Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Wybory do Rad Dzielnic 2019. Potrzeba 600 kandydatów, na razie zgłosiła się połowa - sprawdź swoją dzielnicę LISTA

Tylko do piątku, 22 lutego (do północy), rejestrowani są kandydaci w wyborach do Rad Dzielnic. W całym Gdańsku potrzeba ich 600, a jak dotąd zgłoszeń jest o połowę mniej. W dzielnicach, gdzie będzie zbyt mało kandydatów - wybory nie będą mogły się odbyć. Sprawdź, jak jest w Twojej dzielnicy.

Wybory do Rad Dzielnic 2019. Potrzeba 600 kandydatów, na razie zgłosiła się połowa - sprawdź swoją dzielnicę LISTA
A
A
data publikacji: 19 lutego 2019 r.
Do 22 lutego można zgłaszać kandydatów na radnych gdańskich dzielnic
Do 22 lutego można zgłaszać kandydatów na radnych gdańskich dzielnic
Jerzy Pinkas/www.gdansk.pl


Pocieszająca wiadomość jest taka, że na 35 dzielnic Gdańska, każda ma już co najmniej jednego kandydata. Są nawet takie, w których liczba kandydatów jest już wystarczająca, by wybory do Rady Dzielnicy się odbyły (ale nadal można się zgłaszać). Są to:

  • Brętowo (24 osoby powalczą o 15 mandatów radnego)
  • Rudniki (17 osób/15 mandatów)
  • Strzyża (16 osób/15 mandatów)
  • Wzgórze Mickiewicza (30 osób/15 mandatów)

Pełną listę - z nazwiskami - podajemy na końcu tej publikacji.

Dzielnice, w zależności od liczby wyborców, dzielą się na takie, w których do obsadzenia jest 15 mandatów radnych dzielnicowych lub 21. Zasada jest taka, że wybory będą mogły się odbyć tylko w tych, gdzie do 22 lutego zgłosi się więcej kandydatów, niż jest mandatów radnych. Tak więc w dzielnicach z 15 mandatami musi być minimum 16 kandydatów, w dzielnicach z 21 mandatami - minimum 22 kandydatów.

Termin wyborów wyznaczony jest na 24 marca.


Kto może kandydować na radnego?

Praca w Radzie Dzielnicy ma charakter społeczny. Radnym dzielnicy powinna zostać osoba, która lubi działać na rzecz innych i chętnie angażuje się w różne społeczne, lokalne projekty. Radny powinien być też nastawiony na współpracę w grupie i utrzymywać kontakt z mieszkańcami. Spełnić trzeba też pewne wymogi formalne. Jakie?

Osoba starająca się o mandat radnego dzielnicy powinna być pełnoletnia, a więc powinna mieć ukończone 18 lat, najpóźniej w dniu wyborów do Rady Dzielnicy.

Poza tym zgłaszać się mogą mieszkańcy tej dzielnicy, w której chcą kandydować, w której stale zamieszkują, i co ważne, są ujęci w stałym rejestrze wyborców na terenie danej dzielnicy - a więc niekoniecznie muszą być tu zameldowani, ale powinni znajdować się we wspomnianym rejestrze.

Nie ma ograniczeń, jeżeli chodzi o maksymalny wiek kandydata na radnego. Warto jednak pamiętać o tym, że od radnych wymaga się pewnej aktywności na terenie dzielnicy.

Jeżeli chodzi o ograniczenia, to w tych wyborach kandydować nie może: Radny Miasta Gdańska, a także osoba zatrudniona w Urzędzie Miejskim w Gdańsku czy na stanowisku kierowniczym (w tym także zastępcy kierowników) w jednostce organizacyjnej Miasta. O taki mandat nie może się też starać osoba skazana prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności.

Każdy, kto zdecyduje się kandydować, powinien wypełnić formularz, który stanowi oficjalne zgłoszenie kandydata na radnego. Muszą się znaleźć na nim podpisy poparcia co najmniej 30 wyborców ujętych w stałym rejestrze wyborców na terenie danej dzielnicy – a więc warto się upewnić, czy znajomi, nieznajomi i sąsiedzi z danej dzielnicy faktycznie znajdują się w takim rejestrze. Wypełnione zgłoszenie należy złożyć w Miejskiej Komisji ds. Wyborów w Jednostkach Pomocniczych (to oficjalna nazwa Rad Dzielnic) w Gdańsku.

Wszelkie informacje oraz niezbędne druki można otrzymać w Urzędzie Miejskim, przy ul. Nowe Ogrody 8/12, w pokojach 215 i 214, tel. (58) 323 62 95, 323 62 14 lub 323 62 94.

Kandydaci mogą zgłaszać się do 22 lutego br. Wybory do Rad Dzielnic odbędą się 24 marca.

W Biuletynie Informacji Publicznej na bieżąco można sprawdzać ilu kandydatów na radnych zostało już zarejestrowanych. Co ważne, może zdarzyć się tak, że dana osoba bądź grupa osób, złożyła wymagane dokumenty w urzędzie, ale jeszcze "nie widnieje" na stronie BIP. Członkowie Miejskiej Komisji Wyborczej mają zebrania średnio co 2-3 dni (w zależności od ich możliwości, jak i zapotrzebowania – red.). Wówczas weryfikują zgłoszenia chętnych, a następnie podają informacje w Biuletynie. Dlatego od momentu złożenia dokumentów do oficjalnego ogłoszenia może minąć kilka dni.

I

lu kandydatów na radnych zgłosiło się dotąd w poszczególnych dzielnicach? (dane z BIP z 18 lutego, z godz. 9.30)


  • ANIOŁKI (5 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. DAGMARA ANNA SNARSKA-GORGOL
  2. MONIKA EWA MAZUROWSKA
  3. MAREK ZYGMUNT
  4. ALEKSANDRA RODA
  5. WŁODZIMIERZ JAŻDŻYK


  • BRĘTOWO (24 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. KATARZYNA EWA MAGREAN
  2. GRAŻYNA BARBARA WIELGUS
  3. ANETA NOWAK-TYMIŃSKA
  4. SŁAWOMIR DARIUSZ BIELAK
  5. BARBARA IWONA SERAFIN
  6. MAŁGORZATA BOSEK
  7. TADEUSZ LEKSYCKI
  8. BOGUSŁAW WIKTOR CIEŚLIŃSKI
  9. JÓZEF MARZEC
  10. BRONISŁAW KULASEK
  11. MARIOLA EWA OSSOWSKA
  12. KAMILA BARBARA JASIŃSKA
  13. JAROSŁAW KOWALSKI
  14. DARIA PATRYCJA KUZA
  15. KRZYSZTOF MAGIER
  16. TOMASZ JAN DRESLER
  17. SYLWIA KATARZYNA SZEWC-PIOTROWSKA
  18. MACIEJ MAREK FOTEK
  19. TOMASZ MICHAŁ GAWŁAS
  20. TOMASZ RYSZARD ŻELAZNY
  21. BARBARA KLARA WRÓBEL
  22. ANETA MONIKA CHABROWSKA
  23. ZBIGNIEW JERZY BOGDAN SOBIESZCZAŃSKI
  24. SŁAWOMIR PAWEŁ OCHOCIŃSKI


  • BRZEŹNO (4 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. PIOTR KRZYSZTOF MAZUREK
  2. JAROSŁAW GUDZOWSKI
  3. KATARZYNA ANNA FURMANIAK 
  4. DARIUSZ WŁADYSŁAW LEWANDOWSKI


  • CHEŁM (6 kandydatów - potrzeba minimum 22)
  1. TADEUSZ ŻEBROWSKI
  2. MARIAN STANKIEWICZ
  3. PIOTR ADAM WNOROWSKI
  4. WOJCIECH PAWEŁ SOWA 
  5. HENRYK MACIEJ KNAPIŃSKI 
  6. MARIAN ALFRED MENCZYKOWSKI


  • JASIEŃ (14 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. MAGDALENA ZOFIA NOWICKA
  2. LIDIA RYBANDT
  3. RYSZARDA BOROWSKA
  4. RENATA ŚLIŻEWSKA
  5. ANNA SZUMICHORA
  6. JANUSZ PIOTR SMOLEŃ
  7. TERESA RAKOCZY
  8. TOMASZ KRZYSZTOF TORCZ
  9. MAŁGORZATA PLUTO PRONDZINSKA
  10. KAMIL PIOTR ZIĘTARA
  11. TOMASZ KOMOROWSKI
  12. EWA ANNA STAŃCZAK
  13. ANNA MARIA DRAPELLA
  14. ARTUR KOLUCH


  • KOKOSZKI (6 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. KRZYSZTOF PIOTR NOWOTARSKI
  2. TOMASZ LIPIŃSKI
  3. WITOLD JAN BĄDKOWSKI
  4. TOMASZ NAWROCKI
  5. JAROSŁAW ANDRZEJ BIELAWA
  6. ADAM GOŃKA


  • LETNICA (3 kandydatów - potrzeba minimum 16)

      1.TERESA BARBARA ADAMCZYK

      2. KAMIL PIOTR KOLMER

      3. MARZENA IWONA KOLMER


  • MATARNIA (11 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. MARIA MAGDALENA CZECHOWSKA
  2. PIOTR BRUNON SZYMERKOWSKI
  3. PIOTR CIAŚ
  4. MARCIN KROPACZ
  5. BOŻENA BARBARA SIUDA
  6. URSZULA ZOFIA KARSZNIA
  7. JOLANTA ŻYCZYŃSKA
  8. WALDEMAR PAWEŁ ŻYNGIEL
  9. WIESŁAWA KRASA
  10. MAGDALENA JOANNA SOLARCZYK-BĄCZEK
  11. IRENA STANISŁAWA GÓRSKA


  • NOWY PORT (13 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. MARIA JANINA KORDOWSKA
  2. BEATA SYLWIA SZAŁKOWSKA
  3. BOŻENA MARKUSZEWSKA
  4. ANNA DANUTA LITWIN-GAWDZIK
  5. TADEUSZ GOŁUŃSKI
  6. KATARZYNA KAMIŃSKA
  7. STEFAN KOŻYCZKOWSKI
  8. JOANNA CICHOSZ
  9. WOJCIECH HALMAN
  10. JAROSŁAW ADRIAN SOBOLEWSKI
  11. ZDZISŁAWA MAŁOLEPSZA
  12. ANITA JADWIGA PODGÓRSKA
  13. IRENEUSZ WOJCIECH KOWALSKI


  • OLIWA (6 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. OSKAR MATEUSZ KRUSZYŃSKI
  2. MIKOŁAJ DOMINIK SOBCZAK
  3. ZOFIA MAŁGORZATA POMIRSKA
  4. TOMASZ JAN LEŻYŃSKI
  5. RYSZARD ANTONI RIVIERA
  6. ANIELA ZUZANNA ZIENKIEWICZ


  • OLSZYNKA (12 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. STANISŁAWA BOROWSKA-GALA
  2. JADWIGA KRYSTYNA KUBIK
  3. HALINA TERESA KORONA
  4. JAROSŁAW STANISŁAW ZYGMUNT
  5. MAREK ROMAN DZIĘCIELSKI
  6. MONIKA DANUTA SIWA
  7. MIROSŁAW PIOTROWSKI
  8. MARCIN PIOTR JANUSZEWSKI
  9. PAULA KAROLINA ŁUKASZEWICZ
  10. ROMAN JÓZEF KAMROWSKI
  11. MONIKA ALEKSANDRA KĘDZIERSKA
  12. ELŻBIETA JÓZEFA KĘDZIERSKA


  • ORUNIA-ŚW.WOJCIECH-LIPCE (6 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. NIKODEM MAREK RULIŃSKI
  2. JOANNA DUNAJSKA
  3. LESZEK WINCEŁOWICZ
  4. JAKUB ADAM MIKOŁAJCZYK
  5. AGNIESZKA BARTKÓW
  6. MICHAŁ RAFAŁ BIAŁEK


  • ORUNIA GÓRNA-GDAŃSK POŁUDNIE (13 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. TOMASZ KRZYSZTOF KŁOS
  2. PRZEMYSŁAW JACEK HALUK
  3. ANNA TOMASZEWSKA
  4. ANDRZEJ TOMASZ PIĄTKOWSKI
  5. IGA ANNA WOJCZYS
  6. RYSZARD ŁUSIAK
  7. GRAŻYNA URSZULA ŻMUDZKA
  8. JOLANTA KWIATKOWSKA
  9. LESZEK ROMUALD KAMIŃSKI
  10. ELŻBIETA AGNIESZKA MAŁOLEPSZA
  11. MAGDALENA TERESA CUPER
  12. ANNA MARIA KASPROWIAK-MISIĄG
  13. KATARZYNA LIDIA HRYHOROWICZ


  • OSOWA (13 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. BARTOSZ MATEUSZ STEFAŃSKI
  2. PIOTR GRZEGORZ LUDWICHOWSKI
  3. MONIKA BEDNARSKA
  4. ALFRED MACIEJ DĄBROWSKI
  5. ARTUR GRZEGORZ FELDZENSZTAJN
  6. KATARZYNA MILENIA KOMOROWSKA
  7. ANETA MARLENA BACZYŃSKA-ROSTKOWSKA
  8. SŁAWINA MARIA KOSMULSKA
  9. ŁUKASZ SEBASTIAN ŻYLIŃSKI
  10. RAFAŁ TOCZEK
  11. MICHAŁ CWALIŃSKI
  12. MICHAŁ ADAM SZWEDA
  13. WALDEMAR KARPIŃSKI


  • PIECKI-MIGOWO (13 kandydatów - potrzeba minimum 22)
  1. KAZIMIERZ MECHOWSKI
  2. KAZIMIERZ KAMIŃSKI
  3. EWA KRYSTYNA OSTAPSKA
  4. HALINA ANNA GOSTOMSKA
  5. BEATA KOCHANOWSKA
  6. ANETA AGNIESZKA KRAMEK
  7. JADWIGA SZAJDER
  8. MARZENA JADWIGA ROSZKOWSKA
  9. ALICJA TERESA TOMCZAK
  10. KRZYSZTOF JUR
  11. MATEUSZ RADOSŁAW ZAKRZEWSKI
  12. HALINA WOJNICZ
  13. DANIELA TERESA SZYNSZECKA

       

          PRZERÓBKA (15 kandydatów - potrzeba minimum 16)

      1. MARZENA WRÓBEL 

      2. ELŻBIETA ŻMIJEWSKA 
      3. JAN PAWEŁ JANIAK 
      4. JANUSZ KAZIMIERZ SAMSEL 
      5. JERZY ANDRZEJ BACA 
      6. SYLWIA MARIA BRZESKA 
      7. GRZEGORZ DURCZAK 
      8. AGNIESZKA PODBIELSKA 
      9. KAROL KOMARZEWSKI 
    10. TOMASZ BIERNAT 
    11. KATARZYNA BARBARA GEPERT 
    12. DOROTA MAGDALENA KAŁUŻA 
    13. ALFREDA NADZIKOWSKA 
    14. JAROSŁAW RYSZARD POGORZELSKI 
    15. STANISŁAW ALEKSANDER DOMAGAŁA


  • PRZYMORZE MAŁE (8 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. KAZIMIERZ WIDŹGOWSKI
  2. MARCIN KONSTANTY MICKUN
  3. JUSTYNA ANITA URBAŃSKA
  4. ADAM ALEKSANDER SZCZEPAŃSKI
  5. ANNA MARIA CZARZASTA
  6. CZESŁAW LESZEK NAPIÓRKOWSKI
  7. PAULINA BARBARA RECŁAW
  8. KRZYSZTOF JERZY HORNUNG


  • PRZYMORZE WIELKIE (19 kandydatów - potrzeba minimum 22)
  1. KRZYSZTOF SKRZYPSKI
  2. GRZEGORZ ROMAN PTASZYŃSKI
  3. JOLANTA ZOFIA FRANKOWSKA
  4. ANDRZEJ BOGDAN CHMIELECKI
  5. AGNIESZKA GRAŻYNA DOLIŃSKA-KOWALSKA
  6. ZBIGNIEW ZIELKE
  7. ALICJA TERESA PATEJUK
  8. KRZYSZTOF MIKOŁAJ SIERGIEJCZYK
  9. ANETA WIOLETTA PIERZCHAŁA-TOLAK
  10. KRZYSZTOF KOLATZEK
  11. IWONA DOROTA KLAWIKOWSKA
  12. PIOTR CZAPLIŃSKI
  13. STANISŁAW ZYGMUNT LANGA
  14. LESZEK SŁAWOMIR KALINOWSKI
  15. KAROLINA KNEBA
  16. MIKOŁAJ JAKUB WYSIECKI
  17. BOŻENA ANNA YATES
  18. TERESA RUTKOWSKA
  19. MAŁGORZATA TERESA TABAKA


  • RUDNIKI (17 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. EUGENIUSZ KRYSTIAN ERDMANN
  2. IZABELA MAGDALENA WAL
  3. MIROSŁAWA ELŻBIETA MIOTK
  4. TERESA KOZIOŁ
  5. ZOFIA ELŻBIETA MACIOŁEK
  6. BOGDAN JÓZEF FRANKOWSKI
  7. BOGDAN JAN ŁAGUNIONEK
  8. SARA MARIA ZARZYCKA
  9. WALDEMAR ZARZYCKI
  10. HENRYK MARCZYK
  11. MAŁGORZATA POPADIUK
  12. JANINA BARBARA RADTKE
  13. WOJCIECH ODIAS
  14. PAULINA PATRYCJA GRABOWSKA
  15. KRZYSZTOF SMOLARZ
  16. GRAŻYNA REGINA JANOWSKA
  17. WŁADYSŁAW BOBROWSKI


  • SIEDLCE (3 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. ANDRZEJ WARDZIAK
  2. ZBIGNIEW GOLEMSKI
  3. ANDRZEJ ZBIGNIEW NAWARA


  • STOGI (6 kandydatów - potrzeba minimum 16)

      1.BEATA GROCHOWSKA

  1. SŁAWOMIR CZESŁAW ZIEMBIŃSKI
  2. JAROSŁAW PIOTR GAWINA
  3. AGNIESZKA DOROTA MAJEWSKA
  4. JANUSZ BRONISŁAW ŁAPSZO
  5. SABINA ELŻBIETA MIRSKA


  • STRZYŻA (16 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. ANDRZEJ JAN WITKIEWICZ
  2. LECH WALDEMAR ŻELICHOWSKI
  3. MACIEJ ANTONIAK
  4. MARIA ZOFIA BERNOLAK-SZCZYPIOR
  5. MIROSŁAW ANDREJKO
  6. ELŻBIETA KATARZYNA MICHALSKA
  7. PIOTR OSIECIMSKI
  8. ROMAN MAREK NOSEK
  9. KARINA ANNA OLSZEWSKA-SAWICKA
  10. MARIA ZDZISŁAWA PROKOPOWICZ
  11. TOMASZ BOBRAS
  12. WOJCIECH ILCZYSZYN
  13. DARIUSZ WOJCIECH MAJOREK
  14. PIOTR MICHAŁ OLSZEWSKI
  15. DAMIAN LESZEK KLINDER
  16. ANITA MARIA PŁONOWSKA


  • SUCHANINO (5 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. EWA MAŁGORZATA OKUNIEWSKA
  2. MARIA LACHOWSKA
  3. MAŁGORZATA MARZENA WOŹNIAK
  4. TOMASZ CEGLIŃSKI
  5. PAWEŁ MARCIN LEYK


  • ŚRÓDMIEŚCIE (9 kandydatów - potrzeba minimum 22)
  1. RAFAŁ KULASZEWICZ
  2. JADWIGA WOJCIECHOWSKA
  3. AGNIESZKA KOBUS
  4. MAXIMILIAN ZDZISŁAW KIETURAKIS
  5. HELENA TURK
  6. WOJCIECH STANISŁAW KOS
  7. ELŻBIETA SŁAWOMIRA WORONIECKA
  8. JAKUB RADZIKOWSKI
  9. DOMINIK JAN PARZYSZEK


  • VII DWÓR (15 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. GABRIELA STENCEL
  2. KAZIMIERZ BERNARD STENCEL
  3. BARTŁOMIEJ BERNARD MILANOWSKI
  4. MACIEJ WOJCIECH MILANOWSKI
  5. TOMASZ CZESŁAW ZAJKOWSKI
  6. BOŻENA SZYMAŃSKA-WALKUSZ
  7. KRYSTYNA STANISŁAWA ZAREMBA-SŁOMKA
  8. ELŻBIETA MARIA KWIATKOWSKA
  9. SŁAWOMIR MARIUSZ JABŁOŃSKI
  10. MICHAŁ JABŁOŃSKI
  11. ANNA AGNIESZKA WŁODKOWSKA
  12. ANDRZEJ KLEBA
  13. HELENA SADŁEK
  14. KAROLINA USTARBOWSKA
  15. EWA MARCELINA STELMASIEWICZ-WEGNEROWSKA


  • UJEŚCISKO-ŁOSTOWICE (27 kandydatów - potrzeba minimum 22)
  1. ELŻBIETA DUDEK
  2. MIECZYSŁAW JAN GRZYMAŁA
  3. BARBARA ŁUCJA STRUZIK
  4. STANISŁAWA ZOFIA DZIERŻAWSKA
  5. DAWID ZNAJEWSKI
  6. PIOTR LESZEK LACHOWSKI
  7. ALICJA KŁOSEK
  8. DANUTA JADWIGA BACHURZEWSKA
  9. PIOTR PAWEŁ CICH
  10. TOMASZ WŁADYSŁAW ZADROGA
  11. SYLWIA BARBARA RYDLEWSKA-KOWALIK
  12. JAN JURAS
  13. KRYSTYNA MARIA DOMINICZAK
  14. TERESA TUL
  15. DANIELA MARIA DYNABURSKA
  16. BARBARA MARIA PRACIAK
  17. EWA DOROTA TUREK
  18. MARTYNA MAŁGORZATA MAZUR
  19. STANISŁAW MICHAŁ JAŻDŻEWSKI
  20. PAWEŁ WALDEMAR CZOSKA
  21. WOJCIECH KOT
  22. KACPER EDWARD ZAPADKA
  23. WOJCIECH STANISŁAW SZWECHOWICZ
  24. WOJCIECH LICZMAŃSKI
  25. HALINA MARIA LICZMAŃSKA
  26. KRZYSZTOF JANKOWSKI
  27. PAWEŁ KRYSTIAN KOWALIK


  • WRZESZCZ DOLNY (4 kandydatów - potrzeba minimum 22)
  1. KAMIL KRZYSZTOF TANDEK
  2. JERZY JÓZEF TUREK 
  3. ADAM TOMASZ KACZMAREK
  4. LOLITA ANNA DWOJACKA


  • WRZESZCZ GÓRNY (5 kandydatów - potrzeba minimum 22)
  1. DARIUSZ MILEWSKI
  2. EWA WOŹNA
  3. JOANNA SŁAWKOWSKA-MARSZENIUK
  4. ANDRZEJ MARCZYŃSKI
  5. GRZEGORZ MOCARSKI


  • WYSPA SOBIESZEWSKA (18 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. ARTUR TRZECIAK
  2. TADEUSZ MICHALSKI
  3. JAKUB KAROL PRZANOWSKI
  4. KRZYSZTOF STEFAN WĄSOWSKI
  5. JERZY PETRYCZKO
  6. KRYSTIAN BARTOSZ KARPYZA
  7. RADOSŁAW KAZIMIERZ SMILGIN
  8. MARIUSZ PIEC
  9. ZDZISŁAW NOWACKI
  10. MAŁGORZATA MARIA PIĄTKOWSKA
  11. PRZEMYSŁAW PIOTR KORZENIOWSKI
  12. DARIUSZ KRZYSZTOF TYMIŃSKI
  13. WŁADYSŁAW SIDORKO
  14. MACIEJ KRZYSZTOF DAMIĘCKI
  15. AGNIESZKA SCHACHTA
  16. BARBARA WIETRZYŃSKA
  17. MARCIN KAROL WOJNECKI
  18. ADAM DĄBROWSKI


  • WZGÓRZE MICKIEWICZA (30 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. ZDZISŁAW WYSOCKI
  2. IRENA SAWICKA
  3. PIOTR GERHARD ALEKSANDROWICZ
  4. JANUSZ ZBIGNIEW OŻARKÓW
  5. ELŻBIETA OŻARKÓW
  6. LEOKADIA WYSOCKA
  7. STANISŁAW KIERBEDŹ
  8. EWA ALICJA KOZŁOWSKA
  9. ZYGMUNT LUDOMIR JURACZKO
  10. LECH ROMAN KOZŁOWSKI
  11. KAZIMIERA ZOFIA JURACZKO
  12. KRZYSZTOF PAWEŁ KNITTER
  13. ARTUR STANISŁAW UŁAŚ
  14. MACIEJ ADAM SUCHANEK
  15. KAMIL ANTONI BOGDAN
  16. MARCIN JACEK KLONOWSKI
  17. WOJCIECH MAREK SZEMIEL
  18. ELŻBIETA JOANNA BUDZISZ
  19. ALEKSANDRA KINGA MATYJAS
  20. JOANNA MARIA BURACZEWSKA
  21. BEATA LUCYNA CYBAL-MIKOŁAJEWSKA
  22. PAULINA KATARZYNA RĘCZMIN
  23. ELŻBIETA KUBACKA
  24. IWONA TERESA BESZTERDA
  25. PRZEMYSŁAW RYSZARD DAGIL
  26. JÓZEF MIECZYSŁAW JARZĄBKOWSKI
  27. ADAM ANDRZEJ SUCHANEK
  28. RYSZARD JERZY ŚLIWA
  29. BOŻENA BERNADETA KASZUBA
  30. MAREK BOGDAN KURANT


  • ZASPA-MŁYNIEC (5 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. AGNIESZKA MARTA WIERZBICKA
  2. ŻANETA JOANNA NAROŻNA
  3. MACIEJ KAMIL DUCHNOWSKI
  4. KRZYSZTOF PIOTR CZUPRYŃSKI
  5. MATEUSZ ŁUKASZ CZEKALSKI


  • ZASPA-ROZSTAJE (4 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. WOJCIECH ROLCZYŃSKI
  2. ZOFIA MARIA MARCINKOWSKA
  3. ANNA MATYLDA JAKUSZYK
  4. HALINA MOSKWA


  • ŻABIANKA-WEJHERA-JELITKOWO-TYSIĄCLECIA (3 kandydatów - potrzeba minimum 16)
  1. ELŻBIETA FRANCISZKA POTRYKUS
  2. MARIA TERESA WITKOWSKA
  3. ELŻBIETA STASIEWICZ



-
Kamila Grzenkowska (0)
www.gdansk.pl
kamila.grzenkowska@gdansk.pl
więcej tekstów autora
-
Kamila Grzenkowska (0)
www.gdansk.pl
kamila.grzenkowska@gdansk.pl
więcej tekstów autora