki nr 10 ul. Wyspiańskiego 7, Dom Studencki nr 11 ul. Chodkiewicza 15
oprac. KGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl